Авторизація

HomeНовиниВ РайоніМіж Антонівкою та Володимирцем «латають» дорогу

Між Антонівкою та Володимирцем «латають» дорогу

( 0 Votes )

Поки у всіх навчальних закладах лунають останні дзвоники, щоби хоч якось поліпшити транспортне сполучення з обласним центром на ділянці дороги Володимирець-Антонівка, за переїздом у сторону Антонівки працює ремонтна бригада Володимирецького райавтодору.

Попередні роботи з підготовки до проведення часткового ямкового ремонту вже виконані – частини дорожнього покриття в найпроблемніших місцях вже вирізані та оброблені.

Деякі ділянки дороги вже заасфальтовані. Поки дозволяє погода, такі роботи вестимуться і надалі.  

Відділ внутрішньої політики, зв'язків із ЗМІ та громадськістю 

 

 

Коментарі   

 
+9 # Гість 28.05.2016, 21:40
Чи на довго старий жениться ? :lol:
Відповісти
 
 
+9 # Гiсть 30.05.2016, 19:08
Мабуть, до "Бурштинового шляху" готуються.
Відповісти
 
 
+4 # 5555 31.05.2016, 20:34
Цого разу знову на один місяць для піарних фоток, а потім повна ж9па
Відповісти
 
 
0 # Гiсть 31.05.2016, 23:19
Ж0па була коли 10 років ніхто не ремонтував цю дорогу
а зараз водії маршруток вдячні тому хто цим займається
студенти кажуть що й маршрутки швидше до Рівного доставляють

перечитав статтю, сухий матеріал, кого піарать?
Відповісти
 
 
0 # Гість 01.06.2016, 09:55
так звану видимість роботи автодору....
одна стаття, 100 метрів латок, і всі у відпустку до "зимового ямкового ремонту"
Відповісти
 
 
+6 # SoloUkraine 01.06.2016, 14:50
Та яка різниця хто його латає і хто піариться??? Вже менше дірок по Володимирці, хоч їхати можна, навіть на велосипеді боїшся яму об'їхати, бо позаду вже тебе матом автомобілісти покривають, що на середину дорого виїхав."Краще маленька справа, ніж велике ледарство". Привикли у всьому бачити негатив.
Відповісти
 
 
-5 # Гість 02.06.2016, 07:52
То їздь на тракторі,а не на велосипеді,тоді дірки тобі будуть не страшні і автомобілісти тебе будуть боятися.В цьому і буде для тебе позитив.
Відповісти
 
 
+1 # Siegfried 03.06.2016, 08:27
Я хочу щоб члловік з десять попіарились в нас в районі років, так, три-п'ять як мінімум. А потім ще по три-чотири рази.
А в тім, остогидло жити на подачках від "доброго дяді".
Якось я протирічу тут сам собі. Ставлю собі лайк і анлайк. :-)
Відповісти