Авторизація

HomeНовиниВ РайоніБудівництво школи в Степангороді взяв на особистий контроль народний депутат

Будівництво школи в Степангороді взяв на особистий контроль народний депутат

( 0 Votes )

Ініціативна група громади  села Степангород неодноразово піднімала питання будівництва нової школи в селі.

Уже три роки селяни оббивають пороги РДА, РОДА з проханням фінансувати виготовлення проектно-кошторисної документації. Нарешті виготовлення документів пройшло завершальну стадію і було відправлено на процедуру доповнень і поправок, тобто на експертизу.

Невирішеним залишилось питання фінансування будівництва і проведення тендера на будівництво відповідними компаніями. З болючим питанням степангородці звернулися до народного депутата Верховної Ради України, лідера благодійного фонду «Наш край» В. П. Яніцького.

Депутат відповів, що, враховуючи соціальну необхідність, керуючись ст. 15 Закону України «Про статус народного депутата України» В. П. Яніцьким внесено оголошений на засіданні Верховної Ради України 18 березня 2016 року депутатський запит до прем’єр-міністра України А. П. Яценюка, віце-прем’єр-міністра України, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Зубка Г. Г., міністра освіти і науки України Квіта С. Н., голови РОДА Чугуннікова В. С. з проханням вжити заходів щодо вирішення питання фінансування будівництва нової школи у селі Степангород Володимирецького району.

Депутат наголосив, що розгляд даного питання буде взято під його особистий контроль.

Олександра Стріла, с. Степангород

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 81 гостей на сайті