Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУчні Володимиреччини на змаганнях по спортивному орієнтуванню у Млинові (+фото)

Учні Володимиреччини на змаганнях по спортивному орієнтуванню у Млинові (+фото)

( 1 Vote )

З 21 по 23 травня 2016 року юні туристи Ромейківської ЗОШ І-ІІІст. брали участь в обласних змаганнях по спортивному орієнтуванню в смт. Млинів.

Ці змагання проходили в урочищі Хвороща на березі мальовничої річки Іква. Змагання пройшли на добре організованому рівні. На 3 етапах, які проходили, 4 юнаки та 4 дівчини брали участь в індивідуально командних змаганнях та естафеті 2 дівчини і 2 хлопці.

Молода команда нашої школи, а це в основному учні 8 класу, які вперше брали у обласних змаганнях, показали непогані результати і що, головне здобули необхідний досвід, який їм передали спортивні товариши з інших районів.

Діти не тільки змагалися,але і добре відпочили, каталися на байдарці на р.Іква, брали участь в спортивних іграх і звичайно варили смачні страви на природі.

Хотілося б відзначити кращих спортсменів-туристів. Це – Смик Іван, Криса Руслан, Кухоцька Ірина (8кл.), Дойонко Наталія (9кл.), Стельмах Іван (10кл.)

Діти залишилися дуже задоволені поїздкою і дякують управлінню освіти молоді та спорту Володимирецької РДА за організовану поїздку і висловлюють надію, що і надалі братимуть участь в таких цікавих турнірах по спортивному орієнтуванню.

 
 

 

Вчитель Ромейківського НВК Мялик Катерина Іванівна

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 58 гостей на сайті