Авторизація

HomeНовиниВ РайоніРемонт доріг на Володимиреччині продовжує автодор (+фото)

Ремонт доріг на Володимиреччині продовжує автодор (+фото)

( 2 Votes )

«У суботу їхали на Біле озеро, від Суховолі до Любахів йшов якісний ремонт дороги, спеціальний автомобіль, для того пристосований, якісно проводив ямковий ремонт» – таке повідомлення з’явилося на сайті polissya.net 3 серпня від одного з володимирецьких користувачів

Справді, ще минулого тижня більшість водіїв з приємністю відзначили, що колеса автомобілів уже не провалюються в ями та вибоїни на дорогах до Білого озера та Суховоля – Володимирець.

У першому випадку хороший старт задав бізнесмен і меценат Віктор М’ялик, який відремонтував дорогу на Біле озеро на відрізку від Собіщиць до Більської Волі.

Далі ініціативу нашого земляка продовжили бригади автодорівців, які ремонтували дорогу до Білого озера. А машина-сівалка обласного «Укравтодору» залатувала ямки щебене-бітумною сумішшю від Суховолі до райцентру. Ремонти цих проблемних ділянок почалися завдяки сприянню місцевої влади та підтримці автодорівців ресурсами. Пальне надали держлісгосп, підприємці М. Воробей та Л. Качинська, щебінь -- кар’єри.

– При ліміті коштів 30 тисяч гривень на ремонт доріг у Володимирецькому районі ми вже виконали ремонту шляхового покриття методом просочування вибоїв щебене-бітумною сумішшю на 300 тисяч, – коментує дорожньо-ремонтну кампанію начальник Служби автомобільних доріг у Рівненській області Володимир Квачук. – Як то кажуть, працюємо правдами і неправдами, щоб водії менше били свої автомашини і незлим тихим словом згадували владу.

Роботи виконуємо за власні оборотні кошти, сподіваючись на перерозподіл коштів в галузі автомобільних доріг наприкінці року, хоч це й порушення. Але йдемо на це свідомо, бо треба вберегти те покриття, яке ще лишилося на наших автошляхах, від тотального руйнування. На Володимиреччині це вдається навіть краще, ніж в інших районах, оскільки дороги тут збудовані на основі гудрону, і такі щебене-бітумні латки просочки краще тримають полотно (причому коштують утричі дешевше від асфальтобетону). Уже виконано ремонт біля 1000 м. кв. по напрямку Володимирець – Суховоля та більше 2000 м. кв. – до Білого озера. Зараз латаємо вулиці райцентру (на фото).

 

 

 

Сергій СКІБЧИК.

Фото Івана Артюшика

 

Коментарі   

 
+17 # Боря 06.08.2015, 22:08
А чому не демонструєте фотографії дороги до білого озера, що, нема чого демонструвати?
Відповісти
 
 
+1 # xosяin 07.08.2015, 12:05
демонструють тут: http://www.polissya.net/news/v-raioni/2608-bilskovilska-gromada-vdiachna-za-remont-dorogu.html
Відповісти
 
 
+18 # Гість 07.08.2015, 09:13
або до Антонівки, Городця???
Відповісти
 
 
-12 # Гість 08.08.2015, 13:02
розпочни перший: іди заліпи ОДНУ яму а потім вже сідай і пиши! 8)
Відповісти
 
 
+5 # Гість 10.08.2015, 17:14
А ти вже заліпив?
Відповісти
 
 
0 # Гість 08.08.2015, 12:44
Пане Сергій Скібчик!Дякую за те ,що Ви звернули увагу на мій шедевр у вигляді коментаря та використали його у своїх матеріалах!Це вже не вперше.Дуже дякую. :-) А гонорар, де?!?!?! :-* Ну, тіпа, за якісно пророблену роботу. :P
Відповісти
 
 
-2 # Гість 08.08.2015, 12:46
О, мало не забув.А черевики жовті чому викинули із коментаря.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 75 гостей на сайті