Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНаш земляк – бізнесмен і благодійник Віктор Мялик

Наш земляк – бізнесмен і благодійник Віктор Мялик

( 15 Votes )

Бог на світі є. І він знає, кому потрібна допомога. Ось тому ми, жителі села Красносілля і наш протоієрей Олександр, щиро дякуємо перш за все Богові, а вже потім нашому земляку Віктору Ничипоровичу М’ялику, бізнесмену і благодійнику. Ми знаємо, що він уже витратив велику суму грошей для наших солдат в зоні АТО. Він купує бронежилети, каски, амуніцію, ремонтує БТРи та іншу важку техніку, витрачаючи сотні тисяч гривень.

Але навіть у цей непростий для  бізнесу час, Віктор М’ялик знайшов можливість і пожертвував для будівництва храму 40 тисяч гривень!

У селі Красносілля нині будується православний божий храм, яке ми почали власними силами і коштами. Мабуть усі розуміють, яке дороге сьогодні будівництво. Тому ще раз хочемо подякувати цій людині, завдяки його потужній підтримці робота у нас пішла з ще більшим підйомом. Тепер вже віримо, що Бог дасть нам сил і до зими ми накриємо нашу церкву.

До слів подяки приєднуються і прихожани Зеленівської церкви та її настоятель отець Володимир. Наш земляк з Воронок Віктор М’ялик і їм пожертвував 10 тисяч гривень, так що найближчим часом у храмі вдасться замінити старі вікна.


 

А ще Віктор Ничипорович не відмовив у спонсорській допомозі зеленівським школярам. Вчителі фізкультури звернулися з проханням допомогти вирівняти спортивний майданчик. Бізнесмен виділив кошти, – то їх нам вистачили не тільки майданчик грейдером порівняти, а ще й підлатати ущент розбиту сільську дорогу, за що ми дуже йому вдячні.


 

Щиро дякують меценату і футболісти ФК «Полісся» села Зелене. Діло в тім, що в нас на футбол виділяються дуже мізерні кошти, а спонсора, який міг би хоча б возити людей на ігри, нема. Тож спортсмени за власний кошт винаймають транспорт, і про якусь мотивацію до поїздок на футбол за свої гроші говорити важко. Та дякуючи Віктору М’ялику, нам вистачить не тільки на виїзди, але й на деякі обновки – він виділив на команду 3 тисяч гривень.

Хай береже його Господь за усі його добрі діла!

З повагою і вдячністю – жителі сіл Зелене та Красносілля.

 

Коментарі   

 
+9 # Гість 26.09.2014, 11:38
Іде в депутати? А хто він, звідки, від кого, і звідки такі гроші?
Відповісти
 
 
+9 # Гість 26.09.2014, 13:00
Будівельний бізнес в Києві в перідо правління Януковича,звідт и і гроші.
Відповісти
 
 
-3 # Гість 30.09.2014, 11:19
В період правління Януковича М"ялик В., підтримував майдан ризикуючи втратити Все.... а що Ви зробили для Майдану і революції?
Відповісти
 
 
0 # Гість 15.10.2014, 19:53
Тепер кожен прикривається майданом. І що ж таке він зробив для Майдана?
Відповісти
 
 
+8 # Гість 04.10.2014, 08:54
Таке бабло заробив на стройці.Мабуть класний штукатур,а може добре вміє гіпсокартон прикручувати до стелі.
Відповісти
 
 
+21 # Гість 26.09.2014, 13:10
Щедро жертвує на всі сторони, як для Київського так і для Московського патріархатів, крім того великі суми грошей виділяє для правовірних своїх земляків. Бажання просте об"єднати різні релігійні течії району під одним словом - електорат. А називається це прорсто - офіційно зареєстрований кандидат займається підкупом виборців.
Відповісти
 
 
-16 # xosяin 26.09.2014, 14:29
Неправда: офіційно зареєстрований з 25 вересня, отже як кандидат виступає саме після цієї дати.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 26.09.2014, 17:46
Не по-хазяйські повидишся Мялик з 17.09 кандидатом став на сайті ЦВК,вже і редакія отримала "пожертву",а до цього "заздрила і не друкувала нічого про жертовного мялика"
Відповісти
 
 
+5 # Сергій СКІБЧИК 29.09.2014, 08:33
Перечитайте газету за останні кілька місяців, там є публікації про В. Мялика. А вперше ми його побачили минулої пятниці, коли він броники і гроші привіз у військкомат. Так що ваші інсинуації залиште собі на потіху
Відповісти
 
 
0 # Гість 04.10.2014, 08:48
Ха-ха-ха!Оправд уэться! Отже правда.
Відповісти
 
 
+27 # Гість 26.09.2014, 14:12
До недавнього часу був з регоналами, пам'ятаєте випадок- дівчинка з Воронок літала на Кубу з Януковичем,ця дівчинка, травмована по халатності батьків і є рідною племінницею Віті М'ялика.По натурі він добра людина, цим користуються всі кому не лінь, а гроші має (на мою думку),бізнес когось із ПР зареєстрований на ньому ось і все.До речі Воронківську дев'ятирічку він ледь закінчив
Відповісти
 
 
+12 # Гість 26.09.2014, 12:42
Керівник будівельних організацій гроші заробив на будівництві багатоповерзіво к в столиці. Пізно стартонув. Очільник області взяв під патронат. Або навпаки він --очільника області :-) :-)
Відповісти
 
 
+12 # Гість 26.09.2014, 13:28
Ага ,сьогодні заступника голови облради вже покатали в сміттєвому баку....хто наступний? http://www.hromadske.tv/politics/54253b9c5234e/
Відповісти
 
 
+18 # Гість 30.09.2014, 20:28
ДЛЯ ТИХ, ХТО В КАТЕГОРИЧНІЙ ФОРМІ ВИМАГАЄ ПІДІГНАТИ 450 МУСОРНИХ БАКІВ ДО ВР:
- Ви що зовсім припухли? Ви не бачете що в країне робиться?! Що неможна по трьох в один бак втрамбовувати?
Відповісти
 
 
-3 # Гість 01.10.2014, 09:44
Це ти припух. :-x Ти подумай сам, як їх туди запихнути? Не влізуть. Чи ти пропонуєш їх спочатку розчленувати? :eek: Це вже кримінал! Шо тобі, скупердяй, мусорніків шкода? :sigh:
Відповісти
 
 
0 # ааааа 26.09.2014, 13:50
Він з Воронок родом!!живе під Києвом.молодець ,що допомагає,до речі хороший в нього лексус джип 470 :-)
Відповісти
 
 
+16 # Гість 26.09.2014, 15:44
Хто дорогу до Антонівки до виборів зробить, за того і проголосую...
Відповісти
 
 
+10 # Гість 28.09.2014, 11:20
Ніхто не зробить бо дорога на Антоновку залежить від бурштину поки миють --дороги не буде. Менше машин менше свідків . Тому дорогу не робитимуть і на Каноничі і на Жовкині.
Відповісти
 
 
0 # Гість 17.10.2014, 21:09
До Воронок дорогу хтось зробить???Ей, Віятя Мялик,кандидат в депутати, слабо???
Відповісти
 
 
+10 # Гість 26.09.2014, 15:45
А храм у Красносіллі будують якого патріархату?
Відповісти
 
 
+1 # Гість 28.09.2014, 12:41
Молодець Віктор, дуже рада, що знайома такої гарної людини
Відповісти
 
 
-2 # Гість 28.09.2014, 21:29
:-) Знаю особисто цю людину, тому можу запевнити всіх, хто так хоче поєднати Мялика і Ригоналів, що це два протилежні полюси. І до речі саме Мялик був на майдані одним із перших, а тепер допомагає на АТО.
Хто має бажання познайомитися ближче запрошую всіх стати членом громадської організації ""Народна рада "Полісся". А людина дійсно заслуговує уваги.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 15.10.2014, 20:00
От Діма Москалець - реально був першим на Майдані, і першим в'язнем Грушевського, а тепер доброволець на війні. А про М'ялика не треба ля-ля.
Відповісти
 
 
-9 # Гість 29.09.2014, 07:20
Знаю Віктора особисто, і все що так хочеться опонентам написати у цих коментах і за партію регіонів і за бізнес від Януковича, хочу вас розчарувати, тому що це все БРЕХНЯ!!!!!! Віктор ніколи не піарився і не збирається це робити, але коли тепер балотується до Верховної ради то іншого шляху немає, хочеш чи ні а мусиш виставляти всі фотогорафії щоб донести до виборця, але якщо би донести всі його справи то сторінок в газеті буде замало.
Відповісти
 
 
0 # Гість 15.10.2014, 20:03
Як бізнесмен можу сказати, що лише я знаю, на які гроші і з чиєю допомогою я його роблю і навть мої рідні не знають все достаменно, так що не треба ля-ля.
Відповісти
 
 
+26 # 5555 29.09.2014, 10:22
Ну тоді вже пишіть всю правду, як в школі його залишали на другий рік, як в ПТУ не вмів читати і писати і не ходив на пари постійно, бо я бачу гроші всім очі замилили
Відповісти
 
 
+11 # Гість 29.09.2014, 17:36
Гроші роблять чудо навіть із націоналістично ю Свободою, сам голова всія Рівненщини по району возив Мялика не думаю що в голови ОДА роботи більше нема чи може кінець скоро?
Відповісти
 
 
-7 # Гість 30.09.2014, 11:11
Може возив бо поважає, і трохи більш за Вас знає добрі справи Віктора....
Відповісти
 
 
+1 # Гість 15.10.2014, 20:05
Не смішіть мене. Що могло їх поєднувати, щоб голова міг проникнутись повагою до Мялика?
Відповісти
 
 
+7 # Гість 30.09.2014, 13:35
Кєши правлять Україною
Відповісти
 
 
+8 # Гість 01.10.2014, 07:18
І на пари не ходив і на другий рік залишався, і досяг того, хто багато із нас не може досягти навіть із двом-трьома вищими освітами. Але саме головне, що він навіть при його достатках залишився ЛЮДИНОЮ!!!!
Відповісти
 
 
+2 # Гість 15.10.2014, 20:06
Ось так рік назад і про Яника говорили.
Відповісти
 
 
+9 # Гість 01.10.2014, 09:54
Я тобі поставила люкс. Але про бізнесменів, які будують донбасарени, ахметдити, і прочеє, і про проффесорів ми також знаємо. Це бізнес. Сьогодні вкладають суму, щоб завтра скосити і відмити велику, превелику паляницю.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 02.10.2014, 09:00
ну й чим ти хвалишся, що ти в Києві настроїв їдь у свій Київ і строй далі! Бред!!!!Твої Фастівські стадіони нам зарплати не приносят!!!
Відповісти
 
 
+4 # Гість 02.10.2014, 10:55
http://16-go.wtf/ дивіться,думайт е,робіть висновки ....сайт людей,яких не маєм права обирати! Є і "наші" .....
Відповісти
 
 
+4 # Гість 03.10.2014, 15:51
Люди, а ви чули про якогось Полюховича, що йде по нашому округу? Це часом не той, що вже був у нас із Зарічного?
Відповісти
 
 
+7 # Гість 06.10.2014, 11:48
А то шо Берташ висувається по нашому округу - це як????? Відповідь ясна- має гарну підтримку у наших районах, і нічого не боїться -ні люстрації , ні людей...ніц...о таке ...
Відповісти
 
 
+2 # Гість 04.10.2014, 22:05
Полюхович це не той, але й не кращий!!!!
Відповісти
 
 
-10 # Гість 22.10.2014, 09:11
Ну шо побачили Мялик впевнено іде до перемоги!!!!!
Відповісти
 
 
+1 # Ангел 18.04.2016, 15:20
"Благодійність і патріотизм, головні якості людини, що хоче щось продати..."
МЕНКЕН Генрі Луіс, американський критик, публіцист, сатирик.
Відповісти
 
 
-2 # Lavr 18.04.2016, 18:10
А якщо людина хоче щось продати, то що вона поганого робить? Не треба - не купуйте.
Відповісти
 
 
0 # Ангел 18.04.2016, 18:37
Сідайте, Лавре - "2", цей вислів не про продаж.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 14.05.2016, 12:42
Після того, як я тут всього начиталася, в мене склалося враження, що ті хто тут писав і злопихався, в житті своєму нічого путнього для людей, для громади не зробили. А чужі досягнення, благодійність, добрі діла, їх так дратують, що вони і брижджуть тут ядом. Але якби тот самий меценат дав би йому особисто грошей - був би гарний, ПРАВДА?! Я особисто не знаю пана Мялика, але можу сказати, що, керуючись своїми життєвими спостереженнями , як правило, (а не виняток з правила), ті люди, які і вчилися "не дуже", і прогулювали заняття, і були вуличними задираками, вони по життю вийшли на гарний належний рівень!!! А скільки героїв вийшло з таких "сяких"! А хто перший ринувся на Майдан? А хто, незамислюючись -- в АТО???
Побільше б таких Мяликів в країні!!! Може б тоді вони і до Верховної Ради б дійшли...
Відповісти