Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВеликодня виставка у бібліотеці (+фото)

Великодня виставка у бібліотеці (+фото)

( 1 Vote )

У Володимирецькій центральній районній бібліотеці з 25 по 29 квітня представлена  виставка «Великодні барви». 4 травня вона буде перенесена на майдан Єдності у Володимирці на свято народного мистецтва та дитячої творчості «Великодній вернісаж».

До організації виставки долучилися всі бібліотечні працівники району, які відшукали народних умільців і доставили їхні вироби до центральної районної бібліотеки.

Облаштування виставки взяли на себе працівники відділу обслуговування центральної районної бібліотеки, які вклали  вміння і свою душу в цю виставку. Заходячи до читальної зали, складається враження, що потрапляєш у царство писанок і вишиванок. Розмай-квітом вінчають столи вишиті рушники, пасхальні серветки, вишиті ікони бісером та писанки. І відчуваєш гордість за талановитих людей, які живуть і творять у нашому поліському краї.

Особливо хочеться відмітити  роботи Т.В. Ярошик з Балаховицької публічно-шкільної бібліотеки, Н.М. Басюк з Половлівської публічно-шкільної бібліотеки, Валентини Килюшик з Маложолудської публічно-шкільної бібліотеки, вироби користувачів ПШБ с.Красносілля та багато інших сільських умільців. Щира вдячність нашим талановитим землякам звучить з вуст відвідувачів районної виставки «Великодні барви»!

 

 

Т. Крупицька,

бібліотекар читального залу

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 55 гостей на сайті