Авторизація

HomeНовиниВ РайоніОгляд новин району за тиждень

Огляд новин району за тиждень

( 0 Votes )

Володимирчанин очолив прокуратуру Дубенщини

Юриста 1 класу Олексія Віталійовича Бурму генпрокурор Віталій Ярема призначив Дубенським міжрайонним прокурором. До призначення на цю посаду він працював начальником відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Рівненської області. Ігор Попадинець, який був дубенським міжрайонним прокурором, відтепер працюватиме в апараті прокуратури області.

Поїздка в Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова

18 листопада згідно угоди про співпрацю учні 9-11 класів військово-спортивного профілю Володимирецького районного колегіуму відвідали Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова. Екскурсію проведено з метою підвищення рівня поінформованості старшокласників з питань профорієнтації, розширення знань про світ професій військово-технічного спрямування.

Про ЗНО-2015

20 листопада 2014 року на Володимиреччині працівниками Львівського РЦОЯО були проведені громадські слухання з теми «Перспективи та особливості ЗНО-2015». Участь у даному заході змогли взяти випускники 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району, батьки учнів, класні керівники та усі бажаючі вступати на навчання у ВНЗ у 2015 році.

Зустріч з учасником АТО

25 листопада у Володимирецькому районному колегіумі відбулася зустріч із нашим земляком, колишнім учнем колегіуму, учасником АТО Євгеном Анатолійовичом Осмоловичом. Під час лікарняної відпустки Євген знайшов час відвідати колегіум та розповісти учням про власний досвід захисту Вітчизни. Учні цікавилися життям українських військових

під час проведення військової операції на Сході, а також деякими секретами успішної розвідки та тактики ведення бою.

Березневі сходинки юних театралів

21-22 листопада зразковий ляльковий театр «Колосок» КПНЗ «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» та ляльковий театр «Барвінок» Володимирецького районного колегіуму взяли участь у VI відкритому фестивалі дитячих лялькових колективів «Березневі сходинки», який відбувся у Рівненському академічному театрі ляльок. Вісімдесят юних акторів з Дубна, Сарн, Березного, Володимирця, Кременця та Запоріжжя приїхали до Рівного, щоб поділитися власною майстерністю та повчитися новому. Якщо для зразкового лялькового театру «Колосок» виступ на фестивалі був уже традиційним, то виступ лялькового театру «Барвінок» став дебютним. У програмі фестивалю також були майстер-класи від художників і бутафорів театру, перегляд вистав та екскурсії містом для юних театралів, повідомили з Володимирецького БШЮ.

Вл.інф

 

Коментарі   

 
+18 # Гість 28.11.2014, 14:20
Прям бачу як Бурма "захищає" права громадян!
Батя купив посаду тут, але не довго по фламінго ходилося...
Тепер буде "збивати" з дубенчан!!! Вітаю :-x
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 88 гостей на сайті