Авторизація

HomeНовиниВ РайоніДепутати Володимиреччини блокують бурштинові помпи

Депутати Володимиреччини блокують бурштинові помпи

( 6 Votes )

Термінове звернення

 Ми, депутати Володимиреччини в обласній, районній та селищній радах, зневірившись у виконанні попередніх звернень, сьогодні 27 травня 2015 року з 11 години блокуємо діяльність злочинного угрупування в кількості близько 40 осіб, яке невідомо ким прислане в наш край, зухвало і безкарно (уже більше трьох місяців підряд) поруч з населеним пунктом смт. Володимирець посеред дня добувають бурштин за допомогою екскаваторів та мотопомп і по-варварськи спустошують нашу землю, на якій ростуть ліси першої категорії Державного лісового фонду України.

В разі відсутності термінового реагування від Вас протягом години в час блокування цих осіб на місці злочину і з речовими доказами, змушені вважати Вас «кришувальниками» цих кримінальних груп.

 

Депутат Рівненської обласної ради                                                           Г.Лебедюк

 

Від імені 15 депутатів

Володимирецької районної ради                                                                О.Бобрик

 

Від імені 9 депутатів

Володимирецької селищної ради                                                               В.Новак

 

Президенту України П.Порошенку

Генеральному прокурору України В.Шокіну

Міністру внутрішніх справ України  А.Авакову

Народному депутату України В.Яніцькому

Голові Рівненської обласної ради М.Кириллову

Голові Рівненської облдержадміністрації В.Чугуннікову

Начальнику УМВС України в Рівненській області С.Максимову

Начальнику Кузнецовського МВ УМВС

України в Рівненській області Р.Грицаю

Прокурору Рівненської області А.Ковальчуку

Голові Володимирецької райдержадміністрації В.Хоружому

Голові Володимирецької районної ради В.Ковеньку

 

Коментарі   

 
+13 # Made in UA 27.05.2015, 11:04
Та ну на..
Відповісти
 
 
+12 # xosяin 27.05.2015, 12:18
Точно, порожняк, кажуть, всі рукави акуратно прибрали, помпи сховали, нікого в лісі не знайшли. холостий, видать, виїзд вийшов, хтось здав
Відповісти
 
 
-31 # Гість 27.05.2015, 13:08
Який збіг, тільки вчора Яніцький презентував свій законопроект "Про видобуток бурштину", а вже сьогодні почалась травля людей які за допомоги бурштину намагаються прогодувати свої сімї.
Чи нездається Вам, що яніцький задопомогою цього "закону" намагається підімяти бурштиновий бізнес під себе?????? І прдавати такзванні квитки на видобуток бурштину самостійно!!!!
Відповісти
 
 
+43 # Гість 27.05.2015, 16:56
Ці ваші ""голодаючі" їздять на джипах по півтора мільйона зелених і Х.. ложили на людей, район, і тому подібне... Настільки обнагліли, що свої "базари" влаштовують в центрі селища, на площі, щей на очах у "доблесних" мусорів :-x
Відповісти
 
 
+13 # Гість 27.05.2015, 16:59
Плюралізм в одній голові! То не можна добувати бурштин, бо знищується довкілля, то треба добувати, бо нічим годувати сім*ї. Але колись сім літ мак не родив і голоду не було! Страдальці то за екологію то за *нищих и убогих*.
Відповісти
 
 
+32 # Гість 27.05.2015, 17:02
І звідки це у бідних людей гроші на 5 км шлангу? на мотопомпи за тисячі гривень (чи долларів)? Що, рік економили? Хліба не їли? Затягнули пояса? Ой не смішіть :lol:
Відповісти
 
 
+78 # Made in UA 27.05.2015, 18:42
Прогодувати сім'ї? Це ви не про тих малолітніх довбой..бів, які свої мерседеси по три рази за день на мийку ганяють? Чи ті хто ночами в Стояку бухають? Чи про тих чиї будинки за площею більші, як у простих людей городи?
Відповісти
 
 
+24 # Гість 28.05.2015, 07:39
Made in UA ти супер!!! Клас! Точніше і не скажеш.
Відповісти
 
 
+14 # Гість 28.05.2015, 07:50
А який результат від цього всього шуму.Скільки вилучено мотопомп,затрим ано злочинців,вилуч ено бурштину за цей день? Новак В.так той вже призвичаївся за депутатів розписуватися при винесенні рішень про розподіл земельних ділянок.Вибори не за горами, от хлопці і розпрацювашлися .
Відповісти
 
 
+18 # Гість 27.05.2015, 20:55
Молодці! Ото перепо[ЦЕНЗУРА] у наробили!
Відповісти
 
 
+17 # Гість 27.05.2015, 21:14
Холостий виїзд? Добра на виїзд немає нікому. В лісі масштаби побачили, базу показали, рукави змотати ще не встигли... Журналісти всім показали. Тепер спробуй скажи, що не юачив чи не знаєш. Це хіба не результат? Так частіше б.
Відповісти
 
 
+9 # Гість 27.05.2015, 23:29
Ха ха ха
тільки вчора мойщики змотатли рукави і вйо
як сьогодні показово Лебедюк з Бобриком рішив воювати )))
а де ВИ були 3 місяці ? може боялись шо свої ж синки попадуться ?
чи до виборів підготовка???
Відповісти
 
 
+15 # Гість 28.05.2015, 09:38
А де ти був шановний гість 3 місяці? Сидіти вдома в теплі за компом і всіх обс-ти всі герої.Хай би пішов один з другим і запитав що ви робите з нашим лісом , який посадили ще діди-прадіди. Ще якось можна зрозуміти тих хлопчаків які н-й раз перекопують дубину лопатами, заробляючи дійсно на хліб. А ці місяцями мили 5-ма помпами, понівечили все що можна, скоро до селища доберуться а всі мовчать. Якби "сепари" сюди прийшли, теж сидів би за компом і обс-в Бобрика що організував спротив? А хлопці молодці! Так тримати! Не допустим заїзжу [ЦЕНЗУРА]ту на нащу землю!
Відповісти
 
 
+14 # Гість 28.05.2015, 12:17
Молодці! Рішучий крок. Так тримати.
Відповісти
 
 
+19 # Гість 28.05.2015, 12:25
в принципі нічого дивного в коментарях, адже принцип нашої громади виглядати з кутка що буде далі відбуватися. І навіть коли прийдуть "сепари", то шапку повернуть бо "власть меняється".Ви запитуєте що це дало? Відповідаю - вся техніка з людьми виїхала з Володимирця вчора до вечора. Скільки можна чекали руху з боку районної влади,прокурату ри, міліції,на сесіях систематично приймати бездієві рішення,от терпіння і увірвалося, депутати вирішили діяти самі.
А хто Вам ,шановний(на)не дає працювати на благо нашого району, а потім приймати активну участь у виборах,створит и здорову конкуренцію Бобрику, Новаку? Напевно недає ЖАБА!!!
Відповісти
 
 
+5 # Гість 28.05.2015, 21:33
Сумно,аж за край....
Відповісти
 
 
+8 # Гість 31.05.2015, 20:12
Взагалі заборонить бурштино-добува ння всім людям,пригнять 1000 правоохоронців, якщо треба і більше. Ви подумайте про своє майбутне,майбут не дітей і внуків в яких через вас не буде нормальної землі. Я проти добування бурштину я думаю про майбутне країни. Ну і якщо сказать чесно як би влада хотіла то вона максимальними мірями заборонила видобуток.А так вона за це має гарні чайові в долах))))
Відповісти
 
 
+6 # Гість 03.06.2015, 13:31
А чому мовчить той хто тут любить нас повчати та про реформування розповідати.Щос ь притих.Міг би дати відповідь на звернення депутатів на сторінках сайту.
Відповісти
 
 
-5 # Володимир Хоружий 03.06.2015, 23:25
Згідно правил субординації чекаю, доки дадуть відповідь: Порошенко, Шокін, Авков, Яніцький і т.д. (жарт :-) )

А якщо серйозно, то я щотижня протягом місяця давав протокольні доручення силовим структурам, зокрема в.о. начальника Кузнецовского МВ УМВС (бо попередній начальник Грицай вже місяць як в АТО), але відповідь одна і та ж: немає, не бачили, не знайшли, давно покопано і т.д.

зважаючи на це, на основі рішення депутатів райради я звернувся до голови ОДА із проханням повернути у Володимирець районний відділ внутрішніх справ, на що отримав позитивну відповідь, начальник обласного управління МВС вже отримав відповідне доручення, надіюсь на позитивне рішення в КМУ. Цьому може завадити адміністративно -територіальна реформа і зокрема реформа МВД. Це потрібно було розпочинати ще рік назад, то вже була б повернута міліція.

Без правоохоронних органів вважаю цю проблему не вирішити, але не таких, які зараз маємо, але інших нажаль нема...
Відповісти
 
 
+4 # Гість 04.06.2015, 08:00
:lol: :lol: :lol: Дійсно вдалий жарт. :lol: . Але малася на увазі зовсім інша людина,а Ви подумали що це про Вас :-) .А для чого нам міліція?Нам і так добре.(теж жарт :-) ).Отак і пожартували... ;-) .Приємного трудового дня!
Відповісти
 
 
+8 # Masha 04.06.2015, 08:50
Самостйіно їдьте на клондайк (нікого перед тим не попередивши) і звідти викликайте міліцію (за наявності протиправних дій). Чекайте поки приїде і хай у Вашій присутності складають протоколи, відбирають пояснення тощо. І потім цікавтеся результатом. А не протокольні доручення...
Відповісти
 
 
+7 # Гість 04.06.2015, 08:18
Пане Голово! Наскільки мені відомо питання про повернення відділу міліції неодноразово обговорювалося на сесіях райради,але безрезультатно. Доки ми будемо чекати , то рятувати небуде що. А блокування депутатами роботи янтарщиків є дієвим, тільки на цьому фоні правоохоронці виглядали смішно - нечули, небачиди, незнаємо... У мера селища все відбувалося по сусідству, на очах! Ось так працюємо "по новому". Такі облави потрібно проводити частіше і бажано за ініціативи влади району.
Відповісти