Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВолонтери району відправлять на Схід техніку (+фото)

Волонтери району відправлять на Схід техніку (+фото)

( 3 Votes )

 

Сьогодні на площі у Володимирці в очі кидався свіжопофарбований автомобіль «УАЗ»  з українською символікою. Поруч із ним стояла скринька, голосно лунали українські пісні, зокрема композиції про війну на Сході.

Таким чином волонтери району намагалися привернути увагу до збору коштів на пальне для поїздки у зону АТО. Вже сьогодні пізно ввечері транспортний засіб відправиться у зону бойових дій.

Завдяки небайдужим людям із села Кідри та Озера «УАЗ» придбали спільними зусиллями для потреб наших бійців на війні. Волонтери та інші небайдужі жителі району приклали чимало зусиль для того, аби всюдихід мав належний стан та вигляд. До відновлювальної роботи транспортного засобу активно долучився Олег  Мозуль, Володимир та Михайло Турчик,  а також Анатолій Юрах.

Сьогодні уазик має набагато кращий вигляд, ніж був до ремонту. Щось замінили повністю, щось підлатали, але фактично усі найважливіші вузли автомобіля відновлено. А ще привели в лад його зовнішній вигляд – транспортний засіб повністю перефарбували.

 Разом із волонтерами та оновленою технікою у зону бойових дій поїдуть продукти харчування та інші необхідні військовим речі – матраци, подушки та рація.


 

Волонтер Михайло Юрах зазначив, що раніше жителі району більш активно підтримували волонтерів, які допомагають збройним силам та добровольчим батальйонам. 

– Раніше ми відправлялися трьома екіпажами окремо, усі їхали по різних маршрутах. Зараз їдемо всього одним екіпажем. Ти ми не опускаємо руки.  Допомогу веземо не на ППД – пункт постійного дислокування. Її доставляємо на «нулі». Це найбільш крайні позиції, де лінія зіткнення буває за 200-500 метрів: промзона Авдіївки, село Кримське, Широкине, Мар'янка, селище Станиця Луганська, – розповідає волонтер і військовий капелан А. Юрах.

До збору коштів також долучився народний депутат Василь Яніцький. Зокрема, його представник Михайло Герасимчук передав 3 000 гривень на пальне.

Нагадуємо, що кожен може долучитися до збору коштів для сьогоднішньої поїздки. Зробити це можна переказати кошти на банківський рахунок. Номер картки Приватбанку: 5168-7423-2980-1694.

Ольга ПЕШКО.

Фото автора.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 101 гостей на сайті