Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВолодимирецький колегіум - найкращий навчальний заклад області

Володимирецький колегіум - найкращий навчальний заклад області

( 5 Votes )

Мудрець Піліній сказав: «Втрачений той час, який ти не витратив на навчання». А й справді – для сучасного школяра чи студента саме результат його навчання в освітньому закладі вирішує його майбутнє. Сучасні середні навчальні заклади в Україні покликані дати дитині такий рівень знань, щоб вона змогла перемогти неабияку конкуренцію долаючи наступний щабель у житті, і разом з тим, не згубить її особистість, талант та здібності. Завдання не з легких, адже не усі учні мають бажання вчитися.

У Володимирецькому районному колегіумі цьогоріч довели: немає нічого неможливого! Закінчення навчального року це завжди час підводити підсумки, а вони виявилися втішними. 30 учнів колегіуму стали призерами та переможцями предметних олімпіад на рівні області, двоє визнані кращими в республіці. Серед випускників експериментального навчального закладу 12 учнів нагороджено золотими та срібними медалями за досягнення у навчанні. Уже перші результати ЗНО, за даними Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, показали, що випускники Володимирецького колегіуму виправдали сподівання керівника закладу А.Ф.Остапенка та усього педагогічного колективу.

Адже 14 травня цього року в Рівненському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбулася підсумкова сесія Рівненської Малої Академії Наук, під час якої колегіум отримав дипломом як найкращий навчальний заклад області. Цієї нагороди заклад удостоєний   за найбільшу кількість учнів-переможців МАН  на обласному етапі.  Восьмеро учнів колегіуму, переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, були нагороджені дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Заклад пишається своїми учнями та випускниками, серед  яких багато талановитих та активних молодих людей, що понесуть у світ не лише знання здобуті у колегіумі, а й моральні цінності виховані за роки навчання.

 

Тетяна Осмолович

 

Коментарі   

 
-20 # Гість 19.06.2015, 09:06
Вітаємо! Так тримати!!
Відповісти
 
 
+37 # Гість 19.06.2015, 10:31
Пані Тетяно у Вашого тексту неправильний заголовок!! Вибачте ну куди Володимирецьком у колегіуму до Сарненської гімназії чи Рівненських спецшкіл?? Потрібно Остапенку з ними конкурувати, з ними рейтинги проводити, а не "воювати" з простими сільськими школами в яких немає навіть простішої матеріальної бази.
Відповісти
 
 
+6 # Гість 19.07.2015, 11:13
А от і ще одна цікава інформація http://osvita.ua/school/47382/, замітьте Зарічненська школа на 43 місці, не кажу вже про рівненські, а от славнозвісного колегіуму, на який працює весь освітянський бюджет там і не пахне.
п.с. Там є ще рейтинг найгірших шкіл з ЗНо (в сотку ввійшли Цепцевичі, Мульчиці, Б.воля і інші)
Відповісти
 
 
+25 # Гість 19.06.2015, 11:25
зате в них гуртожиток є .... в Заболотті для особистих потреб головного бджоляра.... для чого колегіуму двоповерховий гуртожиток з євроремонтом у заболотті..... а переселенцям з Донбасу ніде голову прихилити...
Відповісти
 
 
0 # xosяin 19.06.2015, 14:01
Не триндіть, шановні гості. Особисто у Заболотті в тому гуртожитку бачив переселенців зі Сходу (скільки сімей -- не знаю, але жінка з дитиною точно з Донбасу, їм передачку возив). Мали начебто вояки там селитися, але щось не зрослося, мабуть. Там взагалі люди різні живуть, то хоч є за що комуналку платити
Відповісти
 
 
+15 # Гість 22.06.2015, 14:40
Оце одна жінка із дитиною і була..... яку бджоляр так намагався звідти вигнати. а живуть там електрики-монта жники,які тягнуть лінію електричну з РАЕС. Вся ця справа із гуртожитком і ""колегіумом"" в Заболоття не що інше як відмивка грошей... де дівся той філіал в якого стільки коштів вткнули в кармани і в чиїсь будинки???? філіал луснув а гуртожиток і далі існує в колегіумі як база відпочинку бджоляра і Ко
Відповісти
 
 
+53 # Гість 19.06.2015, 13:28
позбирав з усіх шкіл району обдарованих учнів, а тепер тішиться що в нього перше місце з МАН. подякуйте тому сільському вчителеві (школі), що виростив для вас того обдарованого учня!!!
Відповісти
 
 
-40 # xosяin 19.06.2015, 14:06
А хто заважає іншим директорам збирати до себе обдарованих дітей? Те, що в колегіум немалі кошти з бюджету вкладають, то вже питання до депутатів, які в колегіум дають 100 тисяч, а на Воронки чи Озерці -- 50. А ще тому, що інші просять на словах, а Остапенко приносить вже готовий кошторис і обгрунтування
Відповісти
 
 
-7 # Люстратор 20.06.2015, 08:11
(видалено модератором (зг. пункту 1.10 правил користування сайтом)
Відповісти
 
 
-4 # Siegfried 20.06.2015, 08:20
Щось Ви, Люстраторе, ( я ВИДАЛИВ САМ ТЕ, ЩО КОМЕНТУВАВ ось тут. сам себе МОДЕРУВАВ) :lol:
Відповісти
 
 
-8 # Люстратор 20.06.2015, 13:52
(видалено модератором (зг.пункту 1.10 правил користування сайтом)
п.1.11 - модератор проплачений
Відповісти
 
 
+26 # Люстратор 20.06.2015, 13:45
Якась на сайті не модерація а кастрація виходить. Як Остапенку хвалу возносять то пропускають а як правду то видаляють. Остапенко мабуть і редактора підкупив...
Відповісти
 
 
+50 # Люстратор 20.06.2015, 14:19
А правда наступна: директор-депута т із впливовою фракцією в райраді пропихає рішення на користь свого закладу а решті шкіл залишаються крохи з "барськго стола" отака правда так і ремонти в підвалах робив і актовий зал за півмільйона і на озері будинучком з катамаранами для "своїх" вибив і це будете видаляти??? Модератору ганьба!!!
Відповісти
 
 
+1 # Гiсть 24.06.2015, 20:32
А я то думаю чого по цей час в першій школі навіть туалет в приміщенні не можуть зробити. хто хоче здати дитину в школу де туалет на вулиці?
Відповісти
 
 
+39 # Гість 20.06.2015, 18:03
Шановний хозяїн це ти не тринди! Є в районі директори,які 15 років оббивають пороги, а віз і далі там. Все нема коштів, чекайте.
Відповісти
 
 
+10 # Гість 22.06.2015, 14:44
така "файна" стаття а таке про колегіум вспливає....маб уть Хоружий з Ковеньком мають створити комісію і розібратися і з тим гуртожитком і бісовим філіалом.. .. для чого він колегіуму і далі тягне державний кошт.... нехай роздадуть під соціальні програми: дітям-сиротам, молодим лікарям, вчителям, переселенцям... ..
Відповісти
 
 
+1 # Гiсть 22.06.2015, 19:37
Та що ви до нього пристали,людина хоть щось робить.А от наш відомий "борець з бурштином" років з 9 здає в оренду весь перший поверх ститистики за пару сотень гривень в місяць. А реальна ціна як мінімум 150м2 по 50 грн =7500 грн! А де зазор?
Відповісти
 
 
+8 # Гість 23.06.2015, 13:04
А хто там орендує?
Відповісти
 
 
+2 # Masha 25.06.2015, 18:29
Та ніхто там не орендує.
Відповісти
 
 
-1 # Гiсть 25.06.2015, 21:25
Я хотів там кімнату в статистиці зняти то сказали що один підприємець забронював на декілька років вперед хоче викупити на перспективу по дєшовці щоб ніхто не знав.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 26.06.2015, 10:07
Як ніхто? Да там зроблено сучасний евроремонт першого поверху і підвалу та завезено якесь імпортне обладнання, навіть воєнізована охорона виставлена, а цікаво - що там за штуки виготовляють адже в три зміни працюють.
Відповісти
 
 
+16 # Гість 27.06.2015, 10:51
Думаю, там між колегіумом і статистикою є підземний перехід, з виходом в лісі на клондайку.
Відповісти
 
 
-4 # Люстратор 28.06.2015, 20:15
А орендує там пі..ець Бортник що пів Ситала викупив
скоро пів статистики купить
Відповісти
 
 
+6 # Masha 28.06.2015, 20:42
Молодець, що орендує. Працює. Хто кому заважає?
Відповісти
 
 
-2 # Гіcть 28.06.2015, 20:50
так не працює а за копійки забронював і нікому нормальну оренду не дає платити а ви машенько запрацювались на свого шефа що чорне від білого не відрізняєте
Відповісти
 
 
+6 # Гість 28.06.2015, 22:48
А хто кому не давав?
Відповісти
 
 
-9 # Всиплю перцю 24.06.2015, 09:31
Щось ти гостю сидиш в глибокій (ЦЕНЗУРА)і тупо брешеш. Здача в оренду держмайна
здійснюється через фонд держмайна області і ніхто з району до цього не має найменшого відношення. Пару років назад хотів в статистиці оредувати, але там така складна і довга процедура,що бажання швидко відпадає. А ще прочитавши твої розрахунки по оплаті, то просто рветься сказати,сиди зі своїми знаннями та не висовуйся і не смерди, і не забирай час на прочитку.
Відповісти
 
 
+14 # Гiсть 24.06.2015, 20:29
Чого так шипіти якщо це не правда?Може рішення про здачу в оренду і не приймалось одноосібно але наступну інформацію знає а телеканал не викликає.
а є на що- ось тобі
ЗАКОН УКРАЇНИ Про оренду державного та комунального майна
2. Не можуть бути об'єктами оренди: ...в яких розташовані пункти управління;
3. Трудовий колектив протягом п'ятнадцяти днів, ... має право прийняти рішення про оренду...
3.1 При розгляді матеріалів щодо передачі в оренду нерухомого майна можуть враховуватися пропозиції місцевої державної адміністрації,
відповідного органу місцевого самоврядування...

це аж занадто щоб припинити порушення законодавства і відмивання коштів (немало не багато $350 в місяць) то хто брехун?
далі буде )))
Відповісти
 
 
+6 # Мелькор Flynn 29.06.2015, 12:16
(видалено модератором (зг. пункту 1.10 правил користування сайтом)
Відповісти
 
 
+12 # Гість 30.06.2015, 11:10
Ви як діти малі... В районі безліч невирішених ГЛОБАЛЬНИХ проблем: наслідки видобутку, знищені ліси, відсутність правоохоронної системи, корупція, дороги, останні кадрові призначення, які ні в які рамки не лізуть, діти на мотоциклах розбиваються мало не щодня, стан медицини, освіти, соціальних послуг і так далі.... А ви про якусь оренду пару кімнат у будинку, який навіть не є адмінприміщення м... Явно тут або спеціально така атмосфера зацьковування створена, або дійсно наші люди зглузду з їхали..
Відповісти
 
 
+6 # Гість 30.06.2015, 11:39
Ого який ти крепкий юрист, шановний гостю. Прямо як Пленум ВСУ дав своє роз'яснення застосування норм закону.
Але я тебе трохи поправлю:
1. В розумінні зазначеного Закону, пункт управління - це пульт, якщо коротше, з кнопками, датчиками, відповідними операторами, де орендар є недоречним і буде мішати, а управління статистики це не ПУНКТ, а територіальне управління державного органу.
2. Коли Фондом регіонального майна прийнято рішення про здачу в оренду майна, керівник установи, майно якої здається в оренду повідомляє про це свій колектив, бо вони мають переважне право на оренду цього майна і виступають як ОРЕНДАРІ і приймають рішення про взяття СОБІ в оренду цього майна. І ці 15 днів дано їм подумати про це.
3. Територіальне управління державного органу не є місцевою РДА і органом місцевого самоврядування, а тому я не розумію, до чого це тут.
А журналістів можеш визвати і ти й пояснити їм суть свого коментаря, вони посміються.
Відповісти
 
 
-4 # Гiсть 30.06.2015, 22:12
Отесєлє висновок:таки орендують і за копійки. Але щось "борець із янтарьом" не бореться із своїм корумпованим керівництвом що "прийняло рішення" і не виступає хоча б в пресі хоч би так "Керівництво статистики області відмиває гроші" він це вміє та чого то мовчить мабуть закриває очі ато чого доброго звільнять.Як не як госслужба.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 01.07.2015, 17:52
І де там такий висновок? Тобі кажуть одне, а ти інше, як Х-ЛО: "Та нєту там наших войск"
Відповісти
 
 
+24 # Гiсть 24.06.2015, 20:37
насип собі перцю під хвіст
Відповісти
 
 
-8 # Гість 23.06.2015, 11:04
За Остапенка немає питань.Подивіть ся результати вступу дітей у ВНЗ за останні роки, а тоді критикуйте. Просто мабуть багато кого велика "жаба" давить от і гавкають. Так само і за статистику, іди зніми кімнату в оренду, заразом і взнаєш чи там орендує хтось чи ні, а то тільки плітки розпускати мастаки. А те що "варварів" нагнали з лісу "респект і уважуха".
Відповісти
 
 
0 # Гість 23.06.2015, 13:16
А де побачити результати вступу дітей у ВНЗ? Бажано і по сільських школах.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 24.06.2015, 10:05
ЗНО з мови провалило 5 колегіумців - набрали початковий рівень - не склав?
Відповісти
 
 
+17 # Гiсть 24.06.2015, 20:57
про що ти баєш - варвари за два дні до телеканалу удочки змотали свято як не як Трійці наближалось ото й вся правда зараз знову миють то чого не гонить???
Відповісти
 
 
-10 # Гість 23.06.2015, 13:21
Ото учілки зажигают! :lol: :P
Відповісти
 
 
-6 # Гість 23.06.2015, 14:21
В районо подзвони "училка"....
Відповісти
 
 
-7 # Гість 23.06.2015, 16:37
Точно учілки...Он яке невдоволення проявляють. :lol: :P
Відповісти
 
 
+16 # Гість 27.06.2015, 16:08
вона хоча би училка, а ти (ЦЕНЗУРА) який не знає скільки буде8*9. твоя історія в житті рити ями, в яких похоронять твоїх дітей урод :P :P :P
Відповісти
 
 
-2 # Гість 30.06.2015, 07:58
8*9=39 як для тебе.І кожен про інших судить дивлячись на себе.Мабуть вже риєш...Хай щастить Вам в цьому добра людино.
Відповісти
 
 
+3 # Люстратор 28.06.2015, 21:40
Хочу окрему подяку висловити редакції сайту зокрема пану Скібчику за можливість висловлювати правду про наших чиновників незалежно від кольру партії
як бачимо у них у всіх "рильце в пушку" а хочуть бути "білими і пухнастими"
якщо про когось пишемо неприємні речі: будь-ласка або спростовуйте або погоджуйтесь і мовчіть поки до вас народна люстрація не "люструє"
нам варто мати вже свою громадську пресу яка не боїться що їй дупутати кастрацію зро[ЦЕНЗУРА] чи поміняють редактора і будуть тиснути на колектив
нам треба до влади підпускати молодих не спорчених людей у нас є шанс
молодь володимиреччини активніше змінюйте цих самозакоханих царьків які порозбігались по різних партіях і блоках. всіх на пенсію!!
Слава Україні!!!! Слава нації!! П.С.
Відповісти
 
 
+15 # Мелькор Flynn 29.06.2015, 12:19
на жаль, нашій молоді не до того, у них тепер одне в голові - бурштин і вечорами по центрі на мотоциклах і машинах
Відповісти
 
 
+2 # Гість 28.06.2015, 21:53
Шановна Тетяна Осмолович
звання "накращого серед гірших в області" не дає вам права видумувати нового мудреця "Пілінія" що й вікіпедія про нього нічого не знає :-*
за що "найкращий" дали?
Відповісти
 
 
+4 # Гість 29.06.2015, 10:38
Щодо статистики, пропоную перевірити інформацію. зробити фотодокази перевіреного. а не висмоктати інформацію з пальця лише для того, щоб облити брудом людину
Відповісти
 
 
+6 # Гiсть 30.06.2015, 22:15
інформація перевірена. фото приміщення можете самі зробити (бо ніхто там нічого не здійснює а лише забронював) якщо неправда - нехай виступить керівник і подасть оголошення мовляв "здам в оренду перший поверх" бо вся статистика на другому.
Відповісти