Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЩоб зберегти школу в Нетребі (+фото)

Щоб зберегти школу в Нетребі (+фото)

( 1 Vote )

 

У філії села Нетреба Великоцепцевицької загальноосвітньої школи навчається небагато учнів – всього 32 дитини.

Але початкова школа тут має хороші перспективи не потрапити під оптимізацію освітніх закладів і не зачиниться: через завантаженість основної школи у Цепцевичах дітей нема куди довозити.

Тому не тільки батьки, а й дирекція закладу зацікавлена в тому, щоб школу в Нетребі зберегти і підновити. Ніхто тут не очікував грошей від держави; та й ніхто ніколи з керівництва району, депутатів чи меценатів сюди не заїжджав з «бюджетними» подарунками. Тому батьки та вчителі зібралися і своїми силами почали ремонт, придбали і встановили за власний кошт два вікна. Тим ціннішим став подарунок громаді Нетреби мецената Віктора М’ялика, який виділив батьківському комітету фінансову допомогу 20 тисяч гривень на заміну решти вікон.

                – Сьогодні стало модно критикувати свою державу і всю владу в ній: Кучма поганий, Ющенко – зрадник, Янукович – злочинець, Порошенко теж не такий. А самі ми що зробили, щоб змінити світ навколо себе? Треба починати з себе. Всі чекають виборів і перемін від них. А я, програвши вибори, став допомагати нашому Поліссю ще більше, ніж до виборів. І коли ви почали добру справу – я обов’язково прийду і допоможу вам, – так звернувся до людей відомий меценат і благодійник Віктор М’ялик.

                А наостанок, прощаючись із жителями Нетреби, подарував на сільський ФАП ще й електроні ваги для зважування немовлят.

 

 

На фото Сергія СКІБЧИКА:

Віктор М’ялик біля нетребівської школи вручає завідуючої ФАПом Антоніні Кубай електроні ваги (на задньому плані – батьки та педагоги школи).
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 108 гостей на сайті