Авторизація

HomeНаше життяЗустрічі для васВолодимир Хоружий: «В районі робиться усе, щоб був мир»

Володимир Хоружий: «В районі робиться усе, щоб був мир»

( 11 Votes )

Володимире Івановичу, в сучасних українських керівників є така традиція – підсумовувати роботу за сто днів перебування на посаді, за півроку, рік, а, коли поталанить, то і за кілька років. Чи маєте що конкретного сказати громаді за шість місяців головування у Володимирецькій райдержадміністрації?

Так, дійсно, днями минуло півроку з дня призначення мене головою РДА.  Скажу відверто, ці шість місяців здались мені як кілька років. Не тому, що робота фізично чи морально важка, однак постійно присутнє  хвилювання за те, щоб не випустити з поля зору вирішення якесь питання. Їх надзвичайно  багато. Кількість розпоряджень, у порівнянні з минулим роком, зросла удвічі. Така ж ситуація в офіційному листуванні.

Одним із основних своїх завдань вважаю прозору роботу органів держаної влади та системне інформування громадськості. Як ви вже, мабуть, помітили, ми активізували роботу щодо інформування населення про щоденні події в РДА на сторінках «Володимирецького вісника», на сайті polissya.net. Найближчим часом плануємо запустити у дію офіційний сайт Володимирецької РДА - volodrda.gov.ua (зараз існує лише сторінка на сайті Рівненської ОДА). Буде  запроваджено зворотній зв’язок із населенням району за  допомогою форумів, коментарів, опитувань та петицій. Це стало можливим завдяки прийняттю на роботу в РДА спеціалістів з програмного забезпечення та із зв’язків з громадськістю. До цього ці посади довго залишались вакантними. Буду вдячний читачам  за пропозиції чи запитання щодо життєдіяльності Володимиреччини.

Як я вже згадував у попередньому  інтерв’ю,  невирішеними залишаються проблеми нелегального видобутку бурштину, недобудована поліклініка і стан доріг. В основному, нам вдалося призупинити  незаконне бурштинокопання, таким чином - зберегти сотні гектарів лісів та полів, а основне - зберегти ще й природні поклади «сонячного каменю», ціна на який значно занижена і з часом лише зростатиме, оскільки його поклади у світі не безмежні. Тепер слово за народними депутатами, які мають прийняти закон про спрощену систему видобутку бурштину.

Щодо районної поліклініки, то, як ми вже інформували, кошти, передбачені на соціальний розвиток  зони спостереження РАЕС, вже надходять на рахунок у держказначействі. Відповідна документація нами підготовлена і затверджена, тому можу запевнити громадськість: в районній поліклініці найближчим часом ремонт і облаштування прилеглої території завершиться. Крім цього, за кошти Державного фонду регіонального розвитку, а це близько 16 млн. грн., на листопад-грудень заплановано придбання сучасного медичного обладнання.

Щодо доріг, то  вони дійсно у жахливому стані. Незважаючи на економічні труднощі, за останні півроку нам вдалося відремонтувати вулицю Залізничну в Рафалівці, провести ямковий ремонт частини дороги Більська Воля-Рудка-Біле озеро, якісно і недорого відремонтовано автошлях Полиці-Рафалівка-Суховоля-Володимирець та в самому Володимирці, струменевим способом. Більшість робіт проводились ДП «Рівнеоблавтодор». Заручившись підтримкою керівника цього підприємства, Володимира Квачука, я поставив собі основне завдання: відремонтувати один із найголовніших і найпотрібніших автошляхів, що з’єднує райцентр із обласним центром і проходить через Антонівку, дає змогу «зекономити» до 30 км відстані та 30 хвилин часу у порівнянні із дорогою через Рафалівку. А це той безцінний час, який  вкрай необхідний для термінового доправлення хворого у лікарню, для оперативного реагування служби порятунку, врешті - це економія коштів та пального, які витрачають перевізники, постачальники та усі жителі району. Проблема складна. Згадайте, коли востаннє ремонтувалась ця автодорога, не враховуючи посипання щебенем? Може з п’ять років тому, а може і раніше. Вартість ремонту цієї частини автошляху складає мільйони гривень. Але, попри усе, ми вже розпочали роботи на цій ділянці дороги із латання ямок. Це стало можливим завдяки активній позиції нашого земляка Володимира Квачука та розумінню з боку керівництва облдержадміністрації в особі голови Віталія Чугуннікова.  Якби упродовж останнього десятиліття хоч якісь кошти витрачались на дороги, то вони не були б у такому запущеному стані.

-            У вас дійсно багато обов’язків як у голови райдержадміністрації, та є ще й інші – як голови великої родини. Якщо бути самокритичним, чи не стали ви, через завантаженість на роботі, менше приділяти уваги рідним та близьким? Чому про це запитую? Бо усі у Володимирці знають вас як зразкового сім’янина, порядного компаньйона, людину  сильної віри.

-            На жаль, Світлано, ви маєте рацію… Дійсно, часу для найрідніших стало помітно менше. Тому я щиро вдячний своїй дружині Лесі, яка мене всіляко підтримує, робить усе для того, щоб мені комфортно працювалось. Попри завантаженість, намагаюсь все ж таки знаходити час і для сім’ї, і для щотижневого відвідування  стареньких батьків, ну і, звичайно, для Богослужіння.

-            Вам, як і Президенту Петру Порошенку, випало бути головними, кожен на своєму рівні, у складний, воєнний час. Що робиться для фронту, для перемоги?

-            В районі робиться все, щоб був мир. Напевно, це сьогодні найбажаніше слово для кожного українця. Тільки у мирі ми зможемо зростати економічно, залучати інвестиції, проводити реформи, боротися з корупцією, будувати дороги та поліклініки, таким чином підвищуючи якість життя населення. В першу чергу цей мир досягнуто завдяки дипломатичним зусиллям Президента Петра   Порошенка і його команди, а також кожного українця, кожного з нас. Щиро вдячний всім нашим землякам, котрі із зброєю в руках захищають  наш мир і спокій на Донбасі. Дякую нашим волонтерам, які і вдень, і вночі працюють на те, щоб бійці АТО відчували себе потрібними суспільству. Спасибі усім небайдужим землякам, котрі  допомагають армії.

-            В Україні триває процес децентралізації, тобто передачі значних повноважень від центральної, київської влади, на місця, у малі громади. Як саме планується «перекроїти» адміністративну карту Володимиреччини після проведення реформи? Чула, у цьому питанні виникли певні непорозуміння з містом Кузнецовськ, яке вважає себе потужнішим адмінцентром, і планує об»єднати навколо себе дванадцять сіл у радіусі 25 кілометрів?

-            На тему об’єднання територіальних громад є досить багато інформації, тому, щоб не повторюватись, нагадаю: закон акцентує увагу саме на добровільному об’єднанні, тому ми не плануємо «перекроїти» чи «приєднати» села району. Наше завдання - максимально донести інформацію до населення, надати пропозиції, допомогти з вибором, але визначатись як і з ким об’єднуватись будуть виключно самі громади. Після широкого обговорення з громадськістю, районною робочою групою було розроблено, а в подальшому - затверджено облрадою перспективний план, згідно якого з Кузнецовськом мали об’єднатися громади Заболотівської, Старорафалівської та Сопачівської сільрад. Головну і конструктивну позицію в цьому об’єднанні, звичайно, мав мати один із центрів – м.Кузнецовськ. Але, незважаючи на таке рішення, прийняте ще у квітні,  і достатній час для об’єднання, цього так і не сталось… Чого не скажеш про сусідній, Сарненський район, де створено Клесівську громаду, а вибори відбудуться за новою системою. Одна справа говорити про об’єднання, інша – дійсно щось для цього робити. Кузнецовську, для початку, треба було б об’єднатись хоча б із Заболотям, показати переваги на власному прикладі, а в подальшому пропонувати іншим. Бо як показує досвід Польщі, процес об’єднання громад триває упродовж багатьох років.

-            Кожен керівник на новій посаді зустрічає чимало труднощів, зокрема – спротив підлеглих, котрі звикли працювати «по старінкє», тобто так, як було зручно попередньому очільнику. Чи вдалось вам знайти спільну мову з апаратом райдержадміністрації, налагодити співпрацю з районною радою? Які нові призначення зробили за ці півроку і чому?

-            Це дуже делікатне запитання, бо за кожною посадою стоїть людина, її сім’я, доля, бо усі ми, перш за все – вразливі, звичайні люди. Саме тому з персоналом працюю обережно, рішення приймаю виважено. Звичайно, мені потрібні люди із новим мисленням,  новим баченням, не зацикленим на «а що мені за те буде?». Складність полягає у тому, що рядовий службовець отримує мінімальну заробітну платню, і досить часто звичайний продавець чи прибиральниця заробляють більше. Хоча й цілком усвідомлюю, що більшість жителів району і того не мають… За півроку зробив певні кадрові призначення, якими  цілком задоволений. Ці люди практично без адаптації включилися в роботу і вже є позитивні результати. В першу чергу це стосується моїх заступників - Анатолія Рижого та Наталії Ковальчук, працівників апарату та структурних підрозділів. Для початку даю шанс людині проявити себе, довести профпридатність, адаптуватися, а тоді приймаю рішення.

Щодо співпраці з районною радою - не бачу у цьому питанні жодних  проблем, оскільки я сам є депутатом районної ради, тож знаю колег не один рік, вдячний їм і особисто голові Василю Ковеньку за те, що взяли на себе управління в нелегкий час,   разом із попередніми головами РДА підтримували порядок у районі.

-            Дещо провокаційне запитання: чи боїтесь результатів виборів? Як вони можуть вплинути на життя громади району?

-            Як на мене, трохи дивне запитання… Чому я маю боятися вибору земляків, жителів Володимиреччини? Наше завдання - виконувати свою роботу належним чином, а виборців - оцінити  роботу депутатів. І не тільки роботу, але й їх плани на майбутнє, нові ідеї розвитку району. А планів у нас чимало: проведення ремонту доріг, першочергово - на ділянці Володимирець-Городець, проведення реформ, зокрема територіальної та медичної, тобто поступовий перехід на європейський рівень місцевого самоврядування, медичних послуг. Населення необхідно забезпечити новим устаткуванням в амбулаторіях, надавати йому якісні  соціальні послуги, зокрема субсидії. Незабаром - створення поліції,  залучення інвесторів щодо видобутку корисних копалин, зокрема базальту та міді,  із вирощування сільськогосподарських рослин, зокрема - на території Любахівської та Лозківської сільрад. А ще - залучення коштів Світового банку для впровадження проектів із розвитку громад  і багато-багато іншого. Яким би неочікуваним не був вибір жителів Володимиреччини, я впевнений: депутати майбутньої районної ради будуть патріотами рідного краю, працюватимуть на благо громади. Головне, щоб було якомога більше нових, не пов’язаних із попередньою владою людей, із новим баченням і бажанням змінювати і змінюватись самим.

-            Дякую вам, Володимире Івановичу, за відверту розмову, за те, що поділились  думками, планами на майбутнє. Нехай майбутнє буде в усіх нас мирним!

Світлана ФЕДОНЮК

Коментарі   

+73 # Гість 09.10.2015, 11:01
Робиш не ти, а скромні люди, про яких в газетах не пишуть, знов (ЦЕНЗУРА)піарит ься... :-x
Відповісти

-18 # Гість 10.10.2015, 00:19
а чого ж районна газета не пише про скромних людей, які роблять??? чи районні журналісти тільки брудом уміють обливати кожне наступне керівництво району?? причому у анонімних :P коментарях. керівники теж скромними бувають.
Відповісти

+43 # Гість 09.10.2015, 11:05
(ЦЕНЗУРА)іти - не мішки носити!
Відповісти

+16 # Гість 09.10.2015, 14:55
Невже назад звізда лізе? Опозорилася у Кузні і піджала хвоста?
Відповісти

+51 # Гість 09.10.2015, 15:36
Продай ларьки, ти ж держслужбовець!
Відповісти

+39 # Гiсть 10.10.2015, 11:02
Щось путаєш у нього хвірма а не ларьок :lol:
Відповісти

+73 # 8888 09.10.2015, 16:39
Володимир Іванович скажіть будь-ласка коли перестануть копати ескаваторами,по вторюю ЕСКАВАТОРАМИ бурштин!то копав один,тепер вже три,якщо не можете нічого зробити зверніться до мобільної групи,яка діє за сприяння голови РДА Чугуннікова в північних областях,хай їх вилучать!!
Відповісти

+26 # лпдан 10.10.2015, 21:53
---
Відповісти

-44 # Гамадрил 11.10.2015, 10:41
Здоров, Бубенчик!
Все по сайтах шаришся, шмуль?
Як житіє? До жони вернувся чи все по любовніцах?
Коли попом в церкві знов будеш?
І шо то ти на бошку напялив??
Відповісти

+35 # лпдан 11.10.2015, 11:28
---
Відповісти

0 # Flit 11.10.2015, 15:31
Модератор, та заблокуйте вже всіх цих клоунів!
Відповісти

+2 # лпдан 29.10.2015, 09:22
---
Відповісти

+46 # Гість 12.10.2015, 18:28
задовбав цім піаром цей Хоружий !!!! Іди додому пелюшкі сушити на животі :lol: :lol: :lol:
Відповісти

+1 # лпдан 29.10.2015, 09:22
+++
Відповісти

+27 # Гість 13.10.2015, 00:17
Ця стаття на рівень краща ніж про пелюшки але відноситься до казок світу .За заступників краще взагалі не писати перший кум перефарбований регіонал - з новими поглядами, а друга то взагалі модератор заблокує всі правдиві коментарі.....
Відповісти

-2 # Гість 15.10.2015, 13:48
А цю,нічну гостю жаба давить, що її не позвали працювати в білий дім!!!
Відповісти

+29 # Гість 13.10.2015, 07:46
А яке місце зайняв район за результатами останньої колегії по основних показниках на рівні області?Розміст іть таблицю з показниками,так як було раніше.
Відповісти

+18 # Гість 13.10.2015, 21:05
Коли було представлення заступників в червні місяці пан Хоружий казав що в області йому заздрили наскільки професійних замів призначає . Якщо найкращі в області зами то рейтингове місце мало би бути не нижче 5 а виходячи із слів інтерв"ю , що похвалитись крім великої кількості розпоряджень прийнятих і невідомо чи виконаних не має чим то місце не вище 15.
Відповісти

+12 # Гість 14.10.2015, 11:42
Щодо одного з заступників - п.Рижого А.П.- то я не знаю, за які заслуги його вважають великим професіоналом. Освіту в селах завалив, схоже, що він і близько не володіє ситуацією в районі, крім Володимирця. Впровадження інтернету по сільських школах - наглядний приклад. Введений в 2013 році по шаблону, але в тому ж році й завис. На шкільних сайтах висять новини дворічної давності, а деякі заповнені спамом еротичного змісту. Очевидно, що він в них ніколи не заглядав, бо й сам не знає що з цим інтернетом робити. А вчителі - тим більше. Сучасна освіта без інтернету неможлива. Рішуче треба за це братися, бо освітянські структури - не місце для працевлаштуванн я, а для виконання своєї основної функції - навчання та виховання молоді.
Рекомендую всім дописувачам переглянути сайти сільських шкіл і переконатися в цьому.
Відповісти

+11 # bsg 15.10.2015, 13:38
Сайти сільських шкіл створили і наповнюють вчителі інформатики, за що не завжди маємо навіть "ДЯКУЮ", на говорячи про якусь копійчину. А це робота, яка потребує не малих затрат часу. Тому кожен працює в міру свого ентузіазму! Здається відповів коротко і ясно.
Відповісти

+5 # Гість 15.10.2015, 18:24
Знаю. А не сільських шкіл? В будь-якому разі сайти повинні працювати або ліквідуватися. Для цього і існують відділи освіти та їх керівники. Звичайно, краще плакати в жилетку і мовчати. Коли впроваджували інтернет то що, нічого не планувалось? Здається, відповів ще коротше та ясніше.
Відповісти

0 # Соломія 16.10.2015, 10:01
Як на рівень освіти впливає наявність сайту школи? От просвітіть мене темну.
Відповісти

+2 # Гість 16.10.2015, 10:48
Якщо вас треба в цьому просвіщати, то це сумний випадок! Працюйте над собою! Мова йде не тільки про сайти, мова йде про використання інтернету в начанні. А сайт - це дзеркало того використання. В одну школу я висилав Е-адресу сайту prometheus, де проводились он-лайн курси з підготовки до ЗНО. Ні відповіді, ні результату я не дізнався. Та й дистанційне навчання по інтернету набирає обертів. А ми ніяк не проб*ємо шкарлупу віковічної поліської тупості, що нам нічого такого не треба
Відповісти

+2 # Соломія 16.10.2015, 11:40
А можна без образ, а конкретно - як сайт допомагає в навчальному процесі? Для того, щоб використовувати інтернет в навчанні - сайт ніяк не потрібен. Ні один розумний інформатик не піде на роботу в сільську школу на півставки (а більше годин не назбирається). В нас книжок банальних нема. 4 і 7 клас вчаться по зорях, а хто багатший то купив своїм коштом, а по телевізору нам кричать, що книжок нема в природлі, а на базарі хоч греблю гати. І щось про це всі мовчать.
Відповісти

+1 # shaman 16.10.2015, 12:04
І мене теж...
Відповісти

+6 # shaman 16.10.2015, 07:58
А Ви, будь ласка, проадмініструйт е один з тих сайтів хоч півроку. Тоді буде інша розмова! Навіть при нормальному Інтернеті на це йде купа часу. І все це на добровільних засадах...
Відповісти

+6 # Соломія 16.10.2015, 08:43
Ось тут я згідна. Я сама маю свій сайт і знаю, як працювати на ньому з нашим інтернетом, який весь час обривається. А якщо додати, що в школах, як правило, спеціалістів немає, бо кількість годин інформатики не дає змогу взяти людину на ставку, то про які сайти йде мова. До того ж в проблемах освіти винні не стільки місцеві керівники, як політика держави. Якщо оплата праці у вчителів не виросте хоча б в 5 разів, скоро не те, що сайти оновлювати, не буде кому вчити дітей. Адже тепер на вчителів, як правило, йдуть навчатись діти, чиї знання нижче середнього рівня.
Відповісти

+8 # Гість 16.10.2015, 09:00
така оплата i в медицинi
Відповісти

+2 # shaman 16.10.2015, 09:48
До чого тут медицина? Ми тут зачіпили тему сайтів. А про Інтернет в сільських амбулаторіях навіть мови не йде...
Відповісти

+5 # Соломія 16.10.2015, 09:58
В медицині теж мізерна зарплата, враховуючи яка на лікарях лежить відповідальніст ь. Та ситуація там не така "плачуча". Щоб вступити на бюджет на лікаря - здати треба ЗНО на 180, для вчителя під час вистачає і 120 балів. Ось це лякає.
Відповісти

-2 # Гість 16.10.2015, 09:56
Я десь раніше писав, що в сільських школах вчителів більше ніж в столичних. Там їх як піску на пляжі. Але всі вони вчились не в престижних ВНЗ і їх кваліфікація ніким не перевіряється. Пані Соломіє, ви з shamanом вважаєте що "всьо пропало!", бо є тисяча причин, щоб нічого не робити і далі сидіти неграмотними в поліських болотах. Повторюю, для цього є відповідні освітянські структури, які повинні вирішувати ці питання. І не вважати, що їхня основна задача - працевлаштувати ся, а там - і "трава не рости". Нехай рухаються або йдуть в аут.
Відповісти

+8 # shaman 16.10.2015, 12:13
Кваліфікація вчителів первіряється регулярно, незалежно від місця їх роботи. Ні, я не вважаю що все пропало. Я маю на увазі те, що рівень інформаційної обізнаності молоді Володимиреччини на досить пристойному рівні. А шкільний сайт - це зовсім не показник. (Якщо у вчителя багато годин + класне керівництво + сім'я і маленькі діти вдома, ясно що йому нема коли займатись сайтом, а інших працівників, компетентних в даному питанні в школі немає). Тому, якщо хочете показати бездіяльність влади - приведіть інший приклад (а їх вистачає).
Відповісти

-4 # Гість 16.10.2015, 14:15
:-* Скажіть,а всі ті нагрузки їм хто вішає?? Ааа,самі беруть??? То хай і роблять все якісно!.А .якщо нема компетентних.то хай шукають.бо репутація потрібна. То давайте працювати на якість ,а не на кількіість. Від кожного і до всіх.
Відповісти

0 # Соломія 16.10.2015, 12:27
Як раз я захоплююсь нашими сільськими вчителями. Як вони отримуючи мізерну зарплату (на відміну від міських вчителів, що заробляють репетитерством) дають такі прекрасні результати. Я горжусь, коли наші діти очолюють списки вступники в найтопішових вузах. Я привожу приклад www.vstup.info/2015/85/i2015i85p205668.html#list №3 Міхеєв Роман Олександрович - хлопчина зі Степангорода - неграмотного поліського болота.,
А Ви які аргументи маєте?
Відповісти

+1 # Гість 16.10.2015, 12:55
Маю вищу економічну освіту, працюю дерслужбовцем, на руки отримую 1224 грн. Хочу отримувати "мізерну" вчительську зарплату 2500 грн.
Відповісти

-8 # Соломія 16.10.2015, 14:04
А скажіть честно, чому вступали на економічний факультет, а не на педфакультет? Мабуть розраховували на велику зарплату в нормальній компанії, а не 2500 в школі.
А до речі, який % вчителів, отримує таку зарплату?
Відповісти

+9 # Гість 16.10.2015, 14:11
Прапор тобі в рука і відро медалів на груди. Перекваліфікову йся. Маючи вищу освіту повчишся не довго для перекваліфікаці ї і в школу. Та май на увазі, (не дивуйся) що вчителі з тих 2500 значну частину витрачають саме для роботи.
Відповісти

+2 # Гість 16.10.2015, 16:23
Вони хоч в себе вкладають, а в нас за Володимира ІІІ ремонт в кабінеті за свої гроші і своїми силами робили.
Відповісти

-4 # Гість 16.10.2015, 14:12
;-) 8) кажете,-репетит орство?? Спочатку не навчити школярів,щоб потім вчити їх за їх-же гроші??? чудовий досвід навели!! Дерзаймо!!!!
Відповісти

+1 # Гість 16.10.2015, 15:44
Пп. Шаман і Соломіє, для чого ви розводите демагогію? Ще раз кажу - йдеться про використання інтернету в навчальному процесі, а не про сайт. Просто, на сайтах все видно, як на стінгазеті, засидженій мухами. Почитайте, що і коли на сайтах було написано. Якщо на них плаває еротичний спам - то що можна сказати - мала зарплата, сім*я, маленькі діти, порося, корова і т.п.? Не прикидуйтеся, все вам зрозуміло. То що нехай і далі відділ освіти спить і не вирішує проблеми, яка їм Богом положена? Я сам вчився в сільській школі в набагато гірших умовах і це все знаю. Можу навести 1000 прикладів позитивного вирішення подібних проблем. Якщо трохи ворушитися, а не нюні розводити. Цікаво, що від відділу освіти району на сайті ні гуку, ні звуку. Тиша й благодать. Оце не дає спокою.
Відповісти

+11 # Гість 16.10.2015, 14:03
освітяни займаються паперописанням. Стільки дурної друкованої, нікому не потрібної роботи мають видавати. Бо ж як прийде чи приїде перевірка і спитає: "Ану ж бо, покажіть як ви виконуєте нашу вказівку по наповненню папок,веденню щоденників і журналів?", а ти не написала - кінець тобі і твоєму директору. А часто ці різні папки, щоденники і журнали дублюють один одного. На писанину йде стільки часу, що мамо, не сумуй. А врах у й т е ще те, що потрібно зошитів декілька стосиків перевірити, підготуватися до уроків, та так, щоб не просто відчитати години, а щоб дітям було цікаво. З тогож, таки, інтернету скачати якусь цікавинку, дай Бог, українською мовою.А у вчителя є ще сім,я, господарство і т.п.
Хтось прийшовши додому з роботи відпочиває, а у вчителя робота продовжується. Ось тому на вчителів у ВУЗи вступають дедалі менше дітей і прохідні бали, відповідно нижчі.
Відповісти

+6 # Гість 16.10.2015, 15:16
:-) ;-) Погоджуюсь!!! Підтримую!! Треба навіть на підготовленому матеріалі з-пів години на публікацію статті. А адмінка .щоб і прауцювало все.і не одна стаття.відео-шм ідео... ооо... не Їдин день...
Відповісти

+7 # Гість 14.10.2015, 07:58
Судячи по тому що Хоружий говорив на призначенні замів Що заздрила область які у нього професіонали мали би заняти місце не нижче п"ятого . Прочитавши інтерв"ю коли похвалились лише великою кількістю прийнятих і не відомо чи виконаних розпоряджень гадаю що не вище 15
Відповісти

+14 # Гiсть 14.10.2015, 20:25
Ну так якщо 15 місце то піднявся +4. було ж 19! Мовчіть бо зараз почне піаритись :-x
Відповісти

0 # Гість 16.10.2015, 14:42
ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПРОЕКТ РОЗВИТКУ УКРАЇНИ «М Р І Я»
Пропозиція людям, які живуть в Україні в селах, районах та містах.
Пропоную започаткувати 10 інвест проектів в ваших селах, районів і містах для розвитку населених пунктів через розвиток людей. Всі мешканці сел, районів і міст мають право стати співласниками 10 інвест проектів та спільної справи.
Маємо: 28450 сіл, потрібно мати 50 000 сіл…необхідно створити нових 21 550 сіл;
районів - 480 одиниць;
міст - 459 одиниць;
25 областей…потріб но мати 5 територій.
Мета: реалізувати право народу України об’єднатися в громади і започаткувати в Україні процес самоврядування та управління народом країною.
Влада народу в єдності.
Сила народу в його власності.
Чесність народу в законах, за якими він живе.
Хто за - прошу до діла.
Хто проти - прохання не заважати.

Skype valery.0311
097 435 91 86
050 870 18 94
Valery
Відповісти

+4 # Lavr 16.10.2015, 16:14
Панове дописувачі! Признаюсь, що агресивним дописувачем щодо використання інтернету в сільських школах був я. Ще раз кажу - не про сайти писав, а про те, що інтернет може бути рушієм справжньої освіти в сільських школах. Про сайти писав для прикладу. Але демагогічні розмови завели для того, щоб заговорити тему і залишити все так як було. А це злочин щодо сільської молоді! Знаю, що непросто переламати себе, тим більше взятися всім причетним особам за впровадження нових способів навчання. Мені відомий факт коли одна директор школи сказала -"я скорее рассчитаюсь, чем буду изучать компьютер!". Це було не в нашому регіоні, але тенденція така сама. Якщо проблему забалакаємо і дискусія не дасть якого-небудь зрушення - то ми візьмемо гріх на свою душу, що неприпустимо.
Відповісти

-1 # Соломія 16.10.2015, 17:39
Lavr, згідна 100% - інтернет має стати рушієм не лише освіти в сільських школах, а взагалі нашої місцевості, бо інших шансів в нас немає. Є теж вважаю, що єдиний шанс вибитись в люди нашому регіону, це на нашій території розвивати інтернет-проект и. Любого типу - інтернет-магази ни, компанії з розробки програмного забезпечення. І все правильно - що наші діти поступати поступають, але для роботодавця часто стають не цікаві, бо не можуть догнати міську молодь.
Та і з другої сторони і вчителів шкода, коли їх роблять у всьому винними. І сайти не ведуть, і в "Фламінго" ходять.
Але коли я дивлюсь з якими результатами ЗНО поступають в пед. вузи, то стає зрозумілим, що скоро не те що високі технології впроваджувати в школі не буде кому, звичайну програму з математики за 10 клас не буде кому. :lol:
Відповісти

+2 # Lavr 16.10.2015, 20:41
Щодо останнього вашого абзацу. Згідний повністю, бо бідність продукує бідність, малограмотність породжує неграмотність, алкоголізм породжує дебілізм, тупість породжує ще тупіших і т.п. Якщо в 9-х класах є проблеми з табличкою множення, то ви мене вибачте...
Відповісти

-3 # Соломія 16.10.2015, 22:07
Доречі, я хоч сама навіть їздила на олімпіади з математики і маю суто математичний склад розуму, не прихильник завчання таблички множення і нічого страшного не бачу в незнанні таблиці множення в наш час.
Та в нас більшість батьків не придають уваги такому предмету як інформатика. А як на мене цей предмет один з найважливіших в наш час.
А ви помітили - що найгірше ЗНО здали в Закарпаттті, Чернівецькій обл. і Рівненська обл. (а саме Володимирецький р-н). Для мене це контрабанда, заробітки і бурштин - а не погані вчителі.
Відповісти

+5 # Lavr 17.10.2015, 12:09
Чому ви спрощуєте відповідь про табличку множення? Табличка множення вивчається, мабуть, в третьому класі. Це самий перший тест для дитини. А якщо парубки, які стоять на порозі самостійного життя, в 9-му класі її не знають, то цей інфантилізм затягнеться на все життя. Я зауважував, що після війни зовсім неграмотні сільські жінки дуже легко рахували гроші, саме використовуючи елементи таблички множення. То що - назад в минуле? Нехай ходять з калькуляторами в руках? А хто ж буде рухати технічний прогрес? Той хлопець з Степангорода (Міхєєв)? Але й він пішов на стоматолога, а не на інженера.
Відповісти

+2 # Гість 17.10.2015, 14:57
А чому ж ти учасниця олімпіад з математичним складом розуму займаєшся продажем товарів не першої свіжості,а не віддаєш свій потенціал на благо держави і умнічаєш тут. Тобі ж порадили, створи свою групу і розшевелюй народ своєю тупістю там, навіть попри те, що вона має право на існування (але тільки в твоїй голові)?

P.S.Це не образа, а прохання пересічних читачів.
Відповісти

-11 # Соломія 17.10.2015, 21:41
По новому стандарту табличку множення вчать в 2 класі. Ви чесно вірите в важливість таблички множення? Читаючи Вас приходить на думку:
- Колись говорили "скромность украшает человека", а зарез говорять "скромность украшает человека, если других достоинств нет."
Так і з табличкою множення, може для когось це і досягнення :lol:
Та в принципі яка різниця знає людина таблицю множення, множить за допомогою пальців, користується калькулятором.
Запитай в своїх успішник друзів - чи знають вони табличку множення? Повір далеко не всі. :lol:
Відповісти

+2 # Siegfried 18.10.2015, 07:15
Табличку множення не обов'язково знати. Важливо знати "табличку ділення", якщо є чим ділитися. 8)
Відповісти

+1 # Lavr 18.10.2015, 10:36
Маразм крєпчал.
Відповісти

-11 # Соломія 18.10.2015, 15:29
До чого тут маразм, просто Ви мислите стандартно, як в школі вчили, а я думаю по іншому, неформально.
Ви своїх дітей можете заставляти вчити табличку множення, я свою доньку не заставляю. Я пояснила їй принцип будови таблички множення, показала як множити за допомогою пальців, сказала можеш дивитись в кінці зошита. Якщо їй Бог дав математичні здібності, це проявиться в класі 7, ні то й ідеальне знання таблички їй не допоможе.
Відповісти

+3 # Гість 18.10.2015, 20:13
але це ж класно знати таблицю множення. Поки хтось буде ліпити пальцями дулю, (перераховувати на пальцях) або полізе в кишеню по калькулятора, то ти вже по пам*яті швидесенько вирахувала, шо 2 помножити на три = 7. Це якщо продаємо. А 5 - коли купуємо. :-*
Відповісти

-3 # Соломія 19.10.2015, 09:39
А знаєш як класно тій дитині, яку мама навчила множити на пальцях? Поки одна дитина три вечори вчила табличку на 9. То та, яку навчили на пальцях - гралась цілі вечоти. Та що не вчила табличку - знає, що завжди є декілька шляхів. В 9 класі, результат один і той самий. Перша призабула і періодично заглядає в кінець зошита, в другої в наслідок частого рахування - вона всерівно на підсвідомості відклась на 80% і теж людина лише інколи заглядає в кінець зошита. Коли треба помножити великі цифри обоє дістають калькулятор.
А хочете, я і Вас навчу множити на пальцях.
Найлекше множення на 9.
Наприклад вам треба множити 9 на 3.
Покладіть перед собою дві руки.
Відра[ЦЕНЗУРА]т е третій палець зліва і загніть його. Кількість пальців до зігнутого пальця - це десятки, кількість пальців після - одиниці.
Так ось - головне це "ловкость рук и ни какого мошенничества". :lol:
Відповісти

+2 # Siegfried 19.10.2015, 10:41
Соломіє, вітаю! Спробував, гигиги, зліпити, як казав Гість, дулю за вашим прикладом. Вийшло. Та вліпив Вам помилково анлайк. Тут НЄловкость пальця вийшла. І чо мене так не вчив ніхто граючись? Новітні технології. Дайош рехворму образованія!!! (Жартую і всерйоз. )
Відповісти

-3 # Соломія 19.10.2015, 10:52
Бачиш, не даремно в шухляді лежить диплом вчителя початкових класів. І дипломну роботу я писала саме по математиці, вже й теми не пам'ятаю точно, але щось про нестандартні методи. :lol:
Відповісти

0 # Соломія 19.10.2015, 11:14
Я звикла до антилайків на цьому сайті. Моя старша сестра відомий борець за Україну на Донеччині. Вона едина відкрито виступала на площі міста за Україну, коли Артемівськ був під ДНР. Коли обстрілюють Артемівськ, то місцеві сепарські інтернет-групи радіють - "Зойку бомблять". В той період я допомагала їй вести пропоганду за Україну в Однокласниках. Так там на мене виливали меньше грязі ніж на polissya.net. Та я знаю собі ціну. В мене є багато недоліків та фобій. Та в мене є і досягнення. Я перша у Володимирці виграла грант від іноземного фонду і привела закордонні гроші в район. Я перша виграла стажування за кордоном і вивчала роботу місцевого самоврядування в Польші. Я єдина з Володимирця була за засіданні Польського сейму в Варшаві. Я перша в Володимирці відкрила повноцінний інтернет-магазин.
Ніколи не думала, що для читачів сайту я стану неосвідченою особою з поліського болота, повією, що може навчити лише працювати на панелі. Що там ще про мене писали? :lol:
Прикольно з Вами всіма спілкуватись, та чесно, щось піднадоїло і багато роботи, наближається Новий рік, пора пахати. Зустрінемось після Нового року.
Відповісти

0 # Володимир Хоружий 19.10.2015, 12:18
Соломія, доброго дня. Хочу висловити Вам слова подяки за небайдужість, за креативні і корисні пропозиці, за Вашу активну позицію. Не зважайте будь-ласка на анлайки, вони не відображають реального відношення, але як на мене впливають швидше психологічно. Я бажаю Вам і надалі висловлювати свою думку, відстоювати її, тому, що в спілкуванні часто "народжується" істина. Запрошую Вас спілкуватися на офіційному сайті РДА volodrda.gov.ua (в тестовій експлуатації), де для коментування будуть використовувати сь реєстраційні дані профілів користувачів соціальних мереж. Якщо є потреба можемо поспілкуватись і вживу.
Відповісти

+11 # Соломія 19.10.2015, 13:04
Дякую за увагу, та мабуть я і Володимирчани говорять на різних мовах, раз ніхто так і не зрозумів, що я намагалась донести.
Люди так і не зрозуміла, що я не М'ялика критикую, а його методи, він діє по принципу як робили до нього, зробив і швидко в газету піаритись, а це призводить, що патріони від нього відходять (бо думають що такий як всі попередні), а підтягуються любителі халяви і це не дає нормального результату. Хочеш щось зробити - зроби по іншому.
І проти Бобрика особисто і його партії, я нічого не маю. Та я пам'ятаю як всі раділи його призначенню у 2004 році, і пам'ятаю до чого це привело. Куми в зами, не зроблено ні чого. В 2004 все легше було змінювати, якщо в нього тоді не хватило сили щось міняти, то де вона візьметься сьогодні?
Про моє відношення до "галочкових" благодійних акцій. В кінці 90 я приймала участь в благодійній акції "Різдво для всіх" у Володимирці. Суть акції діти району зібрали іграшки для дітей-інвалідів селища. Я була в числі тих, хто відносив ці подарунки безпосередньо дітям. Пройшло так багато років, а я до цих пір не можу забути трьох будинків з числа відвіданих нами. В першому ми принесли іграшку повністю паралізованій дитині з ДЦП. Мати сиділа над дитиною і навіть не повернулась до нас, по здригувані її плечей було зрозуміло, вона плаче. Ми принесли їй не радість, а тяжкий біль, ми нагадали, що вона її дитина ніколи не візьме іграшку в руки. Другий будинок був шикарний особняк з кованими воротами (і це в ті бідні роки), ми довго не наважувались війти зі своїм трошки погнутим кошиком (саме таку іграшку виділили цій дитині). Коли ми ввійшли, нас запросили за стіл, на столі було все аж до черної ікри. Питання за ради чого дитина пожертвувала свою можливо улюблену іграшку, за ради того щоб як тільки ми вийшли за поріг її викинули в смітник? В третій хаті нам двері відкрила сама 17 - літня інвалід, яка саме збиралась на дискотеку, дивилась на нас як на несповна розумом і навідріз відмовлялась брати стару непотрібну їй іграшку. Служби відчитались у Володимирецьком у віснику, а я назавжди зрозуміла - допомагати потрібно нужденним, а не по якимось категорім. І коли я чую про акції інвалідам, багатодітним, дітям в зоні АТО, то розумію що користі мало від таких акцій.
Можливо я образила Михайла Льоду. Та коли читаю як він повернувся з АТО, то на думку приходить моя сестра, що сама вийшла проти озброєних сепарів біля Артемівської адміністації, мій племінник Марк, який в окупованому на той час Артемівську по ночам клеїв на деревах українські прапори з паперу, Діма Москалець, що відсидів в СІЗО за участь в Майдані і одним з перших добровольцем пішов на Донбас. Андрій Рибак - лікар реаніматолог, що з лютого місяця і по цей час виносить з поля бою і спасає життя нашим хлопцям в найгарячішій точці в Пісках. Про це не пишуть в наших газетах. І через це зустіч капелана здається розіграною виставою.
Дякую всім хто дочитав. Слава Україні.
Відповісти

+5 # Lavr 19.10.2015, 13:45
Пане Хоружий, хотілось від Вас почути відповіді на питання дискусії про Вашого першого заступника та стан освіти в районі, а не компліменти для Соломії.
Відповісти

0 # Соломія 19.10.2015, 15:03
А цей вже пост чим не вгодив, я дійсно по освіті вчитель початкових класів і дійсно писала дипломну на цю тему.
Відповісти

+8 # Lavr 19.10.2015, 09:24
Приїхали! Дискусія зайшла в тупик.Вирішили - табличку множення знати не обов*язково, та й читати досить по складах. І для чого старатися? Картоплю й так виростимо поки корова гній дає, кабанчика теж, а на плящину шмурдяка випросимо у баби з пенсії. На штани заробимо в Росії, правда там можуть забрати в армію для звільнення Донбасу від "фошистів".
Освітяни всіх рівнів дружно мовчать. Значить, нема чого відповісти. Всі працевлаштовані , сяка-така зарплата капає, все тихо, спокійно, народ "бєзмолствуєт." Що ще треба?
Схоже, що поліське болото невмируще й надовго.
Відповісти

-4 # Соломія 19.10.2015, 09:58
Ти так і не зрозумів головного, що не знання таблиці множення робить людину освідченою. Я не агітую за те, щоб діти не вчили табличку множення. А за те, щоб зрозуміли, що заучування таблички множення - це всього навсього механічний процес (і собак вчать рахувати), а лише дійсно думаюча людина є освідченою людиною і рушієм прогресу.
Я дивлюсь навіть на прикладі своєї сім'ї. Я ніколи не знала таблиці множення на 100%, та це не заважало мені бути кращим математиком в паралелі в школі і кращим математиком на курсі. Моя донька не знає таблицю множення на 100%, але її прізвище друкувалось на шпальтах Володимирецьког о вісника - як переможця всеукраїнського конкурса, спецільно вчора подзвонила своєму племіннику (неодноразовому переможцю олімпіад і конкурсів з інформатики та студенту одного з найпрестижніших українських вузів спеціальність - прикладна математика) - теж сказав, що не знає на 100%.
Ну приведіть мені хоч один аргумент, важливість знання на зубок всієї таблички множення.
Відповісти

-7 # Соломія 19.10.2015, 10:11
До речі, завдяки моїм поглядам на світ, моя донька школярка молодших класів, вже заробила свої перші гроші, використовуючи лише інтелектуальні здібності і такий любий тобі інтернет. Може через років 10 вона стане власником великої інтернет корпорації, а мільярди за неї і комп'ютерна програма порахує? :lol:
А може давай влаштуємо математичний батл. Тільки я і ти. Ти знаючий табличку множення, і я яка ніколи не сиділа і не вчила табличку множення? :P
Відповісти

+19 # Гість 19.10.2015, 10:11
що ви "мелете" , хоч самI розумiєте.Хвати ть може вже вибачте "дурню" писати.
Невже у жінки роботи немає.
Відповісти

+10 # Поліщук 19.10.2015, 21:30
блін обміняйтеся номерами телефонів і грузіть там один одного ...тут залишайте лише важливі коментарі, щоб в суперечці народилась істина. а вивсе брудните...
Відповісти

Додати коментар

Захисний код
Оновити

На даний момент 49 гостей на сайті