Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВолодимирецькі волонтери відправили бійцям АТО "миколайчики" (+відео)

Володимирецькі волонтери відправили бійцям АТО "миколайчики" (+відео)

( 2 Votes )

17 грудня  біля дверей  Володимирецького волонтерського центру кипіла робота цілий вечір: вантажили допомогу бійцям. Поспішали, адже до Святого Миколая хотілось порадувати наших захисників домашніми смаколиками. Та не тільки продукти радують наших бійців на передовій.

Наша увага і відчуття, що ми разом, що ми пам’ятаємо, що ми турбуємось – так само життєво необхідні хлопцям. Дитячі листи, написані школярами, привітання зі святом, сувеніри, зроблені руками дітей, займали найпочесніше місце серед великої кількості вантажу.

Силами  небайдужих   жителів району і селища  було зібрано велику кількість овочів, консервації, сала, варення, теплих речей, побутової хімії. Завдяки нашим господиням бійці отримали смачну домашню випічку. Крім того, пекарня підприємця Бортніка презентувала запашні булочки та плетінки.

Хотілось би відзначити активні сільські громади та школи. Це Озеро, В. Цепцевичі, Ромейки, Сварині, Антонівки, Красносілля, Полиці, Стапангород, Липне, Зелене, Каноничі, Дубівка, Любахи, Берестівка, Довговоля, Жовкині, м. Кузнецовськ. Всім велике дякуємо. БШЮ теж активно долучився до роботи. Силами шкoлярів  рaйону було зібрано понад 130 кг. пластикових  кришечок, з яких виготовляють протези. Подяка також адміністрації району, підприємцям, жителям селища та бійцям АТО, народному депутату В. Яніцькому за допомогу у придбанні пaльного. Окрема подяка водіям, що не шкодують своїх машин, часу та сил і займаються доставкою наших передач. 

Велика дяка від нас волонтерів та від наших бійців усім, чиє серце не зачерствіло від щоденних турбот, всім тим, хто  відгукнувся і долучився до збору та формування вантажу.

Наша робота прoдовжується. Бажаючим долучитись достатньо зателефонувати у Володимирецький Волонтерський центр за номером (098) 124-10-58.

Володимирецький Волонтерський центр

 

Коментарі   

 
+2 # Володимир Хоружий 23.12.2015, 16:15
Дуже вражений і щиро вдячний всім волонтерам та благодійникам. Нехай Всевишній вам поверне сили та здоров'я, затрачені на цю важливу місію. Хай Ангел-охоронець вас береже.
Відповісти
 
 
+8 # Гість 23.12.2015, 19:05
О,накінець то і Ви це замітили.
Відповісти
 
 
+13 # Гість 23.12.2015, 17:18
Це все дуже добре, велика подяка небайдужим людям, але виникає одне ВЕЛИЧЕЗНЕ запитання - а де наша влада, і що вона зробила для хлопців ? Чому 1,5 року йде війна, ой, вибачаюсь - АТО, а хлопцям допомагають волонтери? Кішка кинуло котенят і нехай живуть як хочуть ?
Відповісти
 
 
+13 # Гість 24.12.2015, 12:34
А вони "дуже вражені і щиро вдячні".. :zzz :zzz :zzz
Відповісти
 
 
+5 # Lavr 23.12.2015, 18:25
Дивні люди проживають на Володимиреччині ! Волонтери та безліч громадян району жертовно допомагають воїнам, які захищають нашу державу від агресора, колись "братньої" Росії, яка показала своє справжнє хижацьке обличчя. Честь їм і слава!
Але, разом з тим, не можна пройти мимо того факту, що серед володимирчан ходить путінський агент, який відкрито говорить, що це ми "... розв*язали війну " на Сході. Це ми напали на "миролюбну" Росію, зайшли на її територію, анексували в неї Крим, хочемо забрати у неї Донбас... ("Гість" в коменті від 08.12.2015 о 12.35 до статті "Посилювати співпрацю влади з ветеранами" від 27.11.15р.)?.І це майже не викликало ніякого обурення та реакції як від громадян, так і влади з правоохоронними органами! Як можна спокійно збирати та відсилати допомогу воїнам, які в нелюдських умовах воюють з агресором і дивитися їм в очі, знаючи, що у Володимирці, в глибокому тилу безкарно робляться такі заяви? Немає тут власті, немає тут кари! Сором і ганьба!!!
Відповісти
 
 
+1 # Соломія 23.12.2015, 19:12
Агов, яку реакцію ти чекаєш? Знайшла і прочитала цей коментар. Те що він говорить про колишнє життя мені не цікаво. Те що він пише про сьогодення - я згідна 100%. Якби теперешній владі не була б вигідна ця війна, вони б давно закінчилася б.
Відповісти
 
 
+5 # Lavr 23.12.2015, 19:33
Маразм не проходить! Продовжується.
Відповісти
 
 
0 # Соломія 23.12.2015, 20:12
Краще бути маразматиком, чим людиною з совдеповським кгб-істським мисленням. Вишукати, звірити ай-пі адреси, розкрити. І головне притягти за "инокамислие". Тільки в нас свобода слова. І легко вішати ярлики, а в очі мені прийти і сказати слабо "вояка" за світле майбутнє.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 24.12.2015, 12:48
..без минулого немає майбутнього ... і тобі, Соломіє, не стільки багато років, щоб ти могла проаналізувати "совдепівське" життя людей і влади, як керівного органу. за
..до цього часу в багатьох наших батьків ностальгія.
Відповісти
 
 
-2 # Соломія 24.12.2015, 15:05
Минуле це минуле, майбутнє це майбутнє, а в цю хвилину треба жити теперішнім, а то майбутнє може і не настати.
Відповісти
 
 
+15 # Гість 23.12.2015, 22:32
шановні дописувачі! Дивну реакцію викликає у вас ця публікація.Що ви прочитали? Ви ролик дивились?Про яких агентів тут йдеться? Звичайно ,кожен може залишити коментар,вислов ити свою думку.Закликаю всіх до здорового глузду.Люди працюють,витрач ають час, сили і повірте в ваших коментарях потреби не мають- просто роблять все що в їхніх силах. Велика їм ДЯКА !
Відповісти
 
 
+1 # Гість 24.12.2015, 15:22
..сьогодні наші діти вже дорослі, але якби не події в минулому, то може їх і не було.. от де зв*язок..
Відповісти
 
 
+8 # Гість 24.12.2015, 10:05
Влада,влада. А що зробив ти, щоб щось змінилось в твоїй країні? Давайте зберемо віче і оголосимо недовіру до селищної ради ,яку самі і обирали !Сидимо на диванах і чекаємо коли це нам хтось щось зробить.Ідіть до влади і вимагайте !Тільки цього ніхто робити не хоче.Критикуват и легко,брудом облити- так це запросто.А селищній раді необхідно поміняти дошку оголошень.Сором но дивитись на те нещастя що там стоїть.Крім об'яв про" де взяти гроші"ще й про роботу свою треба писати,про виконану і про не виконану.
Відповісти
 
 
+4 # Lavr 24.12.2015, 17:37
Коли я чую від наших громадян, що то ми розв*язали війну на Сході та в Криму, то маю відчуття таке наче обухом по голові вдарили. І відповідно реагую. Але дуже образливо, коли спільнота на такі випади реагує мляво. Навіть кажуть, що це ж "свобода слова". Але на це дуже розраховують в Кремлі. Вони називають таких наших людей "ідіотами", але "полєзними" (з точки зору Росії). В кожному містечку є купа "засланих козачків", які прямо поширюють такі посили, а інші охоче це підхоплюють. Дивно, що не відреагували на це навіть волонтери.
Кремлівська пропаганда діє потужно і різнопланово. Так, широко практикується впровадження агентури в суспільні мережі - "Вконтактє", "Однокласнікі", Фейсбук. Наприклад, в мережі "Вконтактє" на сайті однієї з наших шкіл давно пасеться такий собі Артьом Іванов з м.Кубінки (Підмосков*я), де спокійненько веде промосковську пропаганду. А що ж "піпл"? А "піпл" спокійненько собі "хаваєт".
Не буде доброго відпору від наших громадян - не буде покращуватися ситуація. Великими й далі будуть втрати наших бійців в зоні АТО, які навіть не підозрюють, що робиться в їхньому тилу.
Відповісти
 
 
-7 # Соломія 24.12.2015, 19:29
Війну на Сході ми звичайно не розв'язували. Мені давно вже не цікаво, хто що пише в Однокласниках, Контактах чи Фейсбуках, я просто не читаю. Бо я більше не маю що сказати. Я не маю що сказати після Іловайська і Дебальцево, де здали наших хлопців. Я не маю що сказати після розчавлених Кіборгів в аеропорту. Я просто дуже багато маю інформації з Донбасу, що не красить нас як народ. Ось, що я не знаю як "схавати", як з цим жити, як поважати свою державу. А тут якийсь Артьом Іванов з м. Кубінки. Чи не сенсація, хай пишет, хоч обпишеться.
Відповісти
 
 
0 # Lavr 24.12.2015, 22:09
Що Артьом Іванов вам щось писав? Якийсь неадекват.
Відповісти