Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВідбулася колегія… в напівпустому залі (+фото)

Відбулася колегія… в напівпустому залі (+фото)

( 0 Votes )

27 жовтня відбулося засідання колегїі Володимирецької РДА. Голова РДА Володимир Хоружий висловив оправдане зауваження: зала, яка мала зібрати сільських голів з усього району, була майже порожня.

– Дуже неприємно відмічати таку тенденцію, – зауважив головуючий. – Адже сьогодні обговорюється соціальна і економічна ситуація району, а відсутні виражають своє ставлення до проблеми. Впевнений, що поважної причини більшість не мали.

На колегії обговорювались підсумки економічного та соціального розвитку Володимирецького району, результати виконання зведеного бюджету району за 9 місяців 2017 року, стан виконання районною лікарнею програми забезпечення надання медичної допомоги хворим із ураженням органів опори та руху та стан виконання Програми розвитку культури нашого району.

Начальник відділу економічного та агропромислового розвитку РДА Марія Кривко прозвітувала: за січень-вересень 2017 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросло виробництво камене-щебеневої продукції на 175,4%. Зменшилось виробництво деревини листяних порід на 3%, хлібобулочних виробів – на 2,8%, виробів з іншого каменю – на 18,6%.

Обсяг реалізованої виробленої продукції по району за згаданий період становить 70,6 млн грн, що складає 139,6% до відповідного періоду 2016 року.

Виробництво валової продукції сільського господарства за звітний період становить 1678 тис грн, тобто 18,9% до відповідного періоду 2016 року (15 місце по області).

За цей період органами місцевого самоврядування району продано 26 земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомості, що раніше приватизовані чи побудовані, на суму 909, 154 тис грн.

Підприємствами ЖКГ району за звітний період надано послуг на суму 2536,3 тис грн. Рівень оплати за електроенергію становить 99,1%. За 9 місяців 2017 року витрачено коштів на благоустрій з місцевого бюджету в сумі 2895,9 тис грн.

У районі на сьогоднішній день функціонує 367 магазинів та 67 обєктів ресторанного господарства.

Упродовж звітного періоду до зведеного бюджету зібрано 90677,18 тис грн. податків, зборів та платежів, що майже на 26% більше, ніж в минулому році за цей же період. До місцевого бюджету надійшло 55911,39 тис грн. податків і зборів (це на 18,5% більше, ніж в минулому році за цей же період).

За звітний період 1309 безробітних громадян району скористались послугами районної служби зайнятості. Станом на 1 жовтня на обліку в РЦЗ перебувало 557 громадян. За звітний період в районі працевлаштовано 822 безробітних (що на 85 осіб більше, ніж в минулому році за цей же період). Навантаження на одне робоче місце станом на 1 жовтня становить 27 осіб.

Начальник районного фінасового управління Олена Шикало зазначила, що спільними зусиллями зведений бюджет району в частині надходжень податків та зборів за звітний період виконано на 113,9%. Упродовж 9 місяців 2017 року до загального фонду зведеного бюджету району надійшло податків та зборів на суму 51 млн 879,1 тис грн (при плані 45 млн 597,8 тис грн). У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року надходження по податках, зборах та платежах збільшилися на 11 млн 762,2 тис грн. Збільшення відбулося за рахунок росту заробітної плати, що спричинило ріст надходжень по податку з доходів фізичних осіб.


 

Якщо ж говорити про наповнення бюджету в розрізі, то лише 28 бюджетів району (2 селищних і 26 сільських бюджетів) перевиконали планові завдання по наповненню своїх скарбниць. Чотири сільські ради не виконали планові завдання наповнення власних бюджетів: Біленська, Великотелковицька, Любахівська та Озерецька сільські ради. У цілому по зведеному бюджету району виконання видатків за звітний період становить 92,7%.

Звітуючи про стан виконання районною лікарнею програми забезпечення надання медичної допомоги хворим із ураженням органів опори та руху, головний лікар району Іван Караїмчук доповів, що станом на 1 жовтня на диспансерному обілку в КЗ «Володимирецька ЦРЛ» перебуває 28 людей з діагнозом остеопороз. Упродовж 9 місяців 2017 року кошти для покращення матеріально-технічної бази травматологічного відділення районної лікарні та для придбання сучасних імплантів для пацієнтів із захворюванням суглобів не виділялись. Троє пацієнтів прооперовані власним коштом. Укомплектованість травматологічного відділення райлікарні відповідно табелю оснащення станом на 1 жовтня складає 68%.

Начальник відділу культури і туризму Людмила Босик звітувала про стан виконання Програми розвитку культури нашого району. Присутнім стало відомо, що в за 2017 рік проведено реконструкції та ремонти в ДМШ, будинках культури в Заболотті, Лозках, В.Цепцевичах, Городці, Б.Волі, Каноничах, Мульчицях, Кідрах, Озері, Половлях, Степангороді, Берестівці, Сваринях, Білому, М. Телковичах, Острівцях, Довговолі, Суховолі на загальну суму 17,1тис грн. За рахунок субвенцій з місцевих бюджетів провелись поточні ремонти в МБК Рафалівки та в клубі с. Чаква. Упродовж звітного періоду в сільські та селищні будинки культури та бібліотеки за кошти спонсорів купувались одяг для сцени, меблі, звукопідсилювальна аппаратура, комп’ютерна техніка, бібліотечне обладнання.


 

У 2017 році до основного фонду в районний історичний музей надійшло 30 експонатів.

Станом на 1 жовтня фонди централізованої бібліотечної системи поповнено 2111 примірниками документів на суму 108731 грн. Фонди бібліотек системи поповнено власноруч створеними 202 електронними документами. До мережі Інтернет підключено 16 бібліотечних установ (34,8%), з них 13 у сільських бібліотеках.

По завершенню засідання колегії для сільських та селищних голів відбулися профнавчання.

 

Олена Стельмащук.

Фото автора.

 

Коментарі   

 
+17 # Гість 02.11.2017, 11:36
Ну не хочуть голови до нього їхати, всеодно він їм нічого не дасть і нічим не допоможе. А тих хто був щей почмирив. Тай результат від цієї колегії нульовий. Всеодно в області найгірші.
Відповісти
 
 
-5 # Гість 02.11.2017, 19:46
Та він би дав, но не знає де взять. А почмирив бо попали на очі.
Відповісти
 
 
-2 # Гість 03.11.2017, 21:47
Нехай свою панчоху вже розв'язує, тай ділиться з народом, то може його хоч трохи зрозуміють. Бо як ще трохи попакує її, то й сама порветься.
Відповісти
 
 
+11 # Гість 02.11.2017, 19:42
Ось такий стрибок в розвитку сільського господарства. 15 місце в області. То чи варто було Хоружому давати грамоту ОДА? А культура. За 17,1 тис. грн. проведено ремонт на 19 об"єктах. Це в середньому по 900 грн на кожен. Та цих коштів не вистачить на вапно для побілки , не кажучи про скло, фарбу, дошки, цвяхи... і оплату роботи ремонтників.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 190 гостей на сайті