Авторизація

HomeНовиниВ РайоніПоліція затримала жителя Мульчиць через бурштин

Поліція затримала жителя Мульчиць через бурштин

( 3 Votes )

Працівники Зарічненського відділення поліції учора, 29 березня, поблизу села Борове зупинили автомобіль «Land Rover», який перевозив  бурштин. Під час проведення профілактичного відпрацювання району слідчо-оперативна групи близько 22 години зупинила автомобіль «Land Rover» під керуванням 28-річного жителя села Мульчиці Володимирецького району. У салоні позашляховика, який зареєстрований на території Польщі, правоохоронці вилучили бурштин-сирець вагою майже 50 грамів.

За фактом придбання, отримання, зберігання чи збуту майна, одержаного злочинним шляхом, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 198 Кримінального кодексу України. Транспортний засіб помістили на територію Зарічненського відділення поліції,  триває досудове розслідування.

Відділ комунікації

ГУНП в Рівненськй області
 

Коментарі   

 
+17 # Гість 30.03.2016, 15:50
сміх :lol: :lol: :lol: поліція дає кришу на левакі та затримує
Відповісти
 
 
+28 # Гість 30.03.2016, 16:04
50 кілограмів повірю, а якщо грамів то не треба тут таке людям і писати, хіба посмішити про наших ментів що вони так "добре" працюють:lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
+10 # Гість 30.03.2016, 16:28
Які це наші,це зарічнянці так спрацювали справно.За один раз вилучили стільки бурштину як наші за два роки. :lol:
Відповісти
 
 
+10 # 8888 30.03.2016, 17:32
І туди навіть доїхала міліція!але зловили краплю в морі!!ходять чутки що біля Стиру в новобудові в Кузнецовську пів будинку вже мульчицького!!
Відповісти
 
 
+15 # Гість 30.03.2016, 20:29
В Дубині можна затримати 2 екскаватора і міщок бурштину, за 1 кілометр від районного центру, а вони (ЦЕНЗУРА)и гасають по лісам.
Відповісти
 
 
+10 # Гість 30.03.2016, 21:33
Прогрес, товаріщі!!! 8) 8) Це Вам не якісь 5 чи 8 грам....цілих 50 грам, хоч і майже :o :o :o. Хто більше наступного разу??? :eek: :eek:
Відповісти
 
 
+14 # Гість 30.03.2016, 22:02
Ой, розсмішили... та в нас тут 50 грамів двоколісним ровером не возять, а то "Ленд ровером". поліціянти - клоуни!!! цирк поїхав :D :D :D
Відповісти
 
 
+18 # Гість 30.03.2016, 22:04
хоч би не позорилися ті поліцейські з тими грамами. може, то був брелок до ключів????? ;-) ;-)
Відповісти