Авторизація

HomeНовиниВ РайоніБурштин на Володимиреччині офіційно видобуває ...африканка

Бурштин на Володимиреччині офіційно видобуває ...африканка

( 0 Votes )

Фірма «Інклюз-8», яка торік отримала спецдозвіл на видобування бурштину у Володимирецькому районі і яку пов’язували з екс-головою Рівненської ОДА Віталієм Чугунніковим, змінила власників.

Тепер офіційно нею володіє не мешканка Чернівців Алла Мельничук, а громадянка Сейшелів, що в Африці, Моллі Ріта Роузлі.

«Інклюз-8» також змінило місце реєстрації. Тепер воно у селі Каноничі, поблизу якого фірма отримала спецдозвіл на видобуток бурштину. Проте інвестиційну угоду, завдяки якій отримало погодження облради минулої осені, підприємство не виконало.

Голова Володимирецької районної ради Василь Ковенько на засіданні екологічної комісії цього вівторка повідомив, що ТзОВ «Інклюз-8» протягом трьох місяців мало сплатити 2 млн. грн. у місцевий бюджет, проте наразі перерахувало лише 100 тис. грн.

Втім, голова райради вважає, що це все ж краще за незаконний видобуток бурштину. За його словами, «Інклюз-8» працює у правовому полі, а в районі — чимало місць, де «все мито-перемито» бурштинокопачами.

Нагадаємо, що «Інклюз-8» отримало погодження облради на видобуток бурштину торік. За кілька днів після сесії Держгеонадра надали підприємству спецдозвіл на користування надрами 5км2 західної частини ділянки «Каноничі» — на 20 років.

Фірму, між іншим, створили у лютому минулого року, зареєстрована вона була на Аллу Мельничук, яка нібито самотужки створила фірму з півмільйонним капіталом у своїй квартирі, працюючи перед тим лише у бюджетній фірмі.

«Інклюз-8» стала першою приватною компанією, яка отримала дозвіл депутатів облради цього скликання на видобуток бурштину. Загалом усі погодження фірма одержувала на диво швидко, що лише посилювало чутки, що вона пов’язана із БПП.

У документах, які надавало підприємство минулого року облраді, було вказано, що воно очікує на 33,6 млн. грн. валового річного доходу. Знавці розцінок на бурштиновому ринку з такої суми відверто сміялися. Казали, що лише «дах» за одну помпу коштує 1000 доларів, тож кошти, які заробляють на бурштині, у десятки разів більші.

До слова, депутати облради, які були проти погодження для «Інклюз-8», передбачали, що фірму, як тільки фірма одержить спецдозвіл на видобуток, її переоформлять на офшорну компанію.

І цікавий факт: площа Сейшелів майже у чотири рази менша площі Володимирецького району, на бурштинові землі якого цього року вже претендує ще одна офшорна компанія — "СХ СІМ". На сесії у п'ятницю депутати надаватимуть погодження останній на видобуток бурштину на ділянках "Вирка" та "Дубівка".

Джерело: Рівне Вечірнє

ілюстрація з мережі Internet

 

Коментарі   

 
+28 # Гість 31.05.2017, 16:35
О-о-о..! А ми кричали, що ми такі освічені, розумні, роботящі, що рівних нам нема ніде в світі! А нам вже втирають носа освіченіші, розумніші люди з племені Тумбо-Юмбо, що на Сейшельських островах. Сумніваюсь, що хтось з людей нашого району володіє якою-небудь компанією чи щось робить на Сейшелах, або хоч чув про них. А пані Моллі щось в цьому ділі петрає. Поки ми боролися за сякі-такі знання в наших школах на рівні читати-писати та знати математику рівня таблички множення до восьми, африканці та африканки не спали, а взнали де там ті Каноничі-Дубівк а з Озером і чим можна там збагатитися. Вовків ноги кормлять. Так це робиться в усьому світі.
Очікувалось, що ВР при участі нашого депутата п.Яніцьких розробить якісь закони, щоб люди могли щось робити з бурштином в правовому полі, а не в напівбандитсько му режимі. Не чути й не видно. "То лі єщо будєт!"
Відповісти
 
 
+9 # Гість 31.05.2017, 21:31
Смішний коментар. Яніцкій і Ко. Там все вирішує і так. Він смотрящий на Поліссі
Відповісти
 
 
+24 # Гість 01.06.2017, 13:32
А які очікування мільйонних надходжень, робота в правовому полі...створенн я робочих місць, інвестиційні проекти, а виявилось ... все лапша на широко розставлені вуха поліщуків. Ну Володимир Іванович- простір для дії, спробуйте стягнути обіцяні мільйони, бо це відверта дуля і в вашу сторону. Ковенько вважає, що 5% сплати- це велике благо. А куди дивиться фіскальна, прокуратура, НАБУ, НАЗК, адже очевидно хтось взяв на "лапу" і фірмочка 95% решти не платитиме.
Відповісти
 
 
+22 # Гість 01.06.2017, 14:06
А сам! м!сцев! жител! , не можуть помпи -т!э! ф!рми ,! прац!вник!в втопити в болот!?? бо вже по !накшому не можна .Депутати вс! залишились п!сля Яника- так ! продовжують розоряти б!дну укра!нську землю, все за коп!йки продають нев!домо кому.За цими Сейшилами сто!ть хтось з укра!нц!в або рос!ян.Сейшили це улюблене м!сце злочинц!в з! всього бувшого "совка" прокручувати с!р! економ!ч! схеми.Треба запитати у депутат!в куди вони дивляться ! не заберуть "спецдозв!л".Як на селян нацгвард!ю швидко привозять.Майда н був але "люстрац!!"так не хто ! не пров!в. Многостраждальн а укра!нська земля ! укра!нський народ.
Відповісти
 
 
-6 # Гість 01.06.2017, 20:44
Це вам ще і сниться по ринку так званому землі.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 198 гостей на сайті