Авторизація

HomeНовиниВ РайоніДень знань у Володимирці (+фото)

День знань у Володимирці (+фото)

( 3 Votes )

 

Cімейне шкільне свято першої школи

Якщо дитячі майданчики сумно пустують, квіткові магазини можуть продати лише спорожнілу вазу, а в аптеках не дошукаєшся заспокійливих засобів, то, напевно, пролетіло країною свято Першого Дзвоника.

Майже відшуміли базари, майже відбули ажіотаж магазини канцтоварів. Настав час похизуватись новими покупками, білими бантами і шкільними формами.

Перша школа майорить вишиванками. Учні, вчителі, батьки – майже всі в них – різних, кольорових, таких гарних і таких українських.

Мені справді пощастило, що потрапила я на перше в навчальному році шкільне свято саме до першої школи у Володимирці.

Самі того не плануючи, організатори заходу подарували присутнім справжнє сімейне свято.

З самого початку господиня директор школи Світлана Дульяницька по-батьківськи привітала учнів та їхніх батьків, буквально «розсадила» кожного по місцях і нарешті – дійство почалось.

Звучали теплі слова, всі чекали першачків та їхні дзвінкі тоненькі голоски. Ось вони і зявились – юрба маленьких школяриків несміливо йшли під руки одне з одним та все ховались за величезними букетами квітів.

Всією школою винуватцям свята влаштували справжній перший іспит в їхньому житті – чи будуть вони вчасно просинатись до школи, чи будуть їсти кашу вранці, чи будуть обмальовувати парти в школі… Дітки зосереджено вдумувались в питання і боялись відповісти неправильно. Але всі ми, екзаменатори, погодились, що таких старанних наймолодших учасників заходу дійсно варто приймати до школи…

Виступили й майбутні випускники школи, подарували першачкам символічні подарунки і повітряні кульки, які одразу ж злетіли у небо.

Полетіли кульки, пролунав перший дзвоник…

Прощавай, літо, здрастуй, школо!..

Що стоїть за тим дзвоником в цьому році?.. молитва перед уроками, прості олівці замість кулькової ручки, зміни у вивченні таблички множення...

Вчителі розводять руками, батьки беруться за голову…

Час покаже, що то за нове диво.

А поки … успіху вам, школярі!

Олена СТЕЛЬМАЩУК

  Володимирецький колегіум

 
 
 
 

 

1 школа

 

3 школа

 

 Фото: Сергій СКІБЧИК, Олена СТЕЛЬМАЩУК, Ольга ПЕШКО.

 

Коментарі   

 
-1 # Гість 01.09.2016, 14:11
Жаль, що ні один знімок не підписано. А це ж дуже легко робиться через програму Picasa 3.
Відповісти
 
 
-7 # Siegfried 02.09.2016, 12:38
А це обов'язково дівчат тепер одягати в форму зразка совєцкої школи? А де красний галстук, камсамольскій значьок?
Нє, ну реально, нинішня шкільна форма хіба гірша?
Ще попробуй знайди тепер те плаття з фартушком. П/Ш матерію міль давно поточила. "Совок жил, совок жив, совок будєт....чи не буде?"
Що ви думаєте з цього приводу?
Відповісти
 
 
+23 # Сергій СКІБЧИК 02.09.2016, 13:02
Хіба краще, коли заможні тягатимуть круті джинсяки і топіки від кутюр, а бідні носимуть гумку? Хіба треба дитині статус батьків підкреслювати? Для того і потрібна уніфікація шкільної форми. А дома хоч у формі від Адама і Єви ходи, хоч золоту сорочку тягай.
Те, що ви бачите, мабуть, і є нинішня шкільна форма, хоча тут педагогам ліпше знати.
Відповісти
 
 
+11 # Гість 02.09.2016, 13:23
Сергій, вчора ми з тобою разом були в одному класі в наших дітей, невже наші діти були гіршими ніж від цих в що радянській формі? Ти зміг оцінити по вигляду діток в класі достаток сімей? СОЛОМІЯ.
Відповісти
 
 
0 # Сергій СКІБЧИК 02.09.2016, 14:02
Я ж кажу, що не знаю достоту про форму для випускного класу, краще у вчителів розпитати. А в колегіумі дійсно є свій дрез-код, і учні виглядають стильно та сучасно. Але чи це загальна форма як для всієї української освіти, чи тільки добра традиція нашого колегіуму -- при нагоді розпитаюсь і в директора, і в начальника відділу освіти.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 02.09.2016, 14:32
Вимоги до шкільної форми полягають не в фасоні, а в складі тканини, так те що в нас продається 95% не має права називатись шкільна форма. Можете почитати на бірках - "Костюм для хлопчика", "Спідничка для дівчинки"
Відповісти
 
 
+5 # Гість 02.09.2016, 16:13
В колегіумі дреС-код :-* :lol:
Відповісти
 
 
+2 # Гість 02.09.2016, 16:23
Згідно з Указом Президента України від 02.06.1996 р. № 417 «Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти», Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.96р. № 1004 «Про запровадження шкільної форми для учнів середніх закладів освіти», наказом Головного управління освіти й науки м. Києва від 03.06.2004р. № 189 «Про шкільну форму» та від 09.12.2004 р. № 346 «Про посилення контролю щодо забезпечення шкільною формою учнів загальноосвітні х закладів освіти» учень повинен з’являтися до школи у формі, яка є обов’язковою.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 03.09.2016, 14:17
А колегіумі і без форми непогано сортують заможних і бідніших!
Відповісти
 
 
+1 # Гість 02.09.2016, 13:27
Особисто для мене це нонсенс. Ходити 10 років в стильній, гарній, сучасній формі, а на 11 клас вдягати радянську. А ще й як людина що працює зі шкільною формою, не розумію, як можна замінити бавовняну блузку ( що міняєш кожен день) та спідничку на синтетичне плаття, що буде пратись в кращому випадку раз в тиждень. :-* СОЛОМІЯ,
Відповісти
 
 
+9 # Гість 02.09.2016, 14:49
Не хочу нікого образити та радянські сукні виглядають "допотопними" на фоні сучасної шкільної форми.Як не як, країна має вже 25 років незалежності від системи "красних знамьон" чи ленінізму, тому варто минуле залишити в минулому.
І насамкінець: хочеться всіх привітати із новим навчальним роком. Мудрості нам, терпимості один до одного та любові до свого-рідного!
Відповісти
 
 
+5 # Ангел 03.09.2016, 18:36
Та справа навіть не в совковості. З покон віку темне плаття і білий фартух спереду був одягом служниць. Не розумію ні дітей, що підтримують цю традицію, ні батьків і вчителів, що це дозволяють. Чому останній рік перед дорослим життям потрібно проводити в костюмі служниці. В усьому світі шкільна форма має діловий стиль, і Україна не виняток. З 1 по 10 клас в діловому стилі, 11 - як служниці. Я навіть не уявляю, щоб діти з престижних ліцеїв чи гімназій в любій точці світу погодились таке надіти. Одинадцятокласн иці подумайте, адже хтось дивлячись на Ваші фото може подумати що Ви закінчуєте не школу, а курси покоївок скажімо.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 04.09.2016, 22:34
Гарний приклад.
Солдеповські прислужниці ;-)
Дивишся на цих горе-діток, яких одягнули в ''музейні експонати'' і замислюєшся: невже у Вашій школі історії немає, де чітко прописано,що така форма була характерна за часів Царювання аргесора нашої держави.
Дітки, та це вбрання не те,що носити, його в оселі тримати не гідно для свідомих українок. Підтримуйте нашого виробника і,звичайно,
''Кохайтеся ж чорнобриві та не з москалями...''
Відповісти
 
 
+29 # Lana 02.09.2016, 14:02
бути "совком" - це не вдягатись як в часи совку, а думати як в часи совку.
сьогодні молодь вдягається так, як ввжає за потрібне, а не так, щоб "не дай боже, як при совку". нинішні школярі навіть не знають , що це таке - "як в совку". і їхні батьки вже навряд чи згадають, що воно таке є, той совок.
в решті-решт, совок - це наша історія, і можливо в когось школа асоціюється саме з такими формами і фартушками, а з яких це пір ця традиція почала висміюватись?
традиція традиції різниця.
ви б краще висміювали традицію смітити там , де живете, традицію копати бурштин і купувати крутячий мерс , коли хата валиться, а не традицію вдягнути форму з фартушком і рюшами.
сьогодні входить в норму вільний стиль в одязі і вільність його заключається в тому, що кожен сам обирає, що коли вдягати. якщо у вас асоціації із совком - то це хіба проблеми дітей у фартушку?
Відповісти
 
 
+6 # Гість 02.09.2016, 16:11
Проблема не в платті і фартушку, а в тому, що 10 років діти ходять в шкільній формі нового зразка, а на 11 рік вдягають форму часів СРСР. Саме форму часів СРСР, бо в усіх каталогах фірм така форма йде іншим розділом і саме як форма СРСР, СОЛОМІЯ,
Відповісти
 
 
-2 # Siegfried 03.09.2016, 07:04
Поставив Вам лайк-люксик.
Але дійсно, проблема це не дітей, а їх батькіа ДЕ Ж ВЗЯТИ ОТЕ СОВІЦЬКЕ ШКІЛЬНЕ ВБРАННЯ? Моя сусідка бідкається і ледь не проклинає кер.класу і директора.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 02.09.2016, 15:20
Выросшая в деревне, в одной избе с телятами и курами, является молодая девушка в Петербург и нанимается одной прислугой к господам. Темная кухня, в соседстве с водосточными трубами — арена её жизни. Тут она и спит, причесывает волосы у того же стола, где готовит, на нём же чистит юбки, сапоги, заправляет лампы»....
http://nnm.me/blogs/cfvxfncrbq/raskreposhenie-prislugi/
а вам,любі друзі,ця форма нічого не нагадує???
у нас халепа: входить мода на невігластво!!!. . ?? упс... ось ми йшли-йшли і прийшли.... :oops: :sad: :-x
Відповісти
 
 
0 # Гість 03.09.2016, 14:05
Володимирецький районний дурдом, ой колегіум! А як же в тому дурдомі тепер реформа освіти? Коли по всій країні будуть спрощувати навантаження на дітей, а що ж будуть робити в колегіумі. Там дітям і так забивають всякою дурнею голову, щож йоко придумає))))
Відповісти
 
 
+4 # Made in UA 04.09.2016, 19:39
Як на мене, то нехай краще в формі часів ссср, ніж з матнею на колінах і джинсах-лосінах на бородатому хлопцю з зачіскою ідіота
Відповісти
 
 
+8 # Гість 05.09.2016, 16:10
і чого ви всі цапаєтесь??!! гляньте,яка краса і який вибір!! https://www.google.com.ua/search?q=%D1%88%D0%BA%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96+%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B8+%D0%B4%D0%BB%D1%8F+%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%96%D0%B2&espv=2&biw=1366&bih=643&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjr-M2ws_jOAhWLFZoKHYOpBEMQsAQILg
геть навязування прислужницької форми дітям вільної держави!!!
Відповісти
 
 
+12 # Ангел 05.09.2016, 18:35
Я теж вважаю, що наші українські дизайнери шиють прекрасну форму. Ну хіба не краса?
Відповісти
 
 
-5 # Гість 07.09.2016, 14:25
і чого вам не подобається шкільна форма радянського часу я прходила в ній 10 років і вона мені мила всі були однакові а теперішнього часу хто має за що купити кращу доріжчу а хто ледь зводить кінці з кінцями і купує дешевеньку на яку через короткий проміжок часу страшно дивитися і ось тут діти відрізняються а колись форма не була дорога і всім однакова і різниці між дітьми не було
Відповісти
 
 
+2 # Ангел 07.09.2016, 19:23
Рівність це утопія. І те що комусь і колись щось подобалось, не означає, що його треба використовувати і тепер. Я рада, що теперішні діти можуть бути індивідуальними , можуть експерементуват и в одязі. А рівності не було ніколи, ні при СРСР ні тепер.
Відповісти