Авторизація

HomeНовиниВ РайоніДепутати райради вважають себе ошуканими

Депутати райради вважають себе ошуканими

( 1 Vote )

Здавалося, пристрасті навколо обговорення  надання дозволу Рівненською облрадою на видобування бурштину приватній фірмі «Інклюз 8» на Володимиреччині трохи вщухли, проте на засіданні сесії райради питання знову постало. Тепер – у плані реакції самих депутатів на нібито звинувачення громади у їх бездіяльності.

Нагадаємо, громадськість обурило те, що погодження згадане підприємство отримало на засіданні президії райради, яка відбулася напередодні засідання Рівненської обласної ради.

Більшість депутатів погодила дозвіл на видобуток бурштину для ТОВ «Інклюз-8», про це було поінформовано облраду, яка й прийняла рішення про дозвіл.

                За словами Миколи Волчецького,  на сесії рішення такого депутати не приймали, тож депутат запропонував написати відповідне звернення до депутатів обласної ради. Також депутати обурилися різницею між попередньо озвученими намірами підприємства про площу земель для розробки та сплати 2 млн. грн. до бюджету та отриманим дозволом, у якому площа більша. Тож тепер депутати говорять про вимогу сплати до бюджету 200 млн. гривень та хочуть запросити представника компанії на засідання наступної сесії.      

                Чи матиме це результат? Для чого депутати приймали це погодження? Оскільки це не є компетенцією районної ради, тим більше оперативно скликаної президії. Питання риторичні.

Власне, на Володимиреччині вже працює підприємство «Сонячне ремесло» - цілком легально, сплачуючи податки до місцевого бюджету. То чи був сенс йти іншим шляхом? Слушну думку висловив депутат райради Олександр Бобрик, зауваживши, що таким способом такі ж підприємства могли би створювати і жителі Володимиреччини, отримувати такі ж дозволи та працювати, сплачуючи податки.

Тож поки у неоднозначній ситуації з «Інклюз 8» більше питань, ніж відповідей. Що отримає наш район – подивимося з часом.
 

Коментарі   

 
+16 # Гiсть 06.12.2016, 19:00
А що мають казати, що їм на лапу дали пару мільйонів?
Хто виступав - той себе "відмивав", бо іншим чого б про це говорити.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 25.01.2017, 08:30
Про те,що наші районні депутатми безголові нагадувати лищній раз не потрібно.Фірму в офшорній зоні зареєстровано не для того щоб вам щось дати,а для того,щоб з району щось взяти.Інклюз-8 і Сонячне ремесло одного поля ягоди, і доки цей чортопо[ЦЕНЗУРА ] ростиме на наших полях ми будемо бідні і дурні.Ось інформація з "Новин Рівного",а ви мямлите про якісь два лімони до бюджету.
..."Еще одна фирма, которая получила согласования — «Инклюзив-8», прописанная в Черновцах. Сначала владельцем и директором была Алла Мельничук, которая работала в местном совете психологом. Теперь владельцем значится компания Alaneza business inc., зарегистрирован ная в оффшорной зоне Белиз. Директор фирмы — Владимир Щербина — входит в общественный совет при Госгеонадрах, которая выдает разрешения на добычу."
А в остальном прекрасная маркиза все хорошо,все хорошо!!!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 102 гостей на сайті