Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНародні депутати перепливли Біле озеро (+фото)

Народні депутати перепливли Біле озеро (+фото)

( 0 Votes )

На вулиці похмура погода, осінь, +5 за Цельсієм. А депутати одягнули гідрокостюми і гайда перепливати Біле озеро.

Минулого тижня народний депутат України Юрій Вознюк та Ігор Гузь, депутат Рівнеради Олександр Курсик та волинський підприємець Вадим Жук зуміли підкорити плесо Білого озера, відстань якого  2 кілометри 100 метрів. Озеро перепливали 1 годину 10 хвилин.

Пливли не лише для власного задоволення та загартовування. Основна мета запливу – популяризація здорового способу життя, а також привернення уваги до аварійної дороги, яка веде від Старої  Рафалівки до Білого озера.

– Головна ціль запливу – це не відстань і час, за який її подолано. Основне – привернути увагу до проблем інфраструктури Білого озера, зокрема, дороги. Адже дорога до озера знаходиться  у жахливому стані, через що багато людей відмовляється від відпочинку на Білому озері, яке, вважаю, є візиткою нашої області, – розповів Юрій Вознюк.

Така акція взяла початок на Волині. За словами її ініціатора Ігора Гузя, перепливання озер – це один із способів пропагування здорового способу життя та привернення уваги до розвитку інфраструктури у двох областях.

Депутати впевнені, що якби заплив проходив улітку, на їхню пропозицію пристало би більше людей.

– Період був не літній. Температура низька, вода теж холодна. Інформацію про те, що ми збираємось перепливти озеро на Рівненщині, поширили у соцмережі «Facebook». До нас багато хто телефонував і запитував, чи справді ми збираємося це робити. Дехто просто не вірив.

– Пливти було складно, але водночас цікаво. Озеро чудове, але дорога жахлива. Тепер у свою чергу буду контролювати нардепів, аби вибили гроші на ремонт цього шляху, – зазначив депутат Рівнеради, журналіст Олександр Курсик.

Окрім озера, депутати подолали понад 20 кілометрів ям та розбитого асфальту. І якщо озеро вони зуміли подолати без перешкод, то дорога дала зрозуміти, що час не просто звернути на неї увагу, а й відремонтувати. Повертаючись додому, депутати пробили два колеси та погнули диски на нардепівському авто.

По закінченню запливу учасники заходу пообіцяли, що їх акція – це лише початок роботи, підсумком якої має бути виділення коштів на ремонт дороги, що веде до перлини нашого краю    Білого озера.

 

 

Ольга ПЕШКО

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 77 гостей на сайті