Авторизація

HomeНовиниВ Районі15 сесія Володимирецької районної ради: сенсації не вийшло (+фото, відео)

15 сесія Володимирецької районної ради: сенсації не вийшло (+фото, відео)

( 3 Votes )

15 сесія Володимирецької районної ради по всіх признаках обіцяла бути гарячою, скандальною і в чомусь навіть сенсаційною.

На порядку денному стояло 10 питань (практично всі розглянуті були технічного характеру, які стосувалися управління майном комунальної власності, а більш серйозні відправили на доопрацювання, аби їх знову заслухати на позачерговій «бюджетній» сесії у жовтні).

Утім, сесія гарячою була, скандальною теж, а от сенсації із недовірою голові Володимирецької районної державної адміністрації Володимиру Хоружому так і не сталося. Що називається, недопрацювали…

Після процедурних питань та гарячих суперечок по регламенту таємного голосування із 10 питань найбільше часу зайняло саме питання про «імпічмент» голові РДА, ініційоване у райраді фракцією ВО «Батьківщина» та підтримане більшістю депутатів. Більшістю, бо із 31 присутнього депутата за недовіру проголосували 22, проти – 9. До абсолютної більшості (2/3 усього депкорпусу) не вистачило всього 1 голосу, аби Президент змушений був звільнити очільника виконавчої гілки влади в районі. Оскільки недовіра голові РДА піднімається на сесії вже вдруге (першого разу до 2/3 голосів не вистачило 2 голоси), питання подальшого перебування на посаді В. Хоружого тепер вирішуватиме Петро Порошенко.

 

 

Із гарячим у «Різному» виступав депутат від «Бітьківщини» Петро Сиротюк, який розповів про причетність працівників РДА до скандальних публікацій на сайті «Володимирецький народний вісник» та назвав власника доменного імені, повідомивши усім, що проти нього підготовлено судовий позов. А ще перцю додав депутат-радикал Микола Волчецький, задавши питання Володимиру Хоружому по участі району в обласних енергоощадних проектах та вимагав прибрати «кавомобіль», який належить членам сім’ї голови РДА з центральної площі Володимирця. Кілька слів про неефективність депутатських звернень пролунало і від депутата від УНП Олександра Бобрика, а «свободівець» Володимир Савонік закликав допомогти фінансово двох малолітніх володимирчан, які потребують дороговартістного лікування.

 

 

Коментар Арсена Котовича, голови фракції ВО «Батьківщина» у районній раді:

– Пройшло півроку, але ніяких висновків головою адміністрації не зроблено. Якщо говорити про співпрацю депутатського корпусу і голови РДА, то на даний час її нема, а є навіть погіршення ситуації. Народний депутат Андрій Лозовий навіть звинуватив В. Хоружого у прямій корупції з трибуни Верховної Ради. Район упав у показниках на 10 позицій. Висновків не зроблено ні головою РДА, ні кадровим апаратом адміністрації Президента.

 

Коментар голови Володимирецької районної ради Василя Ковенька:

– Я представляю інтереси більшості депутатів. Було піднято питання про недовіру, поставлено його на голосування – а рішення це вже як результат волевиявлення. Воно не виникло спонтанно, обговорювалося між головами фракцій, між депутатами. Якби мені висловили 18 голосів недовіри, достатніх для прийняття рішення – я б пішов з посади. Якби сьогодні я не відчував підтримки – просто пішов би, не сперечався би, не заглядав би у посвідчення депутатські. Чи третій раз недовіри буде? Як вирішать депутати. Може й десятий бути…

 

Коментар голови Володимирецької РДА Володимира Хоружого:

– Висловлення недовіри – це черговий елемент тиску на мене як на голову адміністрації, щоб позбутися мене як керівника. Тому що багатьом організаторам цього «заколоту» (не всім депутатам, а лише окремим) я дуже заважаю, певно, робити якісь незаконні їхні речі. Цей тиск продовжується ще з першої сесії, коли мені оголосили недовіру, продовжився, коли мені пошкодили взимку двері в новобудові, і погрожують мені на президії, що мене розстріляють. Продовжується він і тиском на бізнес моєї дружини (стверджують, що вона займається незаконною діяльністю – чули, що вимагають прибрати кіоск (для продажу кави – ред.). Вони на мене тиснуть, щоб я морально здався. Я не здаюся, тому що мене призначав президент і лише він мене буде звільняти. Самостійно піти на основі рішень якихось людей, які хочуть мене позбутися, я не збираюся. До рішення Президента я працюю, як і працював раніше. Але розцінюю все яке тиск.

Сергій СКІБЧИК.

Фото та відео Ольги Пешко.

 

Коментарі   

 
+19 # Гість 27.09.2017, 16:26
Вимикайте автофокус хлопці..
Відповісти
 
 
-11 # Гість 28.09.2017, 19:27
Фото і відео Ольги Пешко. Де ти хлопців побачив?
Відповісти
 
 
-4 # Гість 27.09.2017, 19:56
От взялись. Тиснуть аж змокрів. Довелось зняти пінжака і помінять сорочку... Це не рішення "якихось людей", а передбачена Законом процедура висловлення недовіри представниками громадськості, які представляють близько 60% виборців району. Щодо законності бізнесу Л.Хоружої то є чимало запитань. Зокрема: за Земельним кодексом користування землею в Україні платне. 1. Чи має документ на право користування ділянкою?
2.Чи платить вона за користування?
3. Чи займана нею ділянка комерційного призначення?
4. Чи робила б вона таке якби чоловік не сидів на 2 поверсі білого дому?
Ось звідки виростають кривенькі ніжки корупції.
Відповісти
 
 
+33 # Slavk0 28.09.2017, 19:13
Розворушив мафію комуняцького розливу ото й тиснуть. Бо мішає їм і далі красти.
Аж смішно, в Більській Волі сутичка - на передостанній сторінці Володимирецьког о Вісника згадали в двох словах. Хоружого жінка вагончика на площі поставила - на першій сторінці плачі, ще й тупа карикатура на піваркуша.
Відповісти
 
 
+13 # Гість 28.09.2017, 20:12
Я 100% впевнений що ви з цім (ЦЕНЗУРА) хоружим ніколи нестикались це така підла і підступна людина .
Відповісти
 
 
-1 # Slavk0 30.09.2017, 10:07
А от і стикався, так що викусь :)
І да, Хоружий - далеко не ангел, визнаю.
Але він людина з переконаннями, він живе як і ми у Володимирці, не перебігає з партії в партію, куди вітер подує. Він з нуля побудував бізнес, а не розікрав довірене державою підприємство, як багато з районних депутан.
Тому як на мене, він заслуговує якоїсь банальної поваги.
А те, що злодії, перебіжчики і красні директори йому не довіряють - то більше позитивний момент в його характеристиці.
Відповісти
 
 
-10 # Гість 01.10.2017, 09:56
нічого особистого, але свого часу пан Х скільки отримав підтримки і районних грошей для свого бізнесу. А кому вже так поперек горла той вагончик, невже він завдає таких збитків місцевому бюджету, невже немає серйозних питань???
Відповісти
 
 
+17 # Slavk0 02.10.2017, 16:40
А можна детальніше про підтримку і гроші?
Серйозно, цікаво ж.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 30.09.2017, 19:13
Де Ви бачили, що б ТЗ які роблять зупинку/стояну повині мати документ на право користуватися ділянкою? ;-)
Ви коли паркуєтеся, маєте документи на право користування земельною ділянкою?
Відповісти
 
 
-2 # Гість 03.10.2017, 19:03
Ви говорите про транспортні засоби, а я про торгову точку(комерційн ий об"єкт), які розташовують на викуплених або орендованих ділянках комерційного призначення. Оренда, або викуп проходить лише через аукціон і кошти надходять на рахунок селищної ради.
Відповісти
 
 
+54 # Петро Романчук 28.09.2017, 07:44
Пане Сиротюк, а розкажіть но звідки у Вас стільки інформації про мене, і хто дав Вам право привселюдно її розголошувати? До сайту, про який Ви говорите, я не маю жодного відношення, то ж прошу надати пояснення та копії тих "документів" на які Ви опирались підчас свого виступу на сесії.
Відповісти
 
 
+40 # Slavk0 28.09.2017, 19:04
Навряд чи Сиротюк читатиме цей сайт. І взагалі не факт, що він користуватися інтернетом вміє. Бо весь район в курсі, що той сайт і одноіменна газета Народний Вісник належить "правнику" Печончику. А Сиротюк ламає комедію чи просто невіглас.
Відповісти
 
 
+52 # Василь 28.09.2017, 22:59
Йому Арсен прочитає і пояснить :)
Сиротюк зробив з себе клоуна. Не вживай слів, яких не розумієш
Відповісти
 
 
+28 # Slavk0 30.09.2017, 09:49
Да той "свинопас" взагалі мочить!
"Сайт відкрився на його день народження" - на сайті є старіші статті і далеко не тільки про нього.
"Захований в Дніпропетровськ у" - ну це взагалі жесть, про домени і хостинг він ніколи не чув.
Краще б той Сиротюк далі садив собі картоплю і свиней розводив, ніж лізти в інтернет, який йому темний ліс.
А ще краще якби і дороги наші йому більше ніколи не довіряли б.
Бо коли він так впевнено бреше про те, в чому геть не розбирається, то уявіть як він найо.. надурює всіх у сфері ремонтів дорожнього покриття!
Відповісти
 
 
-7 # Сергій СКІБЧИК 01.10.2017, 18:06
Мова велася про сайт "Володимирецьки й народний вісник". А газета "Народний вісник" дійсно вказує засновником О. Печончика, однак він до вказаного вище сайту не має стосунку.
Відповісти
 
 
+17 # Василь 01.10.2017, 20:46
От тільки з'явилися вони синхронно, матеріали однакові на першому етапі. І помовчу хто роздавав газету на базарі, бо ще й на мене в суд подадуть, як мені доказувати буде те, що весь базар бачив...
Та й звідки така впевненість, пане Скібчику? Чи й Ви до цього причасні?
Відповісти
 
 
+1 # Сергій СКІБЧИК 01.10.2017, 21:40
Конкурентів треба вивчати, аби не вилетіти з ринку. Ви думаєте, нам приємно, що хтось створює фактично клон під Володимирецький вісник? Чому не Володимирецька правда? Це підриває репутацію насамперед нашій газеті, тому й довелось наводити довідки. Хоча запит на СБУ і в кіберполіцію ми не робили. Тому спасибі за вашу підказку.
Втім, вибори все розставлять по місцях (100 відсотків, що обидва проекти - виборчого напряму).
Відповісти
 
 
+30 # Гість 01.10.2017, 10:03
цілком підтримую Вас у цьому питанні. На все має бути рішення компетентних оганів щоб таке виносити на загал. Подавайте до суду. Якщо непрвда хай вчаться відповідати за свої виступи.
Відповісти
 
 
+27 # Гість 01.10.2017, 10:22
панове до суду!!! хватить нам г..вна чути, а тоді і прокоментуєте.
Відповісти
 
 
-7 # Гість 28.09.2017, 08:03
Вова пора додом)
Відповісти
 
 
+69 # Гість 28.09.2017, 22:44
Сиротюк образився на компромат))) та весь Володимирець ходить і їздить по тому компромату. Любий може сфотографувати чи відео зняти як замість нормального ремонту в ями (ЦЕНЗУРА) понасипали. А Зелене? Скільки бабла було виділено на ремонт дороги? І як Сиротюк її зробив? Всі там їздять. Немає там дороги.
Відповісти
 
 
+16 # Гість 28.09.2017, 23:43
Хоружого хоче позбутись багаторічна корупційна машина, якій він почав вставляти палки в колеса, бо якби сам був такий, то прийняли б за свого. І якщо чесно, то зі сторони ці "радиКАЛИ" виглядають, як Жириновський в думі, тобто клоуни.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 29.09.2017, 07:41
Ай, Пєтя, не зарікайся!!!
Відповісти
 
 
+42 # Петро Романчук 29.09.2017, 10:03
Скажіть будь-ласка: Ви десь бачили документи, якими так розмахував Сиротюк? Я заради цікавості перевірив Whois і Lookup сайту - ніде немає мого імені. Сиротюку хтось підказав що я можу зробити сайт (адже я робив сайт РДА), от він і вчепився в можливість звинуватити Хоружого. Як на мене це просто ще одна спроба "Скормити" пресі скандал.
Відповісти
 
 
+17 # Slavk0 30.09.2017, 09:52
Хай би ти на нього в суд подав, щоб вибачився теж публічно і моральні збитки компенсував. Бо як про нього написали якісь аноніми - то ж біда і кінець світу. А як незнайому людину з лайном змішати привселюдно - то ж то так і треба.
Відповісти
 
 
-11 # Василь 30.09.2017, 22:10
Так він же для Петра рекламу зробив! Ну хто про нього знав до цього? Друзі, яким він безплатно телефони розблоковував. А зараз на весь район: спеціаліст! такого сайта відгрохав! такі люди ним користуються!
Петро, збільшуй розцінки!
Відповісти
 
 
-21 # Гість 30.09.2017, 22:12
Таких "спеців" ще треба пошукати дві лівих і сайти такіж :-x
Відповісти
 
 
+29 # Василь 01.10.2017, 20:51
Перекладіть
Відповісти
 
 
+6 # Сергій СКІБЧИК 01.10.2017, 18:09
Уточнення: скормити не пресі, а депутатам і всім присутнім на сесії (в тому числі і пресі).
Відповісти
 
 
-26 # Гість 02.10.2017, 10:35
Молодець, вмієш проставити галочку закрити whois ))) :lol:
Відповісти
 
 
+1 # Свій 29.09.2017, 22:18
Треба ще піддати жару. Він майже здався. Дійте побратими. Скільки ми можемо терпіти цього пройдисвіта. Слава Україні!!
Відповісти
 
 
+13 # Slavk0 30.09.2017, 09:59
"Здався", "терпіти" - постійно якась популістська фігня в стилі БюТ, сРадикалів і укроп.
Скільки читаю вісника за останні роки - ніразу не бачив конкретних якихось претензій до Хоружого. Ото тільки маячня про співпрацю і недовіру.
Признайтеся, що ви - нешановна багато раз перефарбована районна мафія - просто хочете голову РДА безхребетну ганчірку, об яку зможете й надалі витирати ноги. Маніпулювати і направляти в своє русло. Такого собі Ковенька-2.
Відповісти
 
 
-22 # Свій 30.09.2017, 10:22
Краще б вже Савоніку був. При ньому хоча б такого протистояння не було. Хіба це на користь району? Депутати це представники людей. А всі люди кого я знаю хочуть відставки Хоружого. Вже має зрозуміти, що його час пройшов. Пора Вова додому...
Відповісти
 
 
+12 # Slavk0 30.09.2017, 10:26
Шо ти несеш? Яке "протистояння"? Кохала жаба гадюку, гадюка плакала, а жаба квакала - ото твоє протистояння.
Що твій Савонік в житті добився чи на посаді? Назад його в музей, пил протирати з самопалів.
І за всіх людей не розписуйся.
Відповісти
 
 
-7 # Гість 30.09.2017, 22:09
Не перестарайся вилизувати бо у вови і так вже все блищить :-*
Відповісти
 
 
+9 # Slavk0 02.10.2017, 16:20
Тобі видніше.
Відповісти
 
 
+13 # Гість 30.09.2017, 07:19
Роблять цирк , зобралось шобло. Юрій К.
Відповісти
 
 
-15 # Гість 30.09.2017, 09:42
От розворушили мафію лісниково-бариж ного розливу, аж смішно: в Більській Волі сутичка з копачами - Хоружий під яблунею стоїть; ставок під Білим озером закопують - Хоружий біжить; вагончик на площі перед початковою школою - жінка Хоружого сидить. Ой, не царське це діло.. Хочеться вірити, що голова РДА некорупціонер, небрехун і не негідник.
Відповісти
 
 
+6 # Гіcть 30.09.2017, 14:38
Убойна відповідь Волчецькому на Фейсбуці:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=142431286370158&id=100018098613294&pnref=story

:lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
-3 # Гість 30.09.2017, 21:29
А віз і далі там, тобто вагончик, знову стоїть в центрі біля школи, і ви хочете сказати що цей /видалено модератором/ нормальний? Відправляє кореспондентів говорити із своєю жінкою, бо сам ніх....а не може! То хай би показав приклад який він "чесний" і як зважає на думку громади і не вивозив би той "вагінчик" в центер!
Це показує що хоружий не кращий за інших, таке саме /видалено модератором/ :-x
Відповісти
 
 
+20 # Василь 30.09.2017, 22:39
Мені також здається, що протистояння РДА - рада розгортається тому, що старим кадрам - червоним директорам та головам колгоспів (а саме вони до цього керували районом) - перекрили доступ до джерел збагачення. В чому звинувачується Хоружий? Прийшов, щоб підняти свій бізнес. Начебто його бізнес до цього падав. Як він використав свою посаду для піднесення бізнесу? Є факти? Будь ласка, в студію. А якщо фактів нема, а тільки домисли, бо самі так робили, тоді мовчіть.
Хоружий добився, що всі держзакупівлі в районі проходять через Прозоро. А що зробив Ковенько? Якщо в районній раді протистояння, то винуватий - голова. А взагалі, хтось пам'ятає, щоб Ковенько займав відповідальну посаду. Відповідальну не в сенсі, що окремий кабінет і персональние авто, а посада, на якій людина за щось відповідає. Бо якщо в районі щось трапляється, звинувачують Хоружого. А коли районна рада не може прийняти життєво важливих для району рішень. або безбожно затягує з прийняттям рішень, то винен... Хоружий. Ковенька обрала депутатська більшість, значить бардак в районній раді вигідний цій більшості. В каламутній воді, кажуть в народі, легше рибку ловити.
Відповісти
 
 
-1 # Гість 30.09.2017, 22:44
Що ти мелеш? Прозоро це загальнодержавн а система закупівель і держоргани зобовязані нею користуватись, нема тут ніякої заслуги хоружого.
А на рахунок збагачення, то людина вирішила підімяти все під себе, бо постійно мало, поводить себе як /видалено модератором/, тому і набрид всім :-x
Відповісти
 
 
+14 # Василь 01.10.2017, 20:32
Хлопче з ВКонтакті, я пенсіонер і тому тикати до мене вкрай невиховано. Я не мелю, це твої батьки мололи, замість того, щоб займатися твоїм вихованням.
Я знаю про Прозоро, мені не треба пояснювати. Знаю і про спротив, який чинився запровадженню цієї системи.
Здається, я вище написав, що все, що говориться про Хоружого, це лише слова. А фактів нема. То ж "людина вирішила підім'яти всіх під себе" - слова. Чий бізнес він перехватив? Хто з бізнесменів платить йому за "кришу"? Кого "підім'яв"? Які рішення він прийняв, щоб отримати преференції для своєї фірми?
"Набрид усім" - моральна категорія, нічим не підтверджена. Наприклад, дружині він не набрид. Не треба проголошувати від імені всіх, така прерогатива є лише в Президента.
І своїм портретом завершувати пост некрасиво.
PS. Для чого треба було ховати свою ІР-адресу через анонімайзер? Якщо маєш що сказати, зареєструйся. Правда, тоді лише 1 раз можна оцінити пост.
Відповісти
 
 
+24 # Slavk0 01.10.2017, 09:15
Та вони на той вагончик на площі накинулися, як бугай на червону тряпку.
То ж корупція і збагачення. Землю займає, не буде де зубожілим депутатам свої буси ставити.
Відповісти
 
 
+16 # Гіcть 01.10.2017, 06:55
Ви тільки подивіться: з коментарями сайту за одну ніч роблять те, що з депутатами на сесії. Гвалтують та викручують руки щоб показати людям спотворений брехливий результат.

Тільки за одну ніч з суботи на неділю із +20 стало -8, а із -15 відразу +12. Це ж треба комусь ніч так вкалувати змінюючи IP адреси, щоб домогтися спотворення людської думки. Оце так припікає!

Точно так і з депутатами. Два дні залякували, потім службовими автомобілями звозили на сесію, забирали примусово з хати, а перед голосуванням попередили, що в бюлетні треба різні ієрогліфи Ɣ Ȫ ∆ Ϫ ϴ ставити, щоб депутат не голосував по совісті, а тільки як ПАРТІЯ СКАЖЕ.

В кримінальному світі це називають стаття 159 - умисне порушення таємниці голосування службовою особою з використанням влади чи службового становища.
Дають небагато - до 3 років позбавлення волі, але й посади теж.
Відповісти
 
 
+19 # Slavk0 01.10.2017, 09:13
Реально депутати, мабуть, вночі підпільну сесію зібрали і давай плюсувати-мінус увати масово :)
А якщо серйозно, то даний сайт Скібчиком керується, членом фракції БЮТ.
Доступ до адмінки має, може любу картину замовнику намалювати.
Зараз буде три варіанти розвитку подій:
1) мій коментар видалять, бо я правий
2) Скібчик напише відповідь на мій коментар, що все не так і вони чесні, бо насправді я правий
3) цей коментар проігнорується, щоб демонстративно підкреслити байдужість до реакції користувачів на дії редакції, бо знову ж я правий
Ну і забанити мене можуть, придумавши які правки в правилах заднім числом. В наших депутатів в цьому небувалий досвід.
Відповісти
 
 
+13 # Василь 01.10.2017, 09:43
Мінуси пройшли десь в межах години після мого допису. Коли я писав, ще все було нормально, через годину - повідмінусовано . Це не могло бути легальним шляхом: або програма з накрутки голосів. або адмін малює. Серед ночі не могло бути стільки відвідувачів, щоб так кардинально змінилася картина
PS. Переглянув історію браузера: між моїм дописом і останнім виходом на Полісся.нет - 20 хвилин. Накрутка голосів пройшла між 23.39 - 00.01
Відповісти
 
 
-5 # Свій 01.10.2017, 10:55
Скібчик точно не причому. Я його знаю, він цим не займається.
Відповісти
 
 
+5 # Slavk0 01.10.2017, 15:09
Сказав той, чиї коментарі з мінусів в плюси загадково вночі переповзли.
Не пали кантору.
Відповісти
 
 
-7 # Сергій СКІБЧИК 01.10.2017, 18:16
Відповідаю: я не був і не є членом фракції БЮТ (маячня, адже членом фракції може бути лише депутат) і не є депутатом іншої політсили. Накручувати голоси фізично не міг, оскільки був у цей час у відрядженні в зоні АТО. Все інше - теж ваші домисли.
Відповісти
 
 
+17 # Гіcть 01.10.2017, 23:22
Скібчика Сергій Євгенович Закріплений кандидат від політичної партії "Батьківщина" округ №6 http://www.cvk.gov.ua/pls/vm2015/PVM066?PT001F01=100&PT00_T001F01=100&pid102=8149&pf7691=8149&pt004f01=6&rej=0 чи це двійник?
Відповісти
 
 
-8 # Сергій СКІБЧИК 02.10.2017, 07:15
Не двійник. Знайдіть ще закон про минулі вибори до місцевих рад, і тоді зрозумієте, що кандидат в депутати не міг іти по мажоритарній системі - лише висування від якоїсь політсили. Але в жодній партії я не був. Це по виборах. По фракції - щоб бути її членом, треба стати спершу депутатом. Тож оцінюйте, будь ласка, мої публікації за змістом, а не за політичними кольорами
Відповісти
 
 
+4 # Slavk0 02.10.2017, 16:24
Тебе не вибрали? Жах...
Відповісти
 
 
+11 # Slavk0 02.10.2017, 16:26
За відрядження - вірю, але хіба ж там немає інтернету, наприклад, 3G? Ти ж з lifecell пишеш?
А взагалі, можна зробити висновок, що якби був вдома - ТО МІГ БИ НАКРУЧУВАТИ? Виходить, так? Технічна можливість у тебе є?
Відповісти
 
 
-4 # Сергій СКІБЧИК 02.10.2017, 20:46
Поїдьте - побачите. А взагалі я вам не тикав, тому не варто переходити на фамільярність. Щодо технічних можливостей - зверніться до адміністратора нашого сайту; якщо маєте технічну освіту, поспілкуєтеся про все, що вас цікавить. В мене освіта гуманітарна, тролити, як дехто, не навчений.
Відповісти
 
 
-5 # Гіcть 03.10.2017, 06:34
Не думаю, що редакції вигідно цим займатися. Але якби захотіли то вивели б жуліків на чисту воду. Адмін знає про що я пишу. Знає та редактора інформує.
Відповісти
 
 
+7 # Slavk0 03.10.2017, 16:58
Ми в інтернеті, тут всі рівні.
Освіта теж гуманітарна, з адміном вашим навряд чи знайду спільну мову.
І при чому тут тролінг? Я поставив просте запитання, на яке не отримав відповіді.
Відповісти
 
 
-9 # Гість 01.10.2017, 09:33
Хлопці, припиняйте! Про покійника - або добре, або нічого...
Відповісти
 
 
+11 # Гість 01.10.2017, 16:47
Славко, не рви серце! Про голову адміністрації говорять або добре або нічого :lol:
Відповісти
 
 
+6 # Slavk0 02.10.2017, 16:37
Бачу по сесіях :)
Навіть не згадують :)
Відповісти
 
 
+9 # Василь 02.10.2017, 23:39
Де можна поглянути список депутатів по фракціях, та побачити, хто більшовики-менш овики :) Бо опозиції в нас нема
Відповісти
 
 
+13 # Гіcть 03.10.2017, 06:27
http://volodrr.rv.ua/index.php/novyny/1436-novoobrani-deputati-volodimiretskoji-rajonnoji-radi
Відповісти
 
 
+3 # Василь 03.10.2017, 18:19
Дякую! Але як фракції блокуються? Хотілося б побачити лінію. поділу
Відповісти
 
 
-6 # Гість 03.10.2017, 05:35
Сидить два д...ла і вихваляє своїх. Годі вам! Від цього асфальт в районі краще не положиться, школи не збудуються. Тількі й вміє ця влада по фейсбуках вихвалятися. Посадив Вован секретаря і сидить лайкає! Сво....та!
Відповісти
 
 
+14 # Гіcть 03.10.2017, 07:57
Це той випадок, коли аргументи закінчились ( чи їх і не було ) і залишилось ображати? Низько. Аморально. Мовчали б вже краще.
Відповісти
 
 
+18 # Slavk0 03.10.2017, 17:16
А прийшов третій і пoнoсить всіх...
Можна подумати, що від твого вкрай адекватного і розумного коментаря асфальт кращий стане і школи нові виростуть.
Іронія в тому, що й дороги нині ремонтують більше ніж при "папірєдніках", і школи будують якось з горем пополам. Але от якість робіт вже залежить від виконавців, а не від влади.
Відповісти