Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ Рафалівській лікарні міняють покрівлю (+фото)

У Рафалівській лікарні міняють покрівлю (+фото)

( 0 Votes )

29 серпня розпочалися роботи по заміні даху у Рафалівській районній лікарні.

Уже кілька років під час дощів ця будівля протікає, тож природно, що в окремих палатах руйнується стеля, поширюється грибок.

– Перейшли ми у це приміщення у 2001 році. Будівлю, напевно, зробили з недоліками, тому в деяких місцях почало протікати. Сьогодні тече в одному місці. Завтра – в іншому. Так і виникла потреба повністю замінити покрівлю, – розповіла завідуюча терапевтичним відділенням Світлана Кондратюк.

Загальна кошторисна вартість покрівельних робіт – більше мільйона гривень. І виконує цю роботу колектив приватного підприємця Павла Дорожинського. Заміну планують зробити до кінця вересня. Але, крім покрівлі, намітилася ще одна серйозна проблема – вікна. Вони теж потребують заміни. І негайної.

Світлана Олександрівна показує стаціонарне відділення – і ніде правди діти: серед палат є такі, в яких перебувати не дуже приємно. Стеля підтікає і вкрилася плямами… Окремі вікна трухляві і відчинити їх, щоб провітрити приміщення, неможливо…

– Дійсно, на сьогодні гостро постало питання заміни вікон на другому поверсі лікарні. Саме там стаціонарне відділення, а вікна у жахливому стані. Деякі повністю струхли, – зазначив селищний голова Василь Совгуть.

Чи вдасться їх замінити? Сподіваємося. Нині обговорюється питання часткової їх заміни на умовах співфінансування із селищного та районного бюджетів.


Ольга ПЕШКО.

фото автора

 

Коментарі   

 
+4 # Гість 01.09.2016, 21:01
О це тендер за "більш мільйон гривень" можна весь ремонт зробити,а вони поміняють стару черипицю на не відомо яку і корупція знову в МОЗ.
І тендер виграють ....
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 101 гостей на сайті