Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЧерез бурштинщиків функціонування вузькоколійної залізниці Антонівка-Зарічне під загрозою

Через бурштинщиків функціонування вузькоколійної залізниці Антонівка-Зарічне під загрозою

( 1 Vote )

На даний час на дільниці вузької колії Антонівка – Зарічне склалася вкрай загрозлива ситуація щодо безпечного перевезення пасажирів через пошкодження сторонніми особам інфраструктури колійного господарства залізниці, особливо на ділянці, розташованій поблизу залізничної станції Володимирець (в районі с. Каноничі Володимирецького району).

Незаконний видобуток бурштину за допомогою водонапірних помп призводить до знищення лісонасаджень полоси відводу, підмивів насипів, просадки та перекосу колії, пошкоджень ліній зв’язку, що загрожує безпеці руху та може призвести до відміни курсування потяга на зазначеній ділянці залізниці.

Слід зазначити, що на сьогодні Укрзалізницею порушено питання закриття або передачі на баланс місцевих органів влади вузькоколійної залізниці Антонівка – Зарічне, оскільки щороку її утримання завдає збитків залізниці близько 7 млн. гривень.

Припинення пасажирських перевезень на дільниці Антонівка – Зарічне може викликати соціальну напругу серед населення області, оскільки маршрут проходить по території радіаційно-забруднених Володимирецького і Зарічненського районів Рівненської області, де проживає понад 90 тис. населення.

Крім того, планом евакуації населення Володимирецького району із 30 км зони Рівненської АЕС, у разі загрози та виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, вивіз населення передбачено залізницею Антонівка – Зарічне.

Враховуючи вищенаведене, райдержадміністрація попереджає про наслідки від порушення цілісності залізничного полотна і припинення пасажирських залізничних перевезень на даній ділянці.

Відділ містобудування та архітектури, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації
 

Коментарі   

 
-2 # Гість 17.07.2015, 08:37
Янтарщики "обіцяли", що курсуватиме літак за аналогічним маршрутом!!!
Відповісти
 
 
+8 # Гість 18.07.2015, 06:31
Дикуни....
Відповісти
 
 
0 # Гість 20.07.2015, 16:30
Не літак, а "вертольот". Заодно і помпу підкине куди треба 8)
Відповісти
 
 
+5 # Гість 21.07.2015, 20:49
:cry: :sigh: Скоро все знищать... Кукушка, то дуже класний поїздок :lol:
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 59 гостей на сайті