Авторизація

HomeНовиниВ РайоніМіліція провела спецоперацію у Володимирецькому районі проти бурштинокопачів

Міліція провела спецоперацію у Володимирецькому районі проти бурштинокопачів

( 0 Votes )

Понеділок 18 березня 2014 року у Володимирці та районі ознаменувався великим скупченням службових автомобілів з номерами Рівненського обласного управління внутрішніх справ.

Десятки правоохоронців у повній екіпіровці зачищали території, де самовільно видобувається бурштин. Кільком автівкам «янтарщиків» прострелили колеса. За словами представника 52-го відділу УМ ВС України, операція має на меті виконання закону щодо видобування корисних копалин, якого ніхто не має права порушувати.

Міліцейські кордони розтягнулися від Володимирця до сіл Дубівка, Новаки, Зелене, Жовкині, Антонівка, Великий Жолудськ і до траси Київ-Варшава.

Спецпідрозділи зачистили і територію фірми «Сонячне ремесло», яка займає 100 га від Володимирецького молокозаводу до вузькоколійної залізниці та очисних споруд. Не обминули спецпідрозділи міліції і «ромейківський клондайк».

Про підсумки проведеної операції проти бурштинокопачів прес-служба Рівненського обласного управління внутнішніх справ повідомить пізніше.

Г. ШТЕРН.

Матеріали по темі:

 

 

Коментарі   

 
+4 # ааааа 20.03.2014, 15:53
браво!!але ще мойки закрийте!!!а то їдеш ввечері біля ситаловського ставка,то посадку де ще недавно збирали маслюки і гриби добивають помпами!!!
Відповісти
 
 
-8 # Гість 20.03.2014, 16:23
не будуть давати копати то тисячі людей підуть красти, це зовсім не вихід з ситуації.
Відповісти
 
 
-1 # Гість 21.03.2014, 09:05
Валентина,симпа тизую Вам за Вашу громадянську позицію.
З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
P.S.Цікавить інше.А чому Ви іздили в посадку до ситаловського ставка та ще й в вечері.Мабуть маслюки і гриби збирати.Якщо помпи заважали то можна було проіхати на місце відпочинку (9-й кілометр) :lol: .
Відповісти
 
 
-7 # Депутат 20.03.2014, 17:58
Після "защищення" колона автомобілів з міліцейськи номерами (синього кольору) проїхали залізничний переїзд на якому стоїть знак "STOP" навіть не зупинившись. Можу назвати номер одного з них 0066 темно-зелена "Нива".
Відповісти
 
 
+4 # Гість 20.03.2014, 21:50
А Ви помітили, що після розміщення на сайті опитування щодо голови РДА, кількість відвідувачів сайту збільшилася майже втричі? Вірять наші люди, що від них, щось залежить :lol: Частіше розміщуйте на сайті актуальні опитування - тоді й на розміщенні реклами можна буде заробляти)
Відповісти
 
 
0 # Активіст 21.03.2014, 19:53
Я теж помітив. І ще помітив, щотільки представники Батьківщини пішли у відрив. Підозрюю не зовсім законне голосування із перезавантаженн ям модему, зміною ІП одним користувачем. Звідси і збільшення кількості відвідувачів. Це і пояснить збільшення відвідувачів ( не відвідувачів, а оновлень тими ж самими користувачами). Якби Адмін "відкинува" дублі, то була б реальна картина.
Відповісти