Авторизація

HomeНовиниВ РайоніДень народження військкомату (+фото)

День народження військкомату (+фото)

( 0 Votes )

10 лютого 1944 року був створений Володимирецький районний  військовий комісаріат. Зазначимо,  що Володимирецький і Рафалівський райони повністю звільнено від  німецько-фашистських загарбників13 січня 1944 року. За даними ветеранських організацій, після визволення  містечка на війну з фашистами було демобілізовано з обох районів 6 577 чоловік. Наші земляки визволяли північні землі Польщі, Литву та Кенісберг (Калінінград).

Дані про перших військових комісарів засекречені.  Призовні документи підписувалися уповноваженими за призов на військову службу. У документах 1946 року по Володимирецькому РВК значиться майор Ф.М. Мойсєєв.

 

 
 

Галина ТЄТЄНЄВА

фото Іван АРТЮШИК

 

Коментарі   

 
0 # Physic 17.02.2016, 09:31
Думаю потрібно виправити у тексті частину про фашистів, так як у 44 році всі фашисти уже капітулювали...
Відповісти
 
 
+2 # Гість 17.02.2016, 09:44
Так а прості німці (ну ті що були не фашисти) нас ніколи і не загарбували :-* СОЛОМІЯ
Відповісти
 
 
-1 # Lavr 17.02.2016, 10:07
Пані Соломіє, Ви не праві. Подивіться по каналу Viasat History як приходив Гітлер до влади. Там була повна шизофренія всіх німців від радості, що Гітлер став диктатором. А коли Гітлер приєднав Австрію (аншлюс) то там було набагато більше радості ніж в Криму після аншлюсу його Росією. Так і росіяни, по-вашому, які не путінці, теж не воюють з Україною?. Але таких там - айн-цвай, та й ті, в основному, єврейського походження.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 17.02.2016, 10:24
Так і в нас більшість проголосувала за Януковича свого часу, і що тепер я автоматично стаю його прихильником? А росіяни які не "путінци" не воюють з Україною. Макаревич, Собчак, Басіашвілі, Ахіджакова не воюють з Ураїною. А моя сестра не сепаратистка, хоч живе на Донбасі. А я не "бандерівка" в тому розумінні, в яке більшість в нього вкладає вже багато років, хоч і народилась на Західній Україні. От такі як ти і забирали в таборів німців "поволжжя" лише за те, що вони німці. В мене недавно спита, чи знаю я, хто мої опоненти на сайті в житті. Я сказала, що знаю лише хто ІСТОРИК. Так от я б лише з тобою хотіла б реальному житті.
Відповісти