Авторизація

HomeНаше життяЗустрічі для васВолодимир САВОНІК: «Силами однієї людини виконати все задумане не вдалося» (+відео)

Володимир САВОНІК: «Силами однієї людини виконати все задумане не вдалося» (+відео)

( 3 Votes )

12 листопада голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок та сім голів РДА від "Свободи", в тому числі і голова Володимирецької РДА Володимир Савонік, заявили, що ідуть у відставку зі своєї посади. "Свободівці" подякували громаді області за підтримку і запевнили, що нікуди не діваються з політичної арени.

Таке повідомлення з’явилося на місцевих сайтах, і на фоні «непрохідної» виборчої кампанії до парламенту ВО «Свобода» викликає більше запитань, аніж зрозумілих пояснень.

Про причини політичної відставки ми вирішили запитати у самого голови Володимирецької РДА В.В.САВОНІКА.

– Володимире Володимировичу, є чутки, що ви в числі інших керівників від ВО «Свобода» вирішили піти з посади голови РДА. Це правда?

– Так, це не чутки. Це позиція політради всеукраїнського об’єднання «Свобода», яка відбулася у вівторок, – передати владу сформованій у новому парламенті більшості. Відповідно до рішення, з посад підуть до 100 управлінців у всіх ланках влади країні (від міністрів до губернаторів областей та очільників районів). 12 листопада я також написав заяву на ім’я Президента. Але обіцяю всіляко сприяти голові райдержадміністрації, якого призначать після мене, аби той якомога скоріше вникнув у курс справ і почав ефективно працювати.

  Відмова державних чиновників, які пройшли по квоті «Свободи», від своїх посад, це відмова від відповідальності за те, що робиться в країні? Чи взагалі перехід в опозицію до чинної влади?

– Аж ніяк не знімаємо із себе відповідальність за все, що відбулося і відбувається, хоча про це чомусь активно говорять наші опоненти. Згадайте часи Майдану, співорганізатором якого була наша політична сила: після закінчення Революції Гідності саме «Свобода» взяла на себе всю відповідальність з перших днів, коли змінилася влада, і очолила важливі пости. Саме завдяки нашій політичній партії країна не опинилася на краю політичної анархії та економічного колапсу. Ми втримали стабільність на тих місцях, де працювали (зокрема, і у Володимирецькому районі), і тепер не тікаємо, а передаємо владні повноваження самі, без примусу і політичних спектаклів. Хоча визнаємо, що у нас була кадрова проблема на той час.

– Перейдімо ближче до наших місцевих проблем. Володимире Володимировичу, що вам вдалося зробити на посаді голови РДА, а що ні? Тепер уже можна проаналізувати результати і причини…

– Так, безперечно. Але зроблю це не оправдовуючи себе, а пояснюючи об’єктивні причини, які стали на заваді для втілення украй важливих і болючих проблем для нашого краю.

Почну із того, що у мене не було жодного дня стажу в державному управлінні, і довелося самому усе осягати і в документообігу, і в структурі та організації державного управління. Щоб зрозуміти, як усе працює, знадобилося не менше місяця часу, і постійні консультації з обласним губернатором та з центром. Вчився сам усьому.  А ще штат заступників, який ми сформували, так і не погодили в Кабміні. Щоб якісно виконувати роботу, потрібна повністю сформована команда. Силами ж однієї людини виконати всі поставлені завдання не вдалося.

Попри це, спільно з районною радою вдалося зрушити з місця реконструкцію Володимирецької поліклініки під лікувальні корпуси. Сьогодні повним ходом йдуть роботи і сподіваємось до кінця року закінчити два верхніх поверхи та здати їх в експлуатацію.

Ремонтуються сільські дороги силами місцевих бюджетів. Хоча не вдалося провести капітальний ремонт доріг по двох найпроблемніших напрямках, який ми планували разом із районною радою і вже виготовили тендерно-кошторисну документацію: депутати облради не дали згоди на виділення коштів із спецфонду.

Щодо підготовки до зими, то ми готові до опалювального сезону: паливо на складах є; сільські та селищні ради укладають договори з власниками снігоочисної техніки на розчистку доріг у зимовий період.

А ще ми разом із волонтерами постійно допомагали і допомагаємо нашій армії і адресно – кожному бійцю  з нашого району.

– А по боротьбі з незаконним видобутком бурштину (точніше, з його легалізацією) що вдалося зробити?

– Признаюся, що попри наші намагання і сподівання, ця проблема виявилася далеко не в компетенції районної влади, і вирішити її можна лише законодавчим шляхом. В наших силах разом із правоохоронцями та лісовою охороною вдається лише стримувати нелегальні бурштинові «клондайки» у певних рамках, не даючи цій проблемі перерости до катастрофічних масштабів.

  Що плануєте робити далі?

– Після підписання відповідного Указу Президентом тиждень-другий просто відпочину, враховуючи, в яких екстремальних умовах довелося працювати ці місяці. А далі час покаже. Одне скажу: не збираюся виїжджати з району чи покидати політичну діяльність. Проблем, над якими треба працювати, лишається чимало, тож робота знайдеться усім.

– Дякую за розмову!

Записав Сергій СКІБЧИК.
 

Коментарі   

 
+17 # Бетмен 21.11.2014, 16:32
Я б сказав так,що за період з весни до осені сплюндрували землі більше за попередніх 2 роки.Тай вся розмова якась пуста.Яка це заслуга адміністрації,к оли керівники установ,сільськ і голови готуються до зими?Хіба не саме це вони повинні робити? І якби не зупинили реконструкцію поліклініки,то люди вже лікувалися б в новому приміщенні.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 22.11.2014, 15:33
Не знаю хто буде наступний, але такого (ЦЕНЗУРА)ще світ не бачив, це ж треба, - "силами однієї людини"!!! (то ж ще мати була, вас двох клоунів було!!! ще ж гапонова собі знайшов і все) це не керівник а гонуча, вже те інтервю про "вдіну бронежилет" і то було розумніше
Відповісти
 
 
+11 # Гість 23.11.2014, 12:21
а тепер потроху усвідомлюємо, що в порівнянні з нинішніми буднями України не так-то вже й погано було до Майдану.
але про це немодно говорити. модно впусту говорити про заслуги, яких нема.
Відповісти
 
 
-3 # Гість 24.11.2014, 21:03
Ти геть дурний? Крим і Донбас влізли в гетто. Був би яник досі й ми були б вже згодом там. Не хочеш цих буднів в Україні, ти знаєш - чемодан - вокзал...
Відповісти
 
 
+12 # ааааа 23.11.2014, 14:22
люди зрозумійте районом керує Ковенько!до речі,керівник з влади Януковича!!і його ще ніхто не поміняв!
Відповісти
 
 
-9 # Гість 23.11.2014, 16:00
а чим вам Ковенько вже не вгодив?
Відповісти
 
 
+3 # Люці 23.11.2014, 21:15
До чого Янукович до Ковенька. Ковенько був обраний при Ющенку і міняти будемо ми його (коли настануть місцеві вибори).
Відповісти
 
 
-5 # SOBR 24.11.2014, 19:17
Та ви раді будьте, що Ковенько керує і весь район тепер на ньому тримається! Язиком трапалясити не мішки ворочати. І до чого тут Бздюкович, зовсім не розумію, обирали його люди депутатом, а головою - депутати, яких теж обирали люди! Ви вже всіх до Бздюковича привязуєте бо напевно так вигідно!
Відповісти
 
 
+10 # ааааа 24.11.2014, 21:04
люди а чому радіти???що приміщення аптеки майже безплатно забрав!ще мера туди давайте припишемо!!доро ги вони напевне поробили :lol: добре,що вибори були
.то хоч дороги пан Мялик полагодив!!а люди ж думають,що зробила все влада місцева!!так робила дороги,що біля будинку мера залишили дірку навпроти будинку!!напиші ть мені,що Ковенько зробив для району!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 116 гостей на сайті