Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВ Ромейках під колесами авто загинула дитина

В Ромейках під колесами авто загинула дитина

( 0 Votes )

 

22 червня близько 20 години 30 хвилин у селі Ромейки сталася трагедія: під колеса автомобіля ВАЗ-21093, яким керував 21-річний водій, житель Володимирецького району, потрапила 2010 року народження дитина.

Як повідомив Володимир Чишейко, інспектор ВДАІ з обслуговування м. Кузнецовська та Володимирецького району, машина рухалася по вул. Шевченка в напрямку центру села, а з обох боків вулиці йшли діти. Дівчинка раптово почала перебігати дорогу зліва направо і не побачила автомобіля, який і зачепив дитину правою фарою. Внаслідок отриманих тілесних ушкоджень вона отримала травми, не сумісні з життям. Швидка, яка прибула на місце ДТП, констатувала смерть дитини. Як пояснив водій, він не встиг вчасно зреагувати…

Державтоінспекція вкотре звертається до водіїв та пішоходів бути обережними на дорозі, не порушувати правил дорожнього руху, особливо в населених пунктах.

При наближенні до дітей, які граються на узбіччях чи вулицях, водії мають ОБОВЯЗКОВО зменшувати швидкість та бути максимально уважними на дорозі.

Вл.інф.

Матеріали по темі:


 

 

Коментарі   

 
+11 # Надія 23.06.2014, 11:39
Це була така швидкість селом чи така доля дитини:щоб зачепити правою фарою і насмерть?А випадок в Зеленому? Винуватих немає,дитини немає,батько в Орловці,а водій як їздив так і їздить.
Відповісти
 
 
+6 # Сергій СКІБЧИК 23.06.2014, 13:37
Там усе на купу: і швидкість була пристойна (хоча водій бачив, що збоку дороги діти йдуть, треба було пригальмувати), і дитина навскоси через дорогу бігла, інерція наклалася. Як би там не було, дитини уже не вернути, полинула до ангелів...
Відповісти
 
 
+3 # Гість 23.06.2014, 13:52
Так! В Ромейках стільки транспорту по вулицях рухається що під колеса потрапити легко можна .СМЕРДИТЬ СЛУХАТИ! Щось тут не так.
Відповісти
 
 
+6 # Гість 23.06.2014, 20:52
Дитину шкода. А читати цей маразм уже сил немає. Ці козло[ЦЕНЗУРА]и малолітні вже задрали. Ганяють безнаказанно, а наші ГЕЇ і у вус не дують. Щоб вони вже дули в щось інше... Поки сам не вийдеш і не положиш в реанімацію цих уродів, порядку не буде!!!
Відповісти
 
 
+1 # Надія 24.06.2014, 10:31
Кореспонденте,а чи неможна взяти інтер*ю-звіт в працівників ГАІ про розслідування резонансних ДТП чи це таємниця слідства?
Відповісти
 
 
0 # Сергій СКІБЧИК 24.06.2014, 13:11
Так оце ж зі слів інспектора було записано. У ДТП зі смертю взагалі працюють слідчі міліції, прокуратури, які потім матеріали справи передають до суду. Тож ДАІ може розказати тільки фабулу ДТП, а потім доля порушника залежить від слідчих та рішення суду.
Відповісти
 
 
0 # SoloUkraine 24.06.2014, 13:40
Маючи гроші свою подальшу долю він вирішить швидко...шкода батьків - дитину їм ніхто не поверне ні за які гроші.
Відповісти