Авторизація

HomeНовиниОфіційноОблрада дозволила видобувати бурштин на Володимиреччині

Облрада дозволила видобувати бурштин на Володимиреччині

( 1 Vote )

Депутати Рівненської обласної ради вирішили надати двом компаніям право на користування надрами для видобутку бурштину. "Компанія ТОВ «Ред.Мет» отримала дозвіл на розробку надр. Дозволили працювати також і ТОВ «Інклюз-8»", - йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією на сайті Рівненської облради, ТОВ «Ред.Мет» має намір видобувати бурштин на південно-східній ділянці родовища «Золоте» у Дубровицькому районі, ТОВ «Інклюз-8» - у західній частині ділянки Каноничі Володимирецького району.

Як повідомляв Укрінформ, через бійку та штовханину, які виникли на сесії Рівненської облради після розгляду питання про надання приватним фірмам права на розробку бурштину, до залу засідань прибув загін поліції.

У громадських активістів, які були присутні в залі і протестували проти надання дозволу приватному підприємству на видобуток бурштину, виникли підозри, що заявники підкупили окремих депутатів.

Джерело: ukrinform.ua

ілюстрація з мережі Internet

 

Коментарі   

 
+33 # Гiсть 05.11.2016, 11:38
Багатостраждаль на наша земля :sad:
Невже народ допустить цих "заробітчан"?
Відповісти
 
 
+30 # Гість 05.11.2016, 20:33
Гнати в шию цих темних конячок з нашоі землі.Чому облрада не запитала у
місцевоі громади ???Чи ми тут "ніхто" і зовуть нас "ніяк".Знову за спинами
все " порішали.
Відповісти
 
 
+26 # Vector 06.11.2016, 12:11
Чует моё сердце, шо мы накануне грандиозного шухера 8)
Відповісти
 
 
+22 # Гість 07.11.2016, 10:38
Як облЗРАДА могла взагалі щось дозволяти якщо навіть закону про видобуток бурштину немає?? Хіба вона вища законодавства України?? Тут однозначна корупція...
Відповісти
 
 
+22 # Гість 07.11.2016, 20:40
Браво!!! Неперевершено!! ! Украіна має 68 МІЛЬЯРДІВ ДОЛАРІВ зовнішнього
боргу і віддає у приватні руки родовища бурштину!!!Що далі?????????
Відповісти
 
 
-21 # Гiсть 08.11.2016, 00:12
Шановні, ніхто за спинами не рішав. Це питання було обговорено на президії Володимирецької районної ради в четвер напередодні засідання Рівненської обласної ради. Більшість депутатів погодила дозвіл на видобуток бурштину для ТОВ "Інклюз-8", про що було проінформовано депутатів обласної ради, яка й прийняла рішення. За це нам пообіцяли 2 млн. грн. в бюджет.
Відповісти
 
 
+27 # Гість 08.11.2016, 20:37
Ви що там,маку понаідались???Я кі 2 мільйони у бюджет??? Там у
землі мільярди лежать!!!Тільки треба правильно все організувати.На те
ЛЮДИ Вам владу дали!
Якщо це все що ви там змогли придумати ,то ви явно не тим займа
єтесь,шановні нардепи! Годі вже соплі жувати.За 25 років незалежності
хоч раз мали б зробити щось по толку.Знову нас і наші землі обберуть
як липку,гроші підуть в офшори,а народ залишиться з голою (ЦЕНЗУРА)ою.
БРАВО!!!
Відповісти
 
 
+25 # Гість 08.11.2016, 19:01
Президія райради представляє думку громади району? Туди входять голови фракцій БПП, Батьківщини, Радикаликів, свободи, а це саме ті що і представляють вас в обласній раді, дерибан політпартій від району іііі до самого верху, якби їх представники у ВРУ прголосували про закон по легалізації то його давно б прийняли а так.. ні , їм зручніше отак а ви потім едеклараціям дивуєтесь
Відповісти
 
 
-21 # Гість 10.11.2016, 13:23
http://rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=048287

Василь Ковенько, голова Володимирецької районної ради:

— 2 млн. грн. у бюджет розвитку — це лише декларація від «Інклюз-8», але вони, сподіваюся, виконають обіцянку. Не думаю, що буде протест з боку місцевих. У нас в районі працює «Сонячне ремесло». Так, може, 2 млн. грн., які воно платить у бюджет, — і невеликі гроші. Але ніхто не пропонував більше.
Відповісти
 
 
+6 # Гість 10.11.2016, 21:21
Шановний,2 мільйони ривень не важко перерахувати у долари.То хіба це
гроші? Це порохи для таких потужностей.А не пропонували... Тут або хрось
при кориті,або л о х и.
Мабуть,панове,Ви відкрили скриньку Пандори.І дай Боже щоб це було не так!
Нам тут бурштинових республік не потрібно.ДАЙТЕ СПОКІЙНО,МАТЬ ВАШУ,
ПОЖИТИ!!!ДАЙТЕ ЛЮДЯМ СТАБІЛЬНІСТЬ,РО БОТУ І ГІДНУ ЗАРПЛАТУ!!!
Відповісти
 
 
+6 # Гість 11.11.2016, 10:10
Не пропонував? А ви що, просите? НІ, ви ВЛАДА треба вимагати! ДАВАЙ 10 млн. в бютжет (і це не раз в рік) або (ЦЕНЗУРА)! Отак треба говорити... ато кинули кістку...
Відповісти
 
 
+21 # Гiсть 11.11.2016, 14:21
І скільки вони Вам, Василю Васильовичу, запропонували?
Відповісти
 
 
# Guest 11.11.2016, 19:19
Коментар був видалений адміністратором
 
 
+5 # Гість 11.11.2016, 20:40
Шановний модератор,де коментар від 10.11.16 ? Чи по шапці вже дали? За
гаряче слівце -перепрошую.А решту опублікуйте,буд ьте ласкаві.Нехай люди
оцінюють коменти.Це також і іхня думка,якшо цифри стоять з плюсами.
Правда ж? :lol:
Відповісти