Авторизація

HomeНовиниВ РайоніФутбольна форма - від мецената

Футбольна форма - від мецената

( 2 Votes )

Новорічна пора – час подарунків. Комусь Святий Миколай приносить подарунок під подушку, а комусь Дід Мороз – під ялинку. Враховуючи скрутне фінансове становище, цьогоріч подарунків чекають усі, від малого до великого. Дочекалися подарунків і спортсмени району. За підтримки мецената та громадського діяча Віктора М’ялика для спортсменів району було придбано форму, м’ячі, наколінники та інший спортивний інвентар.

Щиро дякуємо за матеріальну допомогу, надану спортивній громаді району! Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем спорту в Україні і розуміння непересічної важливості спортивного виховання. Ще раз дякуємо Вам і висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.

Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру в майбутнє

нашого краю. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Спортивна громада району.

 

Коментарі   

 
+7 # Гість 25.12.2015, 16:25
Пройдет зима,настанет лето,спасибо Витенька за это.
Футбольна форма вже є в наявності,але футбол у нас поганенький.Ото якби ще пару футболістів який меценат нам би підкинув.
Відповісти
 
 
+17 # Гість 25.12.2015, 16:33
Звичайно це класно, але фрази якісь не конкретні, хто конкретно отримав все спортивне добро? Якщо школярі то добре, а якщо "Енергія", то знов весь Володимирець буде в ній ходити... :lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
+11 # Гість 26.12.2015, 00:09
Хто це все отримав???Що за громада,якщо не секрет?
Відповісти
 
 
+8 # Гість 26.12.2015, 22:37
Цікаво, а " Спортивна громада району" - це якась громадська організація? А де наші спортивні школи району зі своїми намірами та показниками?
Відповісти
 
 
0 # Гiсть 27.12.2015, 23:03
Википедия:

Анонимка - разговорное, то же, что анонимное письмо ◆ Анонимка, подброшенная в почтовый ящик, говорила, что вся его команда пронизана стукачеством. (пример)
Відповісти
 
 
+2 # Гість 06.01.2016, 00:40
і взагалі де ось цю "Спорт громаду району" можна відвідвти? модери де відповіді? хто замовив статтю чи приніс говоріть. де це все "так сказать" добро?
Відповісти
 
 
-1 # Гість 12.01.2016, 12:59
Посмішкв якась твка у благодійника,ну тіпа - "ГИ-ГИ=ГИ."
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 108 гостей на сайті