Авторизація

HomeНовиниВ РайоніБатьки не пустять дітей до школи в Степангороді

Батьки не пустять дітей до школи в Степангороді

( 1 Vote )

Знову збираються страйкувати мешканці села Степангород, де у школі, розрахованій на 250 дітей, навчається більше півтисячі

Батьки школярів заявили, що на Перший дзвоник, який буде цього четверга, своїх дітей до школи, яка, окрім того, що тісна, ще й в поганому стані, не пустять. Минулого року учні також деякий час не ходили на навчання, поки їх батьки вимагали у чиновників збудувати обіцяну кілька років тому нову школу.

За рік проектно-кошторисну документацію, що вже застаріла, доопрацювали і вже навіть оголосили тендер на пошук будівельної фірми.

У 85 млн. грн. обійдеться будівництво нової школи у Степангороді. Проте батьки протестують знову недарма — тендер є, а грошей на нього немає.

 — Навряд чи будівництво розпочнеться цього року, — зазначив Святослав Сидорук (зліва на фото), начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти обласного управління освіти і науки. — Батьки хочуть, щоб було швидше. Але їхня школа не в найгіршому стані. В області є більш проблемні навчальні заклади. А навчання у дві зміни, на яке нарікають, проводять у понад півсотні шкіл області.

Джерело: Рівне Вечірнє

 

 

Коментарі   

 
+49 # гість 30.08.2016, 16:49
А для чого дикунам школа?
Відповісти
 
 
+57 # Гість 30.08.2016, 17:19
Я балдію з цих Степангородців. Як ліс продають, бурштин копають, то держава нам не указ, податків платити не будем. А як школу - то держава будуй. Не стида, не сорому.
Відповісти
 
 
+52 # гість 30.08.2016, 19:20
Кошти потрібно виділяти не на школу,а на колючий дріт!!!!Відгоро жувати ту злоякісну пухлину,природу полісся понівечили без надії на відновлення!!!В ирізати в себе в хаті все під нуль треба ще вміти!!!Німці з комуністами такої шкоди не зробили як ці професора яким школу подавай!
Відповісти
 
 
+17 # Name 31.08.2016, 07:16
Ей,народ, а правда,що на днях поліцію окружили на мотоциклах і ті змушені були віддати і помпу і відро бурштину(конфіс кованого) чи це одна баба сказала :eek:
Відповісти
 
 
+13 # Сергій СКІБЧИК 31.08.2016, 09:36
Правда
Відповісти
 
 
+30 # Name 31.08.2016, 10:30
То про яку правову державу ми говоримо? Для чого нам школи і соціальні гарантії? Для чого тратитися на "гвардії" і "полїції"? Хто ми? Чиїх батьків діти?
Відповісти
 
 
+13 # Гість 01.09.2016, 11:17
І в Степангороді були люди які могли зробити і для села багато дечого.Одному не дали робити ,другого не вберегли.Сьогод ні в вік первісного збагачення індивідума хочуть від держави подачки -поскрибіть по сусекам -ляльку зробите а не школу.Ну і нрави.
Відповісти
 
 
# Guest 01.09.2016, 19:10
Коментар був видалений адміністратором
 
 
+10 # Гість 11.09.2016, 13:17
вони дострайкуються до того, що їхні діти стануть повними ідіотами і тоді вже не будуть вирізати ліс і вбиватися на мотоциклах, а тоді вже підуть гірші злочини і на кінець спалять все село :lol:
Відповісти
 
 
+9 # гість 12.09.2016, 12:10
Дивлячись правді в очі половина тих дітей(яким до 40 років) і є повними ідіотами!!! Ідіотизм переміг здоровий глузд!!!Йде безповоротне повернення дибилів в середньовіччя!! !
Відповісти