Авторизація

HomeНовиниВ РайоніКузнецовськ та Заболоття: процес об'єднання розпочато

Кузнецовськ та Заболоття: процес об'єднання розпочато

( 0 Votes )

28 липня в Кузнецовську відбулися громадські слухання з питань добровільного об’єднання територіальної громади села Заболоття з територіальною громадою міста Кузнецовськ з центром у місті Кузнецовськ, пишуть на сайті міської ради. У слуханнях взяли участь в.о. міського голови Ігор Куц, сільський голова Заболоття Леся Назарук, депутати міської ради та громадськість міста.

Ігор Куц задекларував готовність до об'єднання, зазначивши, що тільки сильна, спроможна громада забезпечить гідне життя населення, обере пріоритети розвитку і фінансуватиме освіту, охорону правопорядку, медицину, дороги та все інше, що люди вважатимуть важливим. А очільниця Заболоття Леся Назарук від імені своєї територіальної громади висловила щире бажання об’єднатися з територіальною громадою Кузнецовська.

Через відсутність достатніх коштів село не має розвинутої інфраструктури, а чіткий механізм надання дотацій місцевому самоврядуванню з боку держави відсутній. Також Л.Назарук нагадала, що 260 гектарів землі, на якій розміщена РАЕС і які входили до 2003 року в межі Заболоття, за рішенням сільської ради передано у межі Кузнецовськ за умови, що міська рада приєднає Заболоття до міста. На той час були пройдені всі процедури щодо врегулювання цього питання, але остаточного рішення досі не прийнято.

Джерело: Кузнецовська міська рада

 

 

Коментарі   

 
+7 # Гість 07.08.2015, 13:48
Ото вже почнеться дерибан землі... Аж 260 гектарів! А хабарів то, хабарів... Це вам не магазин для мами :lol:
Відповісти
 
 
-3 # Гість 07.08.2015, 14:42
Підключайтесь, може й вам щось перепаде. А то все проходить мимо.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 07.08.2015, 15:11
О, а хто це? Невже сам в.о. чи вельмишановні депутати? :D На злодії й шапка горить, як кажуть у нас в країні.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 91 гостей на сайті