Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ Степангороді не пролунав перший дзвоник

У Степангороді не пролунав перший дзвоник

( 2 Votes )

 

Батьки дітей сьогодні у школу не пустили

Вони пояснюють, що приміщення школи — аварійне, і дах може впасти прямо на дітей.

— Щороку усі школи перед початком навчального року перевіряє на готовність спеціальна комісія. У її складі пожежники, санепідеміологи, освітяни. Загрози життю дітей немає. Школа у задовільному стані. Крім цього, там лише 25 відсотків дітей навчаються у другу зміну. Разом з тим, як в Рівненській області є 54 школи де навчаються у повну другу зміну. Ми розцінюємо це як шантаж з боку батьків. Не можна дітей позбавляти права здобувати освіту,  — наголосив начальник управління освіти у науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Степангородський НВК у Володимирецькому районі збудовано у 1967 році. У 2016-17 н.р. навчатиметься 468 учнів у 21 класі. Серед них у І зміну — 17 класів, у ІІ зміну — 4 класи.

Джерело: Рівне Вечірнє

 

Коментарі   

 
+32 # Flover 01.09.2016, 11:33
Друга зміна - це мєрзость,однозн ачно. Розширити і поремонтвати школу потрібно. Не пустили дітей сьогодні до школи - теж добре. Значить позбирають бульби в полі, допоможуть батькам. А що далі? І далі не пускатимуть? Циганщина? (хай мене пробачать представники ромської національності) До Остапенка поїдьте. Він вам розкаже як працювати і де кошти брати, як співпрацювати з батьками і меценатами. Я не кажу, що у всіх є ткі можливості як у колегіума, та все ж, не потрібно д у п и відсиджувати і пальцями кивати на когось.
Як сказав би Зігфрід: "Арбайтен, арбайтен, лібер камераде".
Відповісти
 
 
+26 # Siegfried 01.09.2016, 18:14
:oops: :lol: І так, і ні. Он хтось похвалив директора Воронківської школи. І справедливо. Хоча там теж потрібно було б збудувати нове приміщення замість старої "конюшні", з якої і батьки, і вчителі, і діти ліплять ляльку, щтб було затишно. Молодці.
Пе.Се. А воронківців усіх рівняти під одну гребінку не варто. Якщо в селі є десяток-другий неадекватів, то це ганьба для села, але навіщо ліпити басню, щоб воронківці самі в це увірували і намагалися бути тими, якими їх уявляють. "Називай людину свинею - одного разу вона захрюкає".
Відповісти
 
 
+38 # Гість 01.09.2016, 11:58
Якщо на місці КЕРІВНИК то і школа буде.Поїдьте в Воронки і подивіться що можна зробити як захотіти,і в нових реаліях думати.
Відповісти
 
 
-16 # Гість 01.09.2016, 14:07
Ого! Ростемо ж ми, гей! То дружно всі лаяли воронківців, а тепер дехто їх за приклад ставить.
Відповісти
 
 
-12 # Гість 01.09.2016, 19:11
Народний обранець депутат Василь Яніцький, ще минулого року обіцяв побудувати там школу.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 02.09.2016, 10:01
Так і він і далі обіцяє. А обіцяного три роки ждуть.
Відповісти
 
 
+20 # Гiсть 02.09.2016, 18:16
А Мялик своїм степангородськи м штундярам шепнув потролити Яніцького забастовкою :lol:
Відповісти
 
 
+77 # Гість 01.09.2016, 21:11
Як помпу забрали, то треба в Володимирець до нациків на розборки їхати, рішати це питання. А як школу поремонтувати , то держава дай грошей. Смоли гарачої на язик, а не гроші!!!!!!!!!! ! Пару бех і меринів продайте, буде вам школа!!!!!!!!
Відповісти
 
 
+47 # Гість 02.09.2016, 13:09
https://www.youtube.com/watch?v=7mSlxGtsKVc
...... ментальність така у Степангородців. ..
1.Є ж технічні документи і факти(світлини) існування 90% готовності у 1986-90рр. дитячого садочка у Степангороді,що був до кореня розібраний жителями.
2. Встановлена мобільна вишка Київстар (років 3-5 тому)була спочатку пошкоджена(підр ізані швеллери і вкрадені),а згодом після падіння рознесена вщент жителями...
... мабуть два роки тому(треба уточнити)при попередньому голові села,було зроблено капітальний(??) ремонт покрівлі. Ніби-то на 1млн.грн. (по слухам місцевих джерел голова з підрядчиком(а хто підрядчик і чи був він насправді???) на 100 тис. зробили реально,а решту збрили)... про це також при В.Ткачуку скандалило село. Були виїзди,перевірк и. Про це десь теж є інформація. Вияснити фірму-підрядчик а і т.д.. хтось має відповісти за халтуру.
Відповісти
 
 
+40 # Гiсть 02.09.2016, 18:19
в такому ж садочку і зараз функціонує школа в Довговолі - прекрасна, простора і не менше дітей
Відповісти
 
 
+22 # Гість 02.09.2016, 13:59
///Чому та покрівля так зроблена??(до речі ремонт робили після бурі,що звалила дерево на кришу.)
І ще..між іншим...
..Це вже як моніторинги до роздумів...
Шкільні журнали зберігаються кілька десятків років в архівах школи(принаймні мають зберігатись). Провести моніторинги відвідувань учнями школи за останні років 10-20... Вийде цікава картина: всім там начхать на уроки і грамоту(нащо протирати штани,якщо час=гроші\ягоди ,янтар,шабашки в ПітЄрі(між іншим і тепер...)).
А це фактор,що відкриває потенціал теперішніх батьків,які не пускають дітей..
Далі: криміногенна ситуація: Стрілянина-розс тріли-різня-вби вства.... тож скандал для них-як води попити..
Відповісти
 
 
+26 # Гість 02.09.2016, 14:06
Ага..дорогу збудували: молодці!!! щоб кататись заробленими автівками,вивоз ити решту лісу на свої ж потреби(ну,бо державне-це нічиє,а значить моє...)...
А під військоматом теж бунтуєте???так рветеся на передову....а вас не беруть???? бо віра....
.........ох-ох..влада ж така погана..а ми ж такі хороші....чи не так друзі-степангор одці?? ;) .."ЧЄмАдАн-вАго н-РассЄя"...
Відповісти
 
 
+38 # гість 02.09.2016, 23:07
Коли в селі 80% штундяр,добра там не було і не буде, і наука та їм до одного місця!!!Дай тільки на шару і по-більше.І ви всі добре знаєте,хто розібрав садочок,який був майже готовий!!!Розби райте вже й ту школу,за вашими словами зайти туди вже неможливо(стеля впаде).На дрова піде на ура,дай копієчка проскочить!!!
Відповісти
 
 
+37 # Гість 03.09.2016, 17:46
Не подобається школа? Не можуть методом толоки її відремонтувати? Шановні батьки направляйте дітей в с.Хиночі. Там все нормально.
Відповісти
 
 
+26 # Василь 04.09.2016, 13:30
Вірно! Навіть не всю школу, а 4 старші класи. Не стане другої зміни.
А відносно "стеля падає"... Хай ті герої, що стрибали на грищі школи, пострибають в себе вдома. Не проваляться на підлогу? Ті стрибки - кращий тест на міцність школи!
Відповісти
 
 
+14 # Гість 05.09.2016, 10:49
чудова ідея!!! Хиночі колись навчали дітей з Воронок і Степангорода. Бо лише у них була 11-ти річка. Їздили. Вчились.... ВЧИЛИСЬ!!!!!Чує те,вчились!
Відповісти
 
 
-34 # Гість 03.09.2016, 22:17
Чого ви так ярите проти штунд - це віряни пятидесятники. Їх чимало розвелось, так, сім"ї в них порядні і молитви постійно присутні у кожній сім"ї. От ви православні християни чи католики - певно без пляшки і мата за столом і не поснідаєте, віруючі ж пятидесятники всім серцем перейняті обіцянками служити і жити по вірі Божій. Не смітіть всіх під одну гребінку. Мялик теж "штундяра" - проте в Києві має гарний авторитет і міні містечко з усіма благами для жителів. Теж робить і на Володимиречинні . Яніцькому до нього далеко, одні пакуночки і медальки роздає, конкретно нічого. У Воронках громада віруючих Дім молитви побудувала, школу відремонтувала - для себе стараються, а те що деякі уроди там є то це ж не всі такі як вони...
Відповісти
 
 
+31 # гість 04.09.2016, 11:59
Це такі віряни,як я космонавт.Чи може за Божою вірою треба нищити все навколо себе в гонитві за наживою?Цікава в Вас логіка щодо розділення релігій,з пляшкою і без.Навчіться відрізняти підкуп від хороших справ,відповіді від пана мецената щодо походження нібито його коштів ніхто не почув!А брєд з будівельною корпорацією в якої статутний фонд 9000грн з циклу фантастики!!!Сп итайте в пана Мялика чому не хоче створити робочі місця в тих же Воронках,підпри ємство,переробк у,будь-що?І дам Вам відразу відповідь,тому, що хазяї не вєлят!!!Простіш е кидати подачки, і дурні поведуться!Поки самі не наведем лад в себе в домі,ні Мялик,ні Яніцький нам не допоможуть!!!
Відповісти
 
 
+22 # Siegfried 04.09.2016, 17:25
Моя сім'я, моя родина, мої друзі православні і не вживають алкоголю, не палять цигарок, не вживаємо непристойних слів, молимося також щодня і з допомогою молитовника, і молитвою, що виходить з серця, по розуму за потребою дня чи певної ситуації. Ми про це не трубимо на весь світ (і про це я не хотів би, навіть, зараз писати), бо це якесь фарисейство - порівнювати себе з іншими вірянами інших церков/конфесій . Як у притчі про те, як молилися в храмі митар/грішник (Боже, я грішник. змилуйся і прости) і фарисей (Я такий молодець, сама благодєтєль, прям як ангел. Не такий, як отой митар.)
Знаєте, в кожній общині є не достойні. Це як кукіль серед хорошого зерна, як бур'ян серед посівів. Не можна його зараз перевіяти, виполоти, бо не час. А прийде Той, хто це зробить. І не спитає чи ти пятидесятник, чи православний якогось певного патріархату. Він очистить Свій урожай від мусору і той мусор ПОПАЛИТЬ у вічному вогні.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 04.09.2016, 20:50
воно так, Бог все бачить і бачить діяння кожного, безгрішних немає і серед палких віруючих різних конфесій - проте штунд мусорять майже під кожною статею, наче вони в усьому винні, серед них є моральні уроди які палять резину, позоряться на всю Кузню, але є й нормальні люди, як і всюди.
Відповісти
 
 
+6 # Гість 05.09.2016, 10:56
мудрості є багато з цього приводу. Не здасться лишнім зауваження,що всім хотілося б виконання Божих законів усіма і в усіх віросповіданнях .Хтось чув про покарання дітей "штунд"за неподобство "на виїзді"?? Наведіть приклади і всі скажемо: оце ви молодці!!
Відповісти
 
 
+6 # Василь 05.09.2016, 20:08
А їх виключають з общини - і в общині знову всі святі. Ось тільки довідки з військкомату забувають відкликати. Не член ЄХБ, але в армію - зась!
Відповісти
 
 
+6 # Siegfried 05.09.2016, 21:34
Помилка у Вас. Не ЄХБ, а ХВЄ.
Про ЄХБ в районі й не чути. Вони є, але їх ніби і немає.
Відповісти
 
 
0 # Гість 06.09.2016, 12:34
А яка різниця?
Відповісти
 
 
0 # Василь 06.09.2016, 21:57
То я толерантно, щоб інших букв не вживати. :)
Відповісти
 
 
-13 # Flover 04.09.2016, 23:39
Siegfried, але мусимо визнати, що серед православних, а я маю на увазі всіх тих, хто себе такими вважає, найбільше курящих, п*ющих і матюкливих. А таких, що ведуть повністю здоровий спосіб життя, одиниці. Як ми самі часом говоримо за столом? "Що, навіть і двадцять грам не вип*єш? Ти що, слабий, чи може в штунди записався?" І я от зовсім не вірю що ви, Siegfried, ніколи не вживаєте ненормативної лексики. При наймні щось на кшталт Б Л І Н, або просто Т В О Ю Д І В І З І Ю ви говорите? От тільки чесно.
Відповісти
 
 
+14 # Siegfried 05.09.2016, 07:24
Чесно? Може вирватися коли молоток не по цвяху, а по пальцях. Коли чуєш постійно лайку, то іноді сам нехотя вилаєшся. І від того самому бридко. Але це не є систамою в моєму житті, це не є моєю суттю. Коли я кажу що не вживаю непристойні слова, це означає, що я їх не присвоюю, не приймаю в свій лексикон, а навпаки - відкидаю. Я за чистоту душевну.
Але тема статті про школу, дітей, батьків. І ми відхилилися від теми.
Отож, шановні діточки, не беріть поганого прикладу з дорослих. Не лайтеся, не паліть цигарок, не пийте алкогольних напоїв. Учітеся, читайте, чужого навчайтеся і свого не цурайтеся. Вчителі, батьки, ми авторитет для дітей. Будьмо гарним авторитетом, бо відповідатимемо за це перед Суддею справедливим. Та й в цьому житті пожнемо "врожай від того, що виростили".
Відповісти
 
 
+6 # Гість 05.09.2016, 10:52
..ооо...пішло-п огнало: Мялик-Яніцький. .. 8) Хто скільки заробляє-так і роздає. Я депутатову декларацію бачив,а "меценатову"-ні . Мо скаже,де бере мульйони?? ;) Ніде ,як бізнесмен не фігурує....
Відповісти
 
 
+7 # Гість 05.09.2016, 11:01
мда.... хто за те,щоб формула трактування змінилась: ..в Воронках "школу побудували.Дім молитви відремонтували" ?
Відповісти
 
 
+38 # гість 04.09.2016, 22:51
Шановні віряни(пятидеся тники)!Поцікавт еся в своїх діток-янголяток яким за 16 років де вони по-ночам пропадають і якому Богу вклоняються?На площі кожен день одні й ті самі "святі" румпеля крутяться-хозяє ва життя задрипані!Попро буйте хоч один день в тижні не пхати корча до Будинку молитви,а пішком з сімєю пройтися,я думаю корони не поспадають!Зроб или біля Будинку молитви автобазар(де половина автівок,порушує закон про реестрацію,а це гріх,те саме що вкрав!)
Відповісти