Авторизація

HomeНовиниВ РайоніКонференція учнівського самоврядування Володимирецького району (+фото)

Конференція учнівського самоврядування Володимирецького району (+фото)

( 1 Vote )

 Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового XXI століття.

 Ось чому необхідні пошук і підтримка учнівської молоді, чиї особистісні переконання спрямовані на активну участь у громадському життя, молоді, яка, має організаторські здібності, усвідомлює себе потенційним лідером, має бажання використовувати свою енергію та здібності заради інших.

 Для подальшого розвитку учнівського самоврядування у школі та районі 6 жовтня 2015 року була проведена конференція районної ради лідерів Володимиреччини «Прометей» на тему «Учнівське самоврядування проблеми і перспективи розвитку та саморозвитку особистості».

 Членів ради порадували координатори районної ради старшокласників Ганна Мирончук виступом на тему «Учнівське самоврядування у виховному просторі сучасного навчального закладу», голова районної ради учнівського самоврядування Володимиреччини з виступом «Учнівське самоврядування проблеми і перспективи розвитку та саморозвитку особистості», а також голови комісій, які представили плани роботи та проекти, над якими вони працюватимуть в 2015-2016 навчальних роках.

 Дана конференція заклала основи подальшої діяльності районної ради. Члени ради визначилися з основними питаннями Планування роботи комісії та ради в цілому, навчання активу, заохочення дітей до реалізації цікавих та корисних програм і проектів та ще багато організаційних питань. В рамках реалізації проекту «Рушник єднання» був проведений флеш-моб. На конференцію була запрошена волонтер Наталія Мазур, яка прозвітувалась про відправлені канцтовари, що були зібрані лідерами району та відправлені на Схід, зокрема у м. Дружківка інтернат для інвалідів.

 Юні лідери коротко, але чітко і зрозуміло почули про досягнення, проблеми та плани друзів – дітей-лідерів з усіх шкіл району. Їм є про що розказати. У них є вже певні результати діяльності, а ще більше є бажання швидше налагодити системну, ефективну роботу органів самоврядування дітей та учнівської молоді від рівня навчальних закладів до районного і навіть обласного рівня.

 

 

Ірина ОНУФРІЙЧУК,

голова районної ради старшокласників «Прометей», учениця Володимирецької ЗОШ I-III ступенів №1

 

Коментарі   

 
-3 # Гість 06.10.2015, 15:40
А які ж то все-таки успіхи школярів по селах? Чи є вони? А то як в радянські часи - шуму багато, а результатів нема. Чи такі заходи мають на меті відволікти увагу від провалу навчання в сільських школах?
Відповісти
 
 
-2 # Соломія 06.10.2015, 15:47
І в чому провал навчання в селах?
Відповісти
 
 
0 # Гість 06.10.2015, 16:15
Поїдьте і подивіться! З Володимирця цього не видно.
Відповісти
 
 
-2 # Соломія 07.10.2015, 17:50
Я бачу, що в колегіум приходять дуже сильні діти з віддалених сіл. В мене язик не повертається сказати, що в сільських школах погано навчають.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 07.10.2015, 19:57
І скільки ж таких дітей приходить в колегіум? Айнс, цвай...І що колегіум - престижний ВНЗ? Ви скаржитесь на воронківських парубків. А там якраз ті, які в колегіум не попадають.І ім*я їм "легіон". Якби я не мав інформації про навчання моїх родичів в одному з сіл району, то не говорив би. Два слова зв*язати без помилок не можуть. І це випускники, яких до останнього клас в деяких селах залишається 1-3.
Відповісти
 
 
+1 # Siegfried 07.10.2015, 05:43
Ух ти! Знову Іринка Онуфрійчук і компанія засвітилися ось тут. Думаю що тут не обходиться без дорослих, але явно, що молодь рухає справу. Можливо це для них гра. Але граються по-дорослому. Так відчувається що тут все серйозно.
Іра, якщо буде ще щось інтересне, то напиши. Навіть якусь мєлоч. Хоча б в два рядочки. Бажаю успіху і всім доброго ранку та натхнення на новий трудовий день!
Відповісти
 
 
+2 # Гість 14.10.2015, 21:29
Дякую за приємні слова.
З нагоди хочу привітати всіх зі святом захисників України та зі святом Покрови, Хочу побажати Хорошого натхнення у роботі, мирного неба над головою та щоб у Вашому житті було якнайбільше радісних днів! Зі святом!!!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 127 гостей на сайті