Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЗнову… «дикі люди» на бульварі

Знову… «дикі люди» на бульварі

( 1 Vote )

Володимирецька центральна площа – бульвар  імені Тараса Шевченка вже знана за межами  району. Вона стала візитною карткою не  тільки нашого райцентру, а ввійшла до блоку кращих у фото сесіях  фотохудожників Рівненщини. Зайняла  площа - майдан- бульвар і центр з величним пам’ятником  Кобзарю перед райдержадміністрацією   500 на 200 метрів. На ній розкинулися   клумби із квітів, що цвітуть з ранньої весни і до пізньої осені,  рідкісні породи дерев та кущів.  В час побудови площі на неї  пішло  близько 7 мільйонів гривень. Сьогодні її вартість складає у 80 разів більше.

                Цього року  Володимирецька селищна рада  на закупівлю  квітів та окремих видів  кущів і дерев витратила 57 тисяч гривень, із розрахунком, що бульвар Тараса Шевченка стане центром культурного дозвілля  володимирчан і гостей селища.

                Та не тут було ! Час від часу на площі  з’являються «інопланетяни» та «дикі  істоти» на двох ногах, які  все  руйнують на своєму шляху. Місяць тому,  «варварська дичина» повиривала із корінням квіти і  там же  кинула. Ця сама «нашесть» познімала   плафони з ліхтарів, деякі побила.

                Квітникарка Ніна Григорівна Мозоль, яка з чоловіком доглядає  площу з дня її відкриття бідкається:

                --- Подивіться! Хіба можна отаку красу нівечити? В ній – весь світ. В цих квіточках трудові мозолі десятків людей і наші селищні гроші. Так хочеться, щоб було гарно. Щоб діточки з мамами, які  їх вивозять на прогулянку краще спали,  прилучалися до прекрасного. Коли дитинка  усміхається до квіточки, то весь світ радіє… А тут… Що не день, то якась причуда. Ой-ой, почекайте! Бачите, де плафон  валяється…

Жінка простягає руку у кущ і витягає білу кулю. Це --- плафон з ліхтаря. Що говорити?  Це ж треба, вилізти на  ліхтар  і відкрутити такий плафон!  Немає чого дивуватися. Одне із таких диких людей додумалося вилізти на сам пам’ятник  Тарасу Шевченку. Вилізти то виліз, а от злізти? Кричав і просив допомоги.

А в минулу неділю дикі люди, озброївшись двоколісними конями, почали скакати з мотоциклами  через східці, квітники. Мешканці будинків по вулиці Чкалова до ранку не могли заснути. Мало того, мотоциклісти і автомобілісти влаштували раллі від «Рікоса» до міліції, по центральній вулиці від ресторану до Будинку культури, і знову по колу.

Щоночі реве і стогне бульвар Шевченка. Від того ревища поховалися  всі собаки і коти , люди, и, ворони і солов’ї. Заховалася й служба 102

 

 

Г.ШТЕРН.

На знімку: так Ніна Мозоль доглядає квіти, а так – вишукує зняті плафони…

Фото автора

 

Матеріали по темі:


 

 

Коментарі   

 
+7 # Siegfried 25.07.2013, 10:20
Цікаво, як відреагує на це селищна влада. Голова, заступники, депутати. А може їх влада без влади? Вони хоча б на щось можуть впливати? :sad:
Відповісти
 
 
+8 # Dr.Haus 25.07.2013, 10:48
Та ніяк!!!!! Знову мовчки все проковтне як і місяць тому,ніби нічого не сталось.
Відповісти
 
 
+11 # Гість 25.07.2013, 10:40
ну,що ж судячи з реакцiï мiлiцiï та влади,а точнiше вiдсутнiсть будь-якоï реакцiï,не зважаючи на значний суспiльний резонанс на подiï та публiкацiï мiсячноï давностi, залишаеться одне: всiм свiдомим громадянам згуртовуватись в загони щоб самостiйно боронити майно громади та забезпечувати порядок на вулицях мiста.
Відповісти
 
 
-3 # Siegfried 25.07.2013, 11:19
Володимирчани на радикальні кроки не здатні.
Відповісти
 
 
+4 # xosяin 25.07.2013, 17:07
Зігфрід, ви трохи не праві: є вже люди, яким обридли ці гонщики-дуролом и. Вони записують номери гонщиків, потім перестрівають десь на виїзді з селища і добряче дають по писку водію. Кажуть, така профілактика діє: другий раз ту машину на гонках не видно... Це перевірена інформація (знаю тих людей), та й міліціонери підтверджували, що були такі випадки
Відповісти
 
 
+4 # Siegfried 25.07.2013, 17:16
Ох, пане господаре,(xosяin) мені аж від серця відлягло, полегшало на душі. Та переживаю, чи не відповідатимуть перед законом такі народні месники за самосуд?
Відповісти
 
 
+6 # xosяin 25.07.2013, 19:55
Смієтеся? То запропонуйте щось краще. А якщо по іншому не виходить боротися з дріфтерами із села? Коли закон безсилий, тоді народ сам вершить правосуддя. Може, високопарно, може, незаконно, може, й неправильно (всі ми були молодими, і я ганяв вночі на порожніх трасах, поки машину не побив, свою і чужу), але хіба треба чекати, доки станеться трагедія? Памятаєте, як увечері коло заправки на виїзді на Довговолю чоловік збив матір з коляскою? То це було на обочині, а в центрі ходять десятки мам, бігають десятки малюків. Чого перехожі мають тулитися до будинків на пішоходних зонах?
Відповісти
 
 
+3 # Людмила 26.07.2013, 09:52
може варто відеоспостереже ння поставити?
Відповісти
 
 
+4 # xosяin 26.07.2013, 14:19
Планували, ще раніший начальник міліції Степан Рубель казав, що у 2012 році відеоспостереже ня (здається, 16 камер на виїздах із Володимирця та у центрі) в райцентрі буде, на це навіть гроші з райбюджету виділили (по моєму, 64 тис. грн., хоча можу і помилятися). Але потім міліцію обєднали, а куди гроші ділися -- ніхто не знає...
Відповісти
 
 
+4 # Людмила 29.07.2013, 10:55
і гроші обєднали :).....,як колишній наш голова колгоспу казав: "пішли за призначенням" ;(
Відповісти
 
 
+3 # Людмила 29.07.2013, 10:58
давайте креативно і сучасно підійдемо до вирішення питання:нині преса+ТВ+інтерн ет=рушій реакцій держави. Оголосіть може конкурс,може ресурс,де розміщувати оперативні відео та фотозйомки порушень порядку....авос ь запрацює!!!!!!! !
Відповісти
 
 
+3 # Людмила 26.07.2013, 09:50
головне,щоб ці гонщики не поскаржились до МВС, бо самосуд і перевищення пришиють!! обережніше,бо закон як дишло...
Відповісти
 
 
+3 # Людмила 26.07.2013, 09:49
чудово! гуртуємось: робимо дороги,проводим о електрику,ловим о хуліганів,...а у вільний час б'эмо плафони і нищимо клумби! Бо всі учасники подій-також ГРОМАДА!
Відповісти
 
 
+11 # Гість 25.07.2013, 21:51
давайте я вам напишу про декілька героів з площі!!!!перша машина яка часто крутиться це зелений опель астра номерні знаки вк 1223,і їздять за рульом там соплі по моему з берестовки,поті м є ще на мерседесі козодой з довговолі,теж робить те що хоче,потім бортнік з володимирця на ауді.той що робив що хотів біля ялинки на Новий рік,також часто крутять воронківці як завжди!сам бачив в неділю десь в 23-00 год вилазять 2 свистка на знак в центрі і починають його гнути до низу!!накричали втікли,по моєму були навіть віруючі з вигляду!!!!о так в нас герої Володимирця!!лю ди не бійтеся пишіть хай Володимирець знає про своїх героїв!!!
Відповісти
 
 
+2 # Людмила 26.07.2013, 09:54
ау!!!!! пани з ГАІ!!!!!!!! реально ,читайте і зауважте факти!!!
Відповісти
 
 
+3 # Siegfried 26.07.2013, 12:02
Пані Людмило, вони таке не читають. Це нам нічого робити і ми сидимо в соцмережах цілісінький день і тролимо, і коментуємо, і... А вони ділом займаються.
Відповісти
 
 
+2 # Людмила 29.07.2013, 10:59
глузуєте?
Відповісти
 
 
+5 # Гість 26.07.2013, 10:35
Так ми їх знаєм, а толку .хай би міліція та даї знали.нам треба брати їжаки та вили та йти на площу сторожувати і по морді,пару шин порізати,скло розтрощити,то може що й поможе.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 26.07.2013, 10:46
Ви маєте рацію,багато так званих віруючих ганяє вечорами на площі.прийдіть в неділю о 20 годині.їх там кишить.один поперед одного як бички на гоні.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 26.07.2013, 10:27
Доброго дня.якби одного чи другого пару раз сперезати дубцем і так,щоб з тиждень не міг сісти,а права забрати і пару тисяч штрафу ,то ,може,була б якась наука
Відповісти
 
 
+6 # Гість 26.07.2013, 10:51
Насамперед це проблема міліції та ДАІ! І перш за все потрібно з їх спитати чому нічого не роблять?! СТИД І СОРОМ нашій міліції що майже в їх під вікнами таке творилося а простим людям страшно через площу перети було!!!
Відповісти
 
 
+8 # Siegfried 26.07.2013, 11:57
Я уявляю відповідь МВСників 8) "На основанії чого ми будемо реагірувать? Пишіть заяву. Будемо розбиратися. Хвамілія, ім*я отчество, скільки дітей, де учацця?.. Шо-шо? Якісь мажори їхали на бєшенній скорості і вас чуть не збили? От як зб*ють, тоді приходьте."
Відповісти
 
 
+4 # Гість 26.07.2013, 13:33
Потрібно встановити кілька "лежачих поліцейських", пару піддонів у моторі поб'ють, то не їздитимуть...
Відповісти
 
 
+3 # Гість 29.07.2013, 08:15
"Сумно,сумно аж за край..."Прочита єш що люди наробили і стає стидно що ти людина...В кінці матеріалу три знаки запитання.Таке враження що ніхто не знає що робити.А я знаю!Лиздити треба не жаліючи,але на жаль у нас немає кому.Понівечени й майдан,фестивал ь,футбол,аварія ,все йде по колу.Знову понівечений майдан
,фестиваль,футбол,ми і справді пішли на друге коло.З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.P.S.З 1-го числа поіду на вахту, там і відпочину від всього цього,а тоді відсвяткую свій день народження,може настрій появиться.Всім Вам друзі ставлю +1.А відеокамери встановити прямо необхідно,може хоч це трохи стримає цю орду.ну якщо ще гроші залишилися.
Відповісти
 
 
+2 # Людмила 29.07.2013, 10:54
Гарного відпочинку!!!!! !! :)
Відповісти
 
 
0 # Гість 29.07.2013, 13:33
Ага,там відпочинеш!З повагою до всіх Веселий Кіт Вася!P.S.Дякую Людмила!Приіду то привітайте мене з днем народження!
Відповісти