Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВійськовий капелан із Володимирця повернувся з АТО (+фото)

Військовий капелан із Володимирця повернувся з АТО (+фото)

( 2 Votes )

4 жовтня 2015 року о 22 годині вечора автостанцію «Володимирець» заполонили десятки людей з букетами живих квітів та національними прапорами. То прихожани райцентрівської Свято-Миколаївського храму УПЦ КП зустрічали свого священика, отця Михайла Льоду, нині військового капелана, який повернувся із зони АТО. 

Отець Михайло служив між Маріуполем і Волновахою у селі Гранітне, надавав духовну допомогу бійцям 72-ої бригади, що захищають нашу землю від подальшої агресії російських загарбників на Сході.

Михайло Михайлович десятий рік очолює парафіяльну громаду Свято-Миколаївського храму смт Володимирець. При його наставництві та завдяки організаторській роботі збудовано собор, в якому на першому поверсі ведеться служба. Росте чисельно й релігійна громада. Своїм прикладом священик Михайло Льода служить пастві і веде її шляхами Божих заповідей. Церква стала центром духовного росту дітей – тут діє недільна школа. Ось чому із батьками та дідусями й бабусями до автостанції прийшли підлітки та діти щоб зустріти свого батюшку.


 

Не встиг він вийти із автобуса, як його оточили до сотні зустрічаючих. Дівчата, розмахуючи великим національним прапором, пробивалися вперед. Від імені громади хліб-сіль на вишитому рушнику (на фото) піднесла хористка храму Любов Затірка. Всі раділи, що батюшка Михайло повернувся живим, хоча й дуже схудлим.


 

Його приїхали зустріти й хрещеники та священики з Рафалівки і Канонич. А ще батюшку вітав голова районної організації від Української народної партії Олександр Бобрик, бо вже два скликання підряд від УНП Михайло Льода є депутатом Володимирецької районної ради. Він також є прес-секретарем Володимирецького благочиння.

Воїн АТО, капелан Михайло Льода запевнив, що там, на східному фронті, його побратими з почуттям патріотизму гідно стоять на захисті миру і незалежності Батьківщини. Не завжди на передовій вистачає необхідного. Ось нещодавно не було чим розпалити вогонь. Вояки придумували все, але жоден із них не підняв руку на паперовий дитячий малюнок – для них це святе. Малюнками дітей і листами від них обвішані всі бліндажі. Дитячі листівочки вояки носять біля серця. «Хочу сказати, – зазначив отець Михайло, – що фронт і рубежі нашої Держави у надійних руках…

Присутні заспівали батюшці «Многії літа» та Гімн України.

Люди розходилися. А ми йшли і говорили: треба ввести традицію, щоб кожного воїна АТО, який повертається чи приїжджає у відпустку, зустрічати ось так, громадою. Бо чого гріха таїти, є ще непоодинокі випадки, коли наших земляків-солдатів без грошей водії з Києва везти у Володимрець відмовляються, мовляв, дзвоніть власнику маршрутки, чи дозволить. А воїн Олександр П. повертався у свою частину під Луганськ за повну вартість квитка, біля 360 гривень на дорогу взяв у своєї мами з мізерної пенсії…

Такі питання треба через військкомат вирішити раз і назавжди, як у Луцьку та всій Волинській області, де за честь мають привезти воїна АТО додому.

Галина Штерн

На фото Лариси Радчук: хлібом-сіллю зустріли військового капелана Михайла Льоду

 

Коментарі   

 
-37 # Гість 06.10.2015, 11:58
Згідно закону про рекламу у виборчий період, сподіваюсь, згадана партія оплатила матеріал...
Відповісти
 
 
+39 # xosяin 06.10.2015, 13:19
ст. 54 закону України "Про місцеві вибори", п. 4. Офіційні повідомлення в період виборчого процесу про дії кандидатів, пов’язані з виконанням ними посадових (службових) повноважень, передбачених Конституцією та законами України, підготовлені у порядку, визначеному Законом України "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації", не є передвиборною агітацією. Такі офіційні повідомлення не повинні містити коментарів агітаційного характеру, а також відео-, аудіозаписів, кінозйомок, фотоілюстрацій про дії зазначених осіб як кандидатів.
Може, і повідомлення про зустріч капелана відноситься до цієї категорії? Там же нема агітації. Інакше цей матеріал повинен був появитися в іншій рубриці і з відповідним маркуванням
Відповісти
 
 
+35 # Гість 06.10.2015, 15:56
Не реагуйте на вибрики таких стурбованих дописувачів. Вони ще й не таке утнуть! Всіх все-рівно не виховаєте. Завжди шукають якусь крамолу. То асфальт не так стелять, то ще щось...
Відповісти
 
 
+34 # Гість 06.10.2015, 20:01
Чому ж інші партії не прийшли зустрічати? І про вас написали б.
Відповісти
 
 
-33 # Гість 06.10.2015, 12:34
Не встиг він вийти з автобуса - його оточили сотні зустрічаючих.
Не встиг він виїхати з Києва і зателефонував, щоб його зустріли сотні зустрічаючих, а інакше звідки вони б знали.
А справжні воїни АТО не звонять і не піаряться, бо вони СПРАВЖНІ!!!
Відповісти
 
 
+39 # Siegfried 07.10.2015, 06:07
Якщо це піар - то це білий піар для заохочення нас з вами. Чому б не порадіти разом з нами? Повернувся чоловік з проблемної зони України, на власні очі бачив біду, служив людям як міг і чим міг з любов'ю і милосердям. Та навіть якби він просто відлучився не в зону АТО, а поїхав із сім'єю на Канари поплавати в теплому морі і погріти животика на сонечку і повернувся - ми його теж радо зустрічали б. Ми його шануємо. А вам завидно? Спробуйте вкусити себе за лікоть - може полегшає.
Відповісти
 
 
+34 # hope 07.10.2015, 07:39
Ось розумні слова. Добавити нічого. А про тих що тут щось пищать, просто соромно....
Відповісти
 
 
-24 # Гiсть 07.10.2015, 22:32
Брехня! Не з Києва телефонував,а за 2 дні до виїзду, бо о 16 год таку хлібину в Кузнецовському хлібозаводі не замовиш. :lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
-30 # Гість 06.10.2015, 13:17
Не було б бобрика - бив би героєм, а з бобриком - просто агітатор.
Відповісти
 
 
+55 # Гість 06.10.2015, 15:05
Пишаємось та радіємо що наш побратим повернувся...
Відповісти
 
 
+22 # Made in UA 06.10.2015, 16:51
Льода - людина з великої букви, а ви г і в нюки, в яких в голові політика і бажання гидити все навкруги!!!
Відповісти
 
 
-3 # Гість 19.10.2015, 09:48
А в Льоди в головi не полiтика ?
Потрiбно знати свої обов"язки , а в нього їх повино вистачати.Навіщ о йому та політика .Саправжній священик людей бунтувати не буде.
А Бобрик вже себе показав, куди ще лізе.Притерся біля священика - для реклами.
Відповісти
 
 
-30 # Гiсть 06.10.2015, 17:23
Ха-ха-ха. Як стріляли і бомбили то "капелан" біля дружини пузо грів,а як перестали і вибори почались - то в АТО поїхав :lol:
Відповісти
 
 
+39 # Гість 06.10.2015, 18:39
А ти шановний де свій зад грів?
Відповісти
 
 
+28 # istoruk19 06.10.2015, 21:07
Чого ж ти такий розумник не поїхав? а з лопатою на каландайку.
Відповісти
 
 
-26 # Гiсть 06.10.2015, 21:30
А ти чого там його бачив?
Відповісти
 
 
-36 # Гiсть 06.10.2015, 21:31
Та хіба він сам хотів? Єпископ нагнув то й поїхав.
Відповісти
 
 
+38 # Гість 06.10.2015, 17:47
в мене таке відчуття що на цьому сайті сидять парочка якихось "жалкіх людішок" місія яких є написати "чорноту" для людей які просто шось вартують у своєму житті а не тільки сидіти по ту сторону екрану і придумувати свої погані повідомлення!
Відповісти
 
 
-24 # Гість 06.10.2015, 18:50
за ідіотів нас тримаєте? Звісно, повідомлення про АЖІОТАЖНУ зустріч кандидата у депутати з великою кількістю людей та пресою! є агітаційним. І тим, хто це розуміє зовсім не дивно, що інших наших хлопців так не зустрічали. Тим більше, що тема АТО є головною агітаційною зброєю УНП. Чого тільки Жданюк з Кузні вартий - ціле волонтерське шоу влаштував. Побачите, він отримає справедливий результат за свій піар на крові.
Відповісти
 
 
-6 # Siegfried 07.10.2015, 09:57
Жданюку нічого вже не світить. Його звізда, уви, погасла.
Відповісти
 
 
+34 # Made in UA 07.10.2015, 12:53
Я в цій статті, побачив приїзд капелана, великої людини, яку поважають люди! А вам бажаю вийняти з голови кізяки і не звертати увагу на партії, і не бачити скрізь політику. Звідки стільки гадості в людях???
Відповісти
 
 
-21 # Гiсть 07.10.2015, 22:13
Рівно стільки гадості,скільки ти маєш до інших нормальних людей :lol:
Відповісти
 
 
+13 # Made in UA 08.10.2015, 17:49
Прочитай свій коментар ще раз, і йди застрелься. Це природний відбір
Відповісти
 
 
-18 # Гiсть 08.10.2015, 17:59
ти жертва "природного відбору"
Відповісти
 
 
+30 # Гість 06.10.2015, 19:31
Взагалі то його призвали!Тому й поїхав туди , коли принесли повістку. І взагалі, це ЛЮДИНА з глибокою душею! Не судіть, якщо немали за честь поспілкуватись з ним особисто у неформальній обстановці! Від отця Михаїла є чому повчитись, і є до чого прислухатись!Ві н підтримає, порадить, і ніколи не відвернеться від звичайного перехожого, який звернеться до нього по допомогу! Шкода мені вас,оцих людішок, які незнавши , а роздувають. Печаль, тому що людська доброта уже не в моді, і усім дай аби нагадить на дійсно хороший людей!
Відповісти
 
 
+32 # Гість 06.10.2015, 19:44
Ще б кожен, отут патякаючий, зробив би стільки для АТО, як батюшка!Але ж краще сидіти біля монітора, і всіх обговорювати, ніж реально щось зробити для наших захисників! Тоді не забудьте про 9 жовтня о 17 год, і відвідайте благодійний концерт не з пустими руками!Оце буде реальна допомога!
Відповісти
 
 
+42 # Гість 06.10.2015, 19:58
Пропоную кожному з активних дописувачів поїхати на місяць в зону АТО. Ми і вас зустрінемо з квітами. І буде вам гордість... І проголосуємо за вас... Ви ж лише їдьте.
Відповісти
 
 
+7 # Гiсть 07.10.2015, 19:23
Шановні,я бачив список із 53 доблесних міліціонерів-уч асників ато нашого райміського відділу міліції (в штаті всього 40 чоловік) які успішно були 2 тижні в АТО,мають статус учасника,претен дують на земільні ділянки в недалеко від центра Володимирця і близько Кузнецовська і користуються всіма пільгами учасника боєвих дій. До речі в АТО вони всі побували після початку перемиря. А цей чим відрізняється?
Відповісти
 
 
0 # Гiсть 07.10.2015, 22:17
:eek:
Відповісти
 
 
+40 # Гість 06.10.2015, 20:22
Радує те, що душпастир Михайло Михайлович Льода займає активну громадську позицію не дивлячись ні на що. Щирий, розумний, грамотний. Тому його поважають і люблять і діти, і дорослі.
Віряни Володимирецької Свято-Миколаївс ької церкви, у вас чудовий священик. Шануйте і підтримуйте його. Слухайте його порад, настанов, повчань.
Віктор Ковальчук.
Відповісти
 
 
+11 # Siegfried 07.10.2015, 10:00
Стараємось, Васильовичу.
Відповісти
 
 
-13 # Гiсть 10.10.2015, 11:19
Якщо він до Ковальчука такий добрий то так і кажіть. А якщо до інших і не вітається то як він "полюби ближнього" виконує?
Відповісти
 
 
+6 # Гість 10.10.2015, 20:09
так то з ближнім. а ти хто? он навіть у ковальчука в.в. православний батюшка викликає повагу. а всім відомо що пан ковальчук в якійсь новітній секті тіпа бабтістів. а ми знаємо як віруючі відносяться до попів.
Відповісти
 
 
+38 # hope 06.10.2015, 21:40
О диванна сотня заговорила. З клондайка вернулись ?! Бурштин весь покрали, ліс порубали ?! Якщо щось не подобається, то марш у воєнкомат, автомат в руки і в АТО.
Відповісти
 
 
0 # Гiсть 07.10.2015, 06:34
злодій вкрав і кричить: караул крадуть!
Відповісти
 
 
+19 # hope 07.10.2015, 07:36
Це ви до чого? Голос у вашій голові щось говорить? Чи совість заговорила?
Відповісти
 
 
+22 # Гість 07.10.2015, 11:01
ШановнІ не хвилюйтесь хай пишуть у нас не тільки Бог все бачить але СБУ все пише хто з якими намірами та позицією вже знаю декількох які дають свідчення за антиукраїнські висловлювання у СБУ і їхня черга прийде та у майбутті також.Хочуть
жить без Бога а помирать щоб батюшка ховав то краще майте Бога в голові...
Відповісти
 
 
-7 # Гість 07.10.2015, 15:08
Цікаво, що мабуть якась нова граматика з*явилась - пишуть без крапок і ком, часто без інтервалу між словами як у давньоримських писаннях. Як казав покійний А. Райкін - "Ученье - свет, а неученых - тьма."
Відповісти
 
 
-7 # Соломія 07.10.2015, 18:03
А я на днях бачиал Діму Москальця. Так рада що повернувся живим і не ушкодженим. Оце дійно людина, якою ще будуть гордитись наді предки, і Рибаком будуть гордитись, і Інгою, і ще багатьма-багать ма, а про місячну поїздку капелана вже через місяць більшість Володимирчан і не згадає.
Відповісти
 
 
-13 # Гість 07.10.2015, 19:08
Цікаво:які церковні канони дозволяють йому виганяти сім'ю з дітьми зі свята, що проходить в селищі? І праведникам і грішникам світить сонце, тим більше він не сонце?
Відповісти
 
 
-12 # Соломія 08.10.2015, 09:59
В нас сонце світить лише "депутатам" і "кандидатам". :lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
+5 # Гість 08.10.2015, 11:09
:sad: та вибачте вже йому ту гарячковість... . не будьмо злопамятними... ..ми ж віруючі...
Відповісти
 
 
-9 # Гiсть 08.10.2015, 17:44
Хотілося б від нього почути вибачення, а не від Вас, він же не просто віруючий, а пастор!
Відповісти
 
 
+18 # Гість 08.10.2015, 09:07
ото (ЦЕНЗУРА)и у ватніків-москал ів рвуться
Відповісти
 
 
+13 # Гість 12.10.2015, 12:46
Невже ми такі безнадійні ! Коментарі такі ядучі .ЛЮДИ ! Змінюйтесь! Тоді світ зміниться навколо ВАС!
Відповісти
 
 
-9 # Соломія 12.10.2015, 13:11
Просто люди стомились від награності, капелан з'їздив на місяць в період перемир'я - кричимо на кожному кроці. Про інших наших героїв дивимось на центральних каналах, а місцева пресса мовчить. А якби в ВВ перыодично з'являлись статті про інших героїв і про капелана стаття сприймалась би зовсім по іншому. А взагалі хлопці основне приходьте всі живі. І всі наші земляки - хто проживає в зоні конфлікту - залишайтесь живими і нехай скоріше прийде мир у Ваші домівки.
Відповісти