Авторизація

HomeНовиниВ Районі«Учитель року − 2016». Володимирчанин – серед кращих! (+фото)

«Учитель року − 2016». Володимирчанин – серед кращих! (+фото)

( 4 Votes )

 

5 лютого відбувся ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року − 2016». Упродовж останніх 5 років наші земляки є серед лауреатів, які входять в четвірку кращих вчителів області. За коротким коментарем звертаємося до завідуючої районним методичним кабінетом Софії Шидловської.

− Дуже приємно, що обласне управління відзначає систему роботи нашого районного управління освіти і методичного кабінету зокрема з проведення першого районного етапу. Ця системна підготовка, робота методистів з учителями щороку дає результат: у четвірку входять один, а то й два вчителі з району. У нас вже роками напрацьована система супроводу і підготовки вчителів методистами. Як правило, одразу видно прогресивного вчителя, здатного рости вище, показувати гідні результати. Наше ж завдання – розгледіти талановитого педагога, допомагати йому зростати й самовдосконалюватися. Результат роботи на обласному рівні – це, в першу чергу, якісна робота методиста, починаючи від вибору вчителя і продовжуючи його супроводом та наставництвом у подальшому. І прикро, що сам методичний кабінет наразі під великим знаком питання. Нам вдалося відстояти необхідність існування такого інституту, як методкабінет, але лише на рік. Далі це перетвориться в іншу структуру у складі об’єднаних громад, можливо, це буде якийсь ресурсний центр. Отже, і ми чекаємо на реформи.

Система проведення конкурсу, звісно, з роками модернізується. Цікавим є те, що вже кілька років поспіль до основних  документів (заявка, анкета і т.ін.) на участь у конкурсі додається ще й посилання на блог. Наразі це є одним з основних аспектів перевірки творчої майстерності вчителів. Викладач має його постійно наповнювати цікавими матеріалами, адже одним з критеріїв аналізу й оцінки блогу є рівень його відвідування. Якщо ж у дописах видно, що блог цікавий, його відвідують і учні, і батьки, й вчителі, це оцінюється значно вище.

− До четвірки кращих педагогів області цього року увійшов і наш вчитель з предмету «Захист Вітчизни» Володимирецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Микола Зінь. Вчителі давали майстер-клас із своєї проблемної методичної теми, проходили тестування і захищали творчий проект. Давалася тема і одна година на підготовку, завдання вчителя − скласти презентацію і за 3 хвилини захистити її. Четвірка кращих вчителів проводили урок на базі Березнівського району. За день до уроку проводилося жеребкування: вчителі отримували клас і тему уроку. За одну добу слід було підготуватися і дати відкритий урок для журі конкурсу. А 5 лютого був проведений заключний етап конкурсу «Учитель року − 2016» і вже в обід відбулася церемонія нагородження.

Нема чого приховувати, участь в таких конкурсах − це величезне і фізичне, і психологічне навантаження, і вмовити вчителя піти на такі випробування − це теж виключно вміння методистів, − коментує Софія Олександрівна. − Цього року першість у конкурсі знову отримали рівняни. Але з їхнім фінансовим стимулюванням нам не сперечатися. Наше управління освіти, молоді та спорту преміювало чотирьох районних переможців у розмірі посадового окладу. Ще раніше ми стимулювали і лауреатів районного конкурсу. Тепер же зі зменшенням фінансування вимушені нагороджувати лише переможців, а якщо ж учитель виходить у четвірку, він отримує ще раз премію. Обласна рада профспілки працівників освіти нагородила усіх лауреатів премією "За волю до перемоги" у розмірі 1 тис. грн. Окрім того, щорічно управлінням освіти і науки Рівненської ОДА організовується для усіх лауреатів обласного конкурсу туристична поїздка в Карпати.

Ми пишаємося тим, що Микола Віталійович став кращим серед кращих педагогів області і щиро вітаємо його з цим досягненням. Горді, що здобутки такого талановитого вчителя гідно представляють Володимиреччину.

І ми приєднуємося до вітань і бажаємо великих звершень нашим педагогам, їхнім методистам. Щоб освітянська нива Володимиречини колосилася перемогами, і ці досягнення й творчий зріст учителів відчували насамперед діти.


 

Наталія АНДРЄЄВА.

 

Коментарі   

 
+41 # Гість 11.02.2016, 22:58
..таке враження, що в статті читалося не про те,що наш земляк є одним із кращих вчителів області, а про важливість функціонування методкабінету і яку вирішальну роль у становленні ВЧИТЕЛЯ відіграють районні методисти...

P.S. Микола Віталійович, вітаємо Вас. Наснаги, поваги від учнів та матеріальної вдячності від держави..
Відповісти
 
 
-35 # Гість 12.02.2016, 13:21
Чомусь і Ви, шановний дописуваче, не з вітання педагога розпочали....
Відповісти
 
 
+14 # Гість 12.02.2016, 21:24
.. "наше завдання- розгледіти талановитого педагога,допома гати йому зростати і самовдосконалюв атися"...а неталановитим педагогам (яких немало) Ви як допомагаєте - просто "відпускаєте" у вільне плавання? Звичайно, на них до зірок не долетиш (чи хоча б до грамоти)...
Відповісти
 
 
+18 # Гість 14.02.2016, 15:28
Раді за Володимиреччину і вітаю не тільки номенанта, але й його "команду". Прогресуйте - далі побачемо.
Відповісти
 
 
-7 # Гість 15.02.2016, 13:28
Якщо говорити про конкурс "Учитель року" - а стаття про переможця саме ТАКОГО конкурсу, то неталановитим учителям і на районному рівні прорватись до перемоги не реально, що вже казати про обласний чи всеукраїнський рівні... Хто цією стежкою не йшов, не тратив час, не докладав фізичного і психічного здоровя у таких випробуваннях - тому не зрозуміти, що таке команда, підтримка, підказка - мені це відомо добре... А те, що серед сучасного учительства багато не просто неталановитих, а й людей байдужих до своєї справи, - це проблема не лише районного, а й державного рівня, бо не методкабінет штампує таким учителям дипломи... З ними треба з самого початку методику викладання предмета вчити (матеріал третього курсу вишу). А загалом, такі конкурси - можливість вчителю заявити про себе на рівні області і вище, і добре, що про володимирецьку освіту в області знають не лише як про колегіум!
Відповісти
 
 
+14 # Lavr 15.02.2016, 20:24
А які досягнення має володимирецька освіта (крім райцентру)? Чи вже всі випускники знають табличку множення?
Відповісти
 
 
+18 # Гість 16.02.2016, 06:10
Якраз у вашому дописі не прослідковуєтьс я роль команди як такої. Не видно учителя, школи. Лише методкабінет... ...Смішно....Чо му тоді результат лише з одного предмета?...
P.S.Хто ж методист?
Відповісти
 
 
+18 # Гість 16.02.2016, 11:14
чого ви вчепилися за того вчителя і методкабінет.
Це все стара совкова система. Дали вказівку на проведення конкурсу, призначили кого треба (пару чоловік, які підходять на цю роль) і вуаля! На наступний рік буде хтось інший, можливо й гірший. А ще потрібно це все подати в стилі 70-х - 80-х років "Завдячуючи мудрій і цілеспрямованій пілітиці партії і особисто ген.сека КП SS Лєоніда Ілліча Брєжнєва ми пофарбували підлогу в коридорі нашої школи. Ура! Да здравствуем мы!"
Просто так треба. А Вчитель Микола Віталійович Зінь справді молодець! От, лише, обличчя в нього якесь сумне. Видно, що він вчитель.
Відповісти
 
 
+13 # Гість 16.02.2016, 14:17
Дійсно, такий "відомий" у області методкабінет і лише один позитивний результат.... :lol:
Відповісти
 
 
0 # Гість 17.02.2016, 07:53
http://rivneosvita.org.ua/infotsentr/index.php/26640/
Відповісти
 
 
-4 # Гість 17.02.2016, 07:48
цей конкурс - не командна гра, і роль команди в ньому не особливо афішується.... змагання проводилось у чотирьох номінаціях, у кожну допускався, як правмло, лише один представник з району. У вісімку кращих увійшли двоє - М.Зінь та Т.Бзіта, учитель англійської мови з колегіуму. змагання у четвірці в своїй номінації продовжив Микола Віталійович із ЗОШ №1. максимально перемог, що їх міг отримати кожен район - чотири, володимирчани в особі Миколи Віталійовича мають одну, тобто 25%. В області всього 15 районів і 5 міст обласного підпорядкування . Тож смійтесь на здоровя - сміх продовжує життя!!!
Відповісти
 
 
+1 # Поліщук 25.02.2016, 00:09
16 районів, а не 15
Відповісти
 
 
-6 # Гість 16.02.2016, 13:16
Шановний Lavr! Найближчим часом на шпальтах районки має бути інформація про результати учнівських олімпіад на районному рівні. Познайомтесь, будь ласка, які результати мають учні сільських шкіл. А щодо таблички - на жаль, сучасність вимагає від них і нас теж іншої дії, і це якраз не множення....
Відповісти
 
 
+11 # Lavr 16.02.2016, 22:07
Чи треба випускникам знати табличку множення - це взагалі маразматична розмова, якою б не була сучасність і що б вона не вимагала. Погано підготовлені випускники з математики, фізики, хімії (не кажу вже про знання таблички множення) не зможуть вчитися на технічних, економічних, природничих спеціальностях. А технічний прогрес роблять інженери. Медичні та юридичні ВНЗ випадають через високу вартість та корумпованість навчання. Сільські діти практично туди не попадуть. Отже, залишаються педагогічні навчальні заклади сумнівної репутації і коло замикається. Ті, хто самі не знали таблички множення, будуть і надалі продукувати подібних собі. А суспільство, судячи за відгуками на сайті, не проти того, щоб діти були анальфабетами.
А щодо олімпіад, то для показухи можна в цілому районі знайти айн-цвай учнів, "натаскати" їх і бити себе в груди, мовляв "знай наших!". От, в дописі від 16.02.16р. (13.51) повідомлено, що 1-ше місце в області з інформатики зайняв учень з Озера. Як це вплинуло на щколу - невідомо. Школа про це мовчить як риба.
Відповісти
 
 
+9 # Гість 17.02.2016, 07:49
Згідна. Додам до Ваших слів, Лавре, що, як правило, знайдуть старанну дитину і починають тягати її на всі олімпіади. Або, принаймні, на 3-4 предмети. Та ще й на різні конкурси, концерти, огляди. Плюс робота МАН. А воно, бідне, не може відмовити нікому. Як покірне ягнятко, ведене на заколення.
Звичайно, дитині від того є й користь. Вона отримує нові, більші знання і відточує набуті, розвивається різносторонньо. Але як же решта?
А решта... Або не хочуть навчатися, або не бачать в тому сенсу. Або їх не помічають і не приділяють їм належної уваги.
Відповісти
 
 
+8 # Гість 17.02.2016, 12:18
А знаєте, я в цьому році вперша слідкувала за вступною кампанією. І замітила такий парадокс, ось ці розмні діти учасники олімпіад, досить часто вступають на набагато гірші спеціальності, ніж середняки. Бо перші чекають, що від них чекають перемог, ним лячно вступити не по першому пріоритету (бо ж будуть казати який же він переможець олімпіад, коли ледь поступив по останньому пріоритеті), а середняким по-барабану по якому пріоритеті і на виході, середняки вчаться в більш престижних вишах. СОЛОМІЯ,
Відповісти
 
 
+8 # Гість 17.02.2016, 22:13
Як дітям в 5-9 класі зрозуміти, що йому необхідно вчитися, що в цьому є сенс, якщо сам педагог "віртуально" це демонструє, коли працює тільки з "талановитими" учнями", бо це найлегше і найвиправданіше тому, що вони теж покинуті державою. Діти все бачать та розуміють. Вони бачать несправедливіст ь, недооціненість та "учнівську" дискримінацію. А в майбутньому - це відіграє неабияку роль у становленнні їх, як людини та особистості. І знову закон Дарвіна - виживають сильніші.. А в чому СИЛА?
Відповісти
 
 
+8 # Гість 18.02.2016, 10:15
Учень в школі бачить реальне життя. Хто сказав, що в дорослому житті є справедливість. Так, вчителі роблять акцент на талановитих учнях. А що батьки роблять, щоб їхні діти були талановитими? Чи тільки на вчителя надія? І в цій ситуації є свої підводні камені як для талановитих, так і для недооцінених дітей. "Талановиті" можуть в інституті виявитись зовсім не талановитими і впасти в депресію. В недооцінених може проявитись бажання довести свою талановитість. І таки да, виживають найсильніші. Це закони природи. СОЛОМІЯ.
Відповісти
 
 
+7 # Siegfried 18.02.2016, 12:20
Або отим активним талановитим надоїдає вчитися. Втомилися в школі. От і скочуються на низ, дають низькі результати. Ще на 1 - 3 курсі вчаться більш-менш, а потім забивають на все, бо "розумнішають".
- Мене вигнали з третього курсу універа і я єдиний з однокурсників працюю за спеціальністю!
- Надіюся, ти не медик?
Відповісти
 
 
+6 # Гість 18.02.2016, 13:34
От саме тому роль батьків в навчальному процесі набагато більша, ніж вчителів. Вчителю головне подати матеріал і намагатись, щоб як найбільше дітей його засвоїли. А завдання батьків, допомогти дитині правильно розтавити акценти і пріоритети. Слідкувати, щоб дитина взяла таку "ношу" знань, які її голова може витримати. Підтримати, коли невдачі, допомогти справитись з успіхом.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 18.02.2016, 13:29
От тому і не жалійтеся, що вам важко жити, бо "добре" живуть сильніші.
І напевно, не треба наших дітей навчати людяності, доброти, чесності, а вчити силі та пофигизму, бо ж далі буде ще не так. І будеш ти протискуватись на площі між мерсами "сильних".
Відповісти
 
 
+2 # Гість 18.02.2016, 14:58
У Вас не правильне розуміння сили. Пам'ятаєте як у героя Сергія Бодрова "В чем сила брат? Сила в правде". Так от сильніші - це і є чесні, ціленаправлені, з нормальною самооцінкою. А сила більшості Володимирецьких "сильних" - це лише ілюзія сили. Біда нашого краю, що справді сильні не лишаються в нашому болоті, а залишаються там де вчаться чи виїжджають за кордон. СОЛОМІЯ
Відповісти
 
 
+8 # Гість 17.02.2016, 07:50
навіщо ж ініціюєте маразматичний полілог? чи в освіті розуміються досконало усі тільки тому, що в школі учились?
Відповісти
 
 
-10 # Гість 17.02.2016, 08:21
Ми вже обговорювали з тобою тему таблички множення, це придуманий міф. Незнання таблички на зубок не завадило ще нікому стати хорошим спеціалістом. Головне розуміти як ця табличка множення складається. Біда, що в нас в школі зациклюються на нікому не потрібних речах, а необхідного в житті не вчать.
Відповісти
 
 
0 # Гість 17.02.2016, 09:38
Я коли читаю коменткрі Lavra про освіту, то приходить думка, що якби він народився так років 60 тому, то стояв би за трибуною і розказував про історію КПРС і як без її знання, не можна стати спеціалістом. Біда в тому, що таки от Lavru складають підручники нашим дітям. І я молю бога, щоб такі однобокі вчителі, як Lavr, не зустрілись на шляху моєї дитини. Моя донька, має вирости щасливою і незатюкуною перш за все - це і буде запорука її успіху. Всі ми зустрічали таких вчителів, що отримували насолоду опускаючи учня, по типу, що з тебе виросте, ким ти будеш, ти ж навіть табличку множення не знаєш і виховували цим аморфних, не впевнених в собі людей. Якщо дитині не цікаво вчити табличку множення на пам'ять, то хай не вчить, може й не стане вона інженером (бо може вона не хоче ним бути),а стане патріотом, віроючою людиною, мамою, люблячою дружиною, просто щасливою людиною, головне щоб не стала знервованою, озлобленою, затурканою (бо мати кожен вечір штурмувала) зате знає табличку.СОЛОМІ Я
Відповісти
 
 
+8 # Lavr 17.02.2016, 13:49
Нікому не кажіть про своє бачення освіти. Бо це чорна ганьба. Якщо дитині важко освоїти таблицю множення, що робиться граючись, то в неї "велике майбутнє".
Відповісти
 
 
-9 # Гість 17.02.2016, 14:02
В собачки що в цирку рахує, теж по вашому велике майбутнє? :lol: Спитайте в любого вчителя і він Вам скаже, одні діти вчаться добре в початкових класах, інші в середніх, ще інші в старших, а успіхів у житті добиваються ще четверті. Якщо моя дитина буде рахувати з калькулятором, то чим це завадить їй стати перекладачем, лікарем, адвокатом, вчителем танців, акторкою, перукарем, блогером, програмістом і так далі. СОЛОМІЯ.
P.S.Лавр, а в тебе є свої власні діти?
Відповісти
 
 
-13 # Гість 17.02.2016, 14:19
До речі, в Великобританії у школах вчать табличку множення не до 10 як у нас, а до 12. То може і нам в шкільну програму ввести табличку до 12, дивись зразу заживемо як у Великобританії :lol: :lol: :lol: :lol: СОЛОМІЯ.
Відповісти
 
 
-6 # Lavr 17.02.2016, 14:35
"Ну и тупые эти британцы!"
Відповісти
 
 
+8 # Siegfried 17.02.2016, 09:50
Гість мав на увазі, як я зрозумів, що потрібно знати не стільки табличку множення, скільки табличку ДІЛЕННЯ. Вмітимеш ДІЛИТИся, то й буде у тебе множитися. А як ні, то будуть віднімати, або помножать тебе на ноль.
Відповісти
 
 
-9 # Гість 16.02.2016, 13:19
Кому не видно вчителя? Так він же на фото! :-)
Відповісти
 
 
-5 # Гість 16.02.2016, 13:51
До речі, перше місце в області з інформатики взяв учень зовсім не з райцентрівської школи! Озерська ЗОШ дала перемогу! Молодці! Так що знають наші школярі не лише табличку множення, а й програмування! :P
Відповісти
 
 
+7 # Lavr 16.02.2016, 14:28
На сайті Озерської школи про це анічичирк. Мабуть не оцінили або не повірили. Чи там дві школи?
Відповісти
 
 
-7 # Physic 16.02.2016, 17:53
Наскільки я знаю, Микола Володимирович з першої школи Володимирця
Відповісти
 
 
+3 # bsg 23.02.2016, 18:14
Вибачте, що коментую із запізненням, але це дійсно учень Новаківської ЗОШ і все висвітлено чітко на наступних сторінках:
http://novok.at.ua/publ/absoljutna_peremoga_na_oblasnomu_etapi_olimpiadi_z_informatiki/1-1-0-62
http://novok.at.ua/index/olimpiadi_2015_2016_n_r/0-125
http://rivneosvita.org.ua/infotsentr/index.php/26044/
Відповісти
 
 
-2 # Гість 17.02.2016, 07:57
http://rivneosvita.org.ua/infotsentr/index.php/26044/ Уточнення - Новаківської ЗОШ, проте - теж сільської, за що - респект учителю і учню цього закладу!!!
Відповісти
 
 
-9 # Lavr 17.02.2016, 13:41
Так, не Озерської, а Новаківської школи! Це як в анекдоті про Сару і Рабиновича.
Відповісти
 
 
-1 # Lavr 17.02.2016, 10:31
А чи був взагалі той хлопчик?
Відповісти
 
 
-3 # Гість 17.02.2016, 10:51
А хлопчик таки був. Тільки не з Озерської школи, а Новаківської. Учень 8 класу Босик Андрій, підготував його батько - Босик Сергій Григорович. От бачиш, Lavr, я не приховую, що не знаю на зубок таблички множення, та моя вроджене логічне мислення дозволяє мені швидко знаходити любі інформацію лише за допомогою компа, і порахувати він мені допоможе.
Відповісти
 
 
-6 # Lavr 17.02.2016, 13:37
Нема ради. Нічого собі - логічне мислення! І до чого тут воно?
Відповісти
 
 
+10 # Гість 16.02.2016, 17:47
таки комусь допік той методкабінет... :lol: :lol:
Відповісти
 
 
0 # Гість 17.02.2016, 10:28
Та методисти тут ні при чому. Система совкових цінностей, засобів та методів роботи. Вони лише малесенькі гвинтики в ржавій машині. І вони це все так само розуміють. Але ж гроші платять, зарплату. Пішов би, чи пішла б копати бурштин, так виховання не дозволяє. А жити якось треба. Одна відрада - піти до діток в школу і прочитати свій предмет тих пару годин, які їм відведено.
Відповісти
 
 
0 # Гість 17.02.2016, 22:46
Всі пережили систему совкових цінностей, кому більше за 30. Ми всі кричимо, що кожен має почати з себе, та починають одиниці, а решта оправдовуються "совком", чогось вичіують, як партизани і потім вирішують, яку шкуру на сьогоднішню погоду вдягнути.
Відповісти
 
 
+11 # Lavr 17.02.2016, 18:11
На закінчення цієї дискусії на тему сільської освіти в районі хотілось би почути думку освітян, особливо, районного керівництва освітою. Але, здається, як поляки кажуть "niema szans". Бо минулого року в аналогічній дискусії на сайті я звертався до очільника освітян п.Рижого А.П. з проханням прокоментувати дописи учасників, але він гучно промовчав. Видно, не до цього. Бо зараз у нього ще один портфель, важливіший. А освіта якось рухається, п.Квіт не може проконтролювати ситуацію, бо далеко, зарплата йде і "якось воно буде".
Відповісти
 
 
+9 # kozak 23.02.2016, 20:38
Що саме Ви хотіли б почути від освітян? Те, що не можуть зробити з усіх учнів вундеркіндів? Тоді порадьте, будь ласка, як це зробити, коли батьки (найбільш зацікавленіші, на мою думку, в цьому) беруть дітей із собою на помпу, або клондайку, в іншому випадку "відряджають" їх самих туди. Ті в свою чергу їздячи на моциках та машинах насміхаються з пішого вчителя, що закінчив один а то й два інститути і надривається, пояснюючи на уроках якісь інтеграли. А ще поряд з цим у вчителя немає ПРАВА ні зачіпити учня, ні сказати на нього криве слово, зате є великий ОБОВ'ЯЗОК, покладений державою -ВЧИТИ, ВЧИТИ І НАВЧИТИ. Які ще будуть питання?
Відповісти
 
 
-6 # Гість 23.02.2016, 21:07
І нащо нам ті інтеграли? Толку з того, що вчитель знає інтеграли, вищу математику, якщо він не може прогодувати свою сім"ю? А на клондайці батько з сином без тангенсів і піфагорових штанів квадратгіпотену з добувають нелегким трудом не погану копійку. Та ніхто не заважає і вчителю сходити на ямку. Не треба лише лінуватися і умнічати.
Відповісти
 
 
+12 # Гість 24.02.2016, 10:14
Цікаво, а як борони Боже,на тебе на тій клондайці привалить 5 кг бурштину, після якого тебе зложить в чотири рази, то тебе куди повезуть? А до тих, хто в школі вчив ті інтеграли і таблицю Менделєєва. Щастить Вам із заробітками, то є ідея в ліс привозити педагогів для проведення МАЙСТЕР-класів по самовихованню та правильному налаштуванню своїх мозгів.
А так , як у вас стадні рефлекси, то дивись, один вилікує мозок, то за ним і решта "УМНІКІВ" потягнеться.
І заживе наше Полісся в багатстві та любові..
Відповісти
 
 
+4 # Гість 24.02.2016, 09:58
Не треба всіх дітей і батьків вимірювати бурштиновою лінійкою. Я як мати, яка досить багато часу приділяє навчанню своїх дітей та їхньому шкільному життю, бачу багато недолугості,нес праведливості та пофигизму. Коли на додат.заняття не має годин оплачуваних, а за платні консультації виженуть з роботи.
І погодьтеся шановні освітяни,разом і з дітьми та їхніми батьками,які незавжди приділяють належну їм увагу, серед Вас теж проросли кадри з низькою педагогічною етикою та професіоналізмо м,які чомусь теж ходять на роботу та "навчають".
І у наших хлопців, теж чомусь ОБОВ'ЯЗОК нас захищати, лікарів лікувати, пожежників рятувати, слюсаря ремонтувати.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 24.02.2016, 23:04
..часи завжди трудними були...хтось ставав VIP у свій час, а комусь приходилось жити задля майбутнього VIP своїх дітей та правнукіів..і в усі часи було незрозуміло, чому комусь жилося добре та успішно, хоч і несправедливо, бо це всі бачили, а комусь за старання - доставалось на горіхи... ЧОМУ так????
Відповісти
 
 
0 # Lavr 25.02.2016, 10:36
За цей обов*язок "ВЧИТИ, ВЧИТИ, ВЧИТИ" все-таки вони отримують зарплатню. А її потрібно заробляти.
Відповісти
 
 
-2 # Гість 25.02.2016, 12:07
Пане Lavr, вчити і навчити це різні речі. От вони і вчать, а навчають одиниці. Але через політику нашої держави, яка плює на освіту, нажаль тих, хто навчає стає все меньше і меньше. СОЛОМІЯ.
Відповісти
 
 
-1 # Lavr 25.02.2016, 17:10
А чи всі можливості використані для покращення навчяання? Ми дуже любимо звинувачувати державу, Яценюка, Порошенка, Хоружого, Рижого в тому, що все погано. Так легко маскується розхлябаність, пофігізм та небажання щось робити для покращення навчання.
А тих, хто навчає, менше не стає. Навпаки, в пропорції до кількості учнів, їх кількість росте. Пройдіться уважно по шкільних сайтах, то побачите.
Відповісти