Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНа Володимиреччині стартував проект «Прапор доброчинності»

На Володимиреччині стартував проект «Прапор доброчинності»

( 1 Vote )

З 23 лютого на Володимиреччині стартував проект обласної ради старшокласників «Прапор доброчинності», метою якого є підтримка патріотичного духу активної учнівської молоді Володимиреччини , утвердження принципів загальнолюдської моралі, наближення миру та підтримка вогника надії у воїнів-захисників.

Реалізація цього проекту розпочалася активом лідерів районної ради старшокласників «Прометей», яка працює на базі Володимирецького районного Будинку школярів та юнацтва. Цей прапор – це уособлення добрих справ. Саме тому учнівська молодь нашого району долучається до благодійних акцій та заходів. 24 лютого лідери Володимирецького округу на чолі з координатором Г.К.Мирончук передали прапор Рафалівському окрузі, де ми обмінялися досвідом та показали фрагменти відео по акціях які були проведені щодо реалізації проекту «Прапор доброчинності».

Цей прапор має побувати в усіх загальноосвітніх школах району і повернутися в районну раду старшокласників «Прометей», з висвітленими думками, побажаннями, малюнками учнівської молоді району. Це є символ доброчинності, милосердя, єдності нашого поліського краю.

Наша Славна Україна,

наше щастя і наш рай,

чи на світі є країна,

ще миліша за наш край.

Нам довелося мандрувати,

піти по рідній всій зеслі,

у кожну школу завітати,

у кожнім побувать селі

  Онуфрійчук Ірина – учениця 10 класу ,Володимирецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, голова районної ради старшокласників «Прометей»

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 74 гостей на сайті