Авторизація

HomeНовиниВ РайоніПлан заходів відзначення Дня НЕЗАЛЕЖНОСТІ

План заходів відзначення Дня НЕЗАЛЕЖНОСТІ

( 0 Votes )

ГО «Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни» запрошує усіх небайдужих українців взяти участь у святкуванні Дня Незалежності 24 серпня 2017 року. Урочисті заходи розпочнуться о 9:30 годині Літургією у Свято-Миколаївському храмі УПЦ КП (смт Володимирець).

 

 

 11:00 – Хресна хода від храму до пам’ятника Т.Г.Шевченка, де відбудеться Молебень за Україну та урочиста частина.

11:45 – «марш Героїв» за участю воїнів АТО від пам’ятника Кобзаря до пам’ятного знаку воїнів УПА.

12:00 – Освячення Хреста та Панахида за полеглих Героїв України. 

              Просимо всіх жителів району долучитись до святкування, одягнувши вишиванки!

 

 

 

 

 

 

Коментарі   

 
-18 # Lavr 21.08.2017, 15:26
"Марш Героїв за участю воїнів АТО"? Які то в нас є ще Герої, крім воїнів АТО? Може "воїни-інтернац іоналісти", які своєю кров*ю не з власної волі для імперської Росії (тоді СРСР) здобували Афганістан, раніше Угорщину, Чехословаччину. ..? Вони є жертвами цих воєн, а не героями. Героїв часів 2-ї Світової війни давно вже нема серед живих.
Тому єдиними Героями є воїни АТО, які захищали свою Батьківщину від підступного ворога, що називав себе нашим "братом" (прости, Господи!). Вони повинні йти в перших рядах на Марші!
Відповісти
 
 
+25 # Гість 21.08.2017, 15:59
А хіба в нашій країні герої - це лише ті хто воює? Інших героїв в нас нема? Ті хто вчить, лікує, виробляє - це не герої? Перестаньте шукати чорну кішку в темній кімнаті, особливо якщо її там нема. Мою доньку запросили прийняти участь в цій ході. Для мене вона справжній герой. В свої 11 років вона здобула не одну перемогу в різних конкурсах, гідно представляла наш Володимирець в різних таборах, з повною екіперовкою покорила Говерлу.
Якщо ми не навчимося цінити кожну перемогу, не будемо бачити героїв і майбутнє в наших дітях - Україна приречена. СОЛОМІЯ.
Відповісти
 
 
+13 # Flover 22.08.2017, 11:09
"Героїв часів 2-ї Світової війни давно вже нема серед живих."
А Ващенко Арсень Григорович, житель Володимирця, що проживає по вул.Шкільній біля типографії?
Звичайно, він маршем не піде. Не ті роки, не те здоров*я, але живий, наш герой.
Відповісти
 
 
-18 # Гість 21.08.2017, 16:48
Ого! Совок "руліт"!
Відповісти
 
 
+1 # Гість 22.08.2017, 09:00
Який в дідька совок? Зніміть уже вату з бороди і досить бачити кругом один лише "совок". Написав би "Де ваш патріотизм", але у відповідь мабуть буде коментар зі словом в лапках... То ж про що з Вами можна спілкуватися?
Відповісти
 
 
0 # Гість 22.08.2017, 15:37
Чого сліпий плаче? Бо очей не має!
Відповісти
 
 
+6 # Гість 22.08.2017, 06:09
/Видалено модератором за прояви антиукраїнської ксенофобії/
Автора за використання чужої адреси та відверто ксенофобську позицію наступного разу буде забанено.

П.С. Тут про взуття під назвою "лапти" йшлося: так це не до нас, таке кацапи досі носять.
Відповісти