Авторизація

HomeНовиниВ РайоніФлешмоб до Дня Вишиванки у Володимирці (+фото)

Флешмоб до Дня Вишиванки у Володимирці (+фото)

( 1 Vote )

Народне мистецтво, яке передавалося з покоління в покоління, завжди було і є ґрунтом для спілкування людей, джерелом пізнання історії, культури.

19 травня весь світ відзначав День Вишиванки. Не оминуло святкування і Володимирець. На Майдані Єдності відбувся флешмоб, присвячений Дню української вишиванки.

Холодна й дощова погода не завадила жителям селища провести захід. Перечекавши дощ, учасники флешмобу вийшли  до пам’ятника  Шевченка і заспівали пісню Андрія Малишка  «Рідна мати моя».

Організаторами збору в центрі селища у вишиванках стали працівники відділу культури та туризму Володимирецької райдержадміністрації.

  Давно вже назріла потреба розвіювати старі стереотипи. 25 років Незалежнності – це не малий термін, щоб зрозуміти, що кожен з нас – це в першу чергу особистість – людина, яка живе в незалежній державі. Ми маємо шанувати, пам'ятати усіх тих, хто її виборов.  Завдяки їм ми можемо дихати вільно, вільно висловлювати свої думки. Вишиванка – це код нашої нації, про який ми повинні пам’ятати, і який повинні берегти, – розповідає один із організаторів флеш-мобу, начальник відділу культури і туризму РДА Людмила Босик.

Хоча охочих прийти і заспівати  виявилося не так і багато (певно через ту ж таки погоду) проте ті, хто насмілився прийти – наскрізно пройнялися виконанням української пісні, а пізніше патріотично виконали Гімн України. Аби закарбувати цей день не тільки в пам'яті, а й на фото, по закінченню заходу учасники зробили колективний фотознімок.

Хочеться вірити, що наступного разу на такі флеш-моби збиратиметься більше володимирчан та гостей селища. Адже такий день створений для того, щоб зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Хто ж як не ми повинні берегти, розвивати культуру свого народу.

 
 


Ольга ПЕШКО

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 113 гостей на сайті