Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЛітній табір у «Вулику» на Воронківському озері (+фото)

Літній табір у «Вулику» на Воронківському озері (+фото)

( 0 Votes )

13 червня майнув останній день практики, і школярі розійшлись на літні канікули.

У Володимирецькому районному колегіумі ці дві неділі швидко промайнули. Адже під час навчальної практики команда працівників колегіуму створили туристично-оздоровчий табір на базі відпочинку «Вулик» на Воронківському озері. Він поєднав у собі можливості спілкування, активного дозвілля та єднання з природою.

Програма табору була спрямована не лише на організацію відпочинку, а й на навчання та виховання дітей. Зокрема, було організовано роботу школи "Творча обдарованість" по підготовці учнів до предметних олімпіад .

Після занять учні мали змогу купатися, кататися на човні, байдарці, катамарані та смакувати запашну юшку. Були проведені турніри з більярду між учнями 8-х та 10-х класів, тенісу між учнями 8-х класів, конкурс малюнків на асфальті "Мої літні канікули" та інтелектуальна естафета "Веселий експрес".

 Туристично-оздоровчий табір «Вулик» – це сучасна модель дитячого відпочинку, яка сприяє всебічному розвитку дитини, дає можливість розкрити різні грані свого характеру, пізнати та випробувати себе, отримати позитивні емоції та незабутні враження від літнього відпочинку.

 «Вулик» – це справжня природа, друзі, цікаве навчання і безліч захоплюючих справ та розваг.

 

Літній табір у «Вулику» на Воронківському озері
 
Літній табір у «Вулику» на Воронківському озері
 
Літній табір у «Вулику» на Воронківському озері
 
Літній табір у «Вулику» на Воронківському озері
 
Літній табір у «Вулику» на Воронківському озері
Юлія Легка
 

Коментарі   

 
+4 # Siegfried 20.06.2014, 05:31
Оце здоровоооо! Колегіум, як завжди, на висоті. А от цікаво, як і чим годували учнів у цьому ОЗДОРОВЧОМУ таборі? Там і їдальня є?
Відповісти
 
 
+14 # Активіст 20.06.2014, 17:51
Як ви помиляєтесь, колего. Остапенко як звжди займається показухою. Зібрав дітей на ОДИН день, сфотографував, виставив на сайт і в газету і написав, що "дві неділі діти відпочивали".. Насправді діти 2 тижні в Колегіумі на практиці сапали, фарбували, прибирали і на одинь день виїхали на озеро. (Я нічого не маю проти фізичного виховання) А тим часом сам Шеф разом із наближеними людьми і потрібними гостьми із Рівного і Києва за державний кошт на озері відпочиває. Чисто корупція, але ж всім вигідна: і Остапенку і "потрібним" людям, ну і вам, шановні читачі, локшину з вух зніміть, в Остапенка ще її достатньо.

До речі,Остапенко, депутат райради за списками Батьківщини, що під час "народного гніву" примушував і відправляв підлеглих на АНТИМАЙДАН. Можливо саме за проханням "потрібних" покровителів з області та столиці, що вже гріють пузо на Воронках. Ганьба "заслуженому" вчителю!
Відповісти
 
 
+3 # Гість 24.06.2014, 20:39
Шановний пане Активісте!
Якщо Остапенко так завзято займається "показухою", то чим. власне. займаєтеся Ви? Яке благо несете чи користь не для себе особисто, а хоча б для нашого містечка? Давайте будемо відвертими: набагато легше людину обливати брудом, маскуючись таким чином під так званого "носія" справедливості.
На жаль,цьогоріч колегіумівці і справді не змогли впродовж двотижневої практики насолодитися відпочинком на озері через несприятливі погодні умови.До речі, у прищепленні любові до праці я також не бачу нічого поганого, бо в самої зростає донька, яка замість того,щоб вештатись на площі чи тинятись по барах, нехай вчиться фарбувати чи полоти клумби.
Що ж, Шановний Активісте, тепер Ваша черга ділитися власними здобутками. Думаю, їх справді багато, бо Ви такі охочі до критики. Чи, можливо, Ви звикли гріти "власне" пузо біля монітору ;-)
Відповісти
 
 
-6 # Українець 22.06.2014, 15:26
Шановний Активіст, Ви спочатку розберіться в цьому, адже учні колегіуму були на озері протягом двох тижнів, кожного дня приїджали нові учні. Те що ви написали повноцінна брехня.
Відповісти
 
 
-10 # Гість 22.06.2014, 15:48
Да какой он активист? Так, себе, шавка блошивая, которая лает без умолку. Так надо б[ЦЕНЗУРА] вытравить.
Відповісти
 
 
+4 # Активіст 22.06.2014, 19:12
Не забули ви, Анатолію Федоровичу, москальську мову, мабуть в педінституті вчили разом із марксисмом-лені нізмом! А то я думаю для чого ви завжди на зборах говорите: в колегіумі демократії нема! Якщо не домократія - то що тоді? Диктатура!
Відповісти
 
 
+3 # Гість 23.06.2014, 10:04
Там где ЦЕНЗУРА было слово б л о х и. От этих п а р а з и т о в животные раздражаются.
Відповісти
 
 
+15 # Активіст 22.06.2014, 17:31
Та ні, просто ви не уважно прочитали. Я так і писав, що зібрав дітей на один день (кожна дитина відпочивала рівно 1 день) і це ПРАВДА. Якраз "брешете" ви, бо написали, що два тижні промайнуло швидко. Для кого для вас, що відпочивали на озері минуло швидко? А для учнів, що трудилися на клумбах колегіуму не так швидко. Бо 9 днів працювали і лише 1 день на озері.Ну да працівники колегіуму повноцінні два тижні відпочивали (думаю і захисник Остапенка тому числі) я теж написав. Відпочивали і будуть відпочивати ціле літо, колегіумська Волга буде палити кожного дня ДЕРЖАВНИЙ бензин, привозячи і відвозячи "потрібних Остапенку" відпочивальниів . І не тільки йому, і ще деяким клеркам, які Остапенка "кришують", щоб бува "заслуженого" на "заслужений відпочинок" не відправили.я думаю вам про це теж відомо, але "священну корову" критикувати заборонено!!!??

А на рахунок "розберіться", то тут я "за", прийде час і відповідні органи розберуться, і з вами-захисникам и теж!
Відповісти
 
 
+4 # Гість 23.06.2014, 13:47
А давайте відлиздимо актівіста! Щоб знав! :lol:
Відповісти
 
 
-4 # Активіст 23.06.2014, 17:52
Що знав? Я щось пропустив? :P
Відповісти
 
 
+18 # Гість 23.06.2014, 19:38
Ну чого ви всі напали на Активіста. Мужик правду говорить!!! Хіба не так?завжди все для Остапенка, схотів катер на тобі катер, схотів автомати через районну раду на 99 0000грн. будь-ласка!! Нафіга ті автомати кому треба, тут в деяких школах туалету немає, вікна з сімдесятих того сторіччя, парти також,а воно все хоче шикувати. Правду написав Активіст кожна дитина відпочивала один день на озері. Бачу на фото пана Бову хай напише коментар скільки днів він з дитиною відпочивав на озері????

Завтра Остапенко придумає ще якусь фішку на декілька десятків тисяч гривень наша славна районна рада як завжди проголосує і всьо дядько знову в шоколаді!!!! Опять бомба!!!!
Зараз почнеться срач, хто вам не дає так працювати як цей фантазер???
Не дає всім іншим працювати так зване кумовство, [ЦЕНЗУРА]олизст во, постійний перехід від однієї політичної сили до іншої і так далі.....
Відповісти
 
 
-8 # Гість 25.06.2014, 11:42
Нічого собі загнув.
То,може, попросити п.Остапенка,щоб і в інших школах реконструкцію теалетів зробив чи вікна поміняв. Думаю, йому це під силу!!! Зумів же керувати колегіумом, і Заболоттям щей у Воронках лад навести.
А щодо показухи, то чого ж п.Остапенка не зупиняють, коли їде в інститути-уніве рситети аби потім наші ж таки діти мали змогу навчатися на державній формі у вищих навчальних закладах.
Думаю, що паказуха навіть доречна,коли є що ПОКАЗУВАТИ!
Ви б,замість того,щоб кретикувати колегіум,ступил и на його поріг і зрозуміли,що просто не доросли до п.Остапенка-люд ини справді із великої літери-ні вихованням, ні стилем спілкування.
Відповісти
 
 
+2 # Активіст 25.06.2014, 14:09
Про які державнф форми навчання ви говорите. Аби стикнуляся то знали. Поки не "помажеш" сам, то не державну форму не пройдеш. А якщо пройдеш, то після 1 курсу переведуть на платне. Родичам сказав Остапенко, що 100 відсотків пройшли в інститут Поплавського, а там запитали, ОСТАПЕНКО, а хто це? Прийшлось через інші канали поступати. Думаю: дай бюджет колегіуму для інших шкіл, там теж буде що показувати! А щодо виховання, думаю тут треба посперечатися, бо вам варто порозмовляти із його підлеглими і вам багато чого розкажуть "стильного, фірмового" його слова.90% всіх його усних вказівок суперечать чинному законодавству і взагалі здоровому глузду: від "обнести колегіум колючою проволоко" до "відправки людей на АНТИмайдан". Зап тай в нього скільки йому грошей виділили на туалети, актові зали, компютери, ремонти, Польща, Франція і т. д. І скільки для району, а тоді будем говорити!
Відповісти
 
 
+2 # Гість 15.07.2014, 07:13
В чомусь мабуть Активіст і правий. Та я особисто хочу, щоб Остапенко мав здоров'я випустити мою дитину, бо авторитет за гроші не купиш, а без авторитета сильну школу не побудуєш. А беззаперечний авторитет, чомусь інші директори Володимирецьких шкіл не мають. Інколи приходиться заходити в першу початкову школу, скажіть мені, які гроші потрібні, щоб випрати грязнючі зачовгані коври на підлозі в коридорі? Так сталось, що я багато знаю про колегіум. І з гарантією 100% можу сказати, що на Айтимайдан їхати в колегіумі нікого не заставляли. З Адміністрації приходили запрошували, але Остапенко нікого не заставляв і з колегіума ніхто не їздив. Якщо я не права, то нехай АКТИВІСТ скаже, хто саме їздив.
Відповісти
 
 
0 # Активіст 15.07.2014, 21:36
Коли справжнього москаля питають "Куда идеш?", то він відповідає "Щас приду". (для особливо неграмотних пояснюю: запитання - КУДИ, а відповідь КОЛИ) Подібно і ви, незареєстровани й госте намагаєтесь перекручувати мої слова. Я вам не відповім хто їздив, бо такого я не писав. Думаю, що тих хто їздив самі знаєте, ви ж більше знаєте про колегіум, бо самі з ними і їздили, хто ж здасть "своїх"? Я писав, що він заставляв. І це - правда.

Ви самі це підтвердили, написавши, що з "адміністрації приходили просили". Всі дуууууже добре знають як "просять" в адміністрації, тим більше як "просить" Остапенко, коли його просить вище керівництво! Звичайно можна не послухати, але тільки один раз. І ви прекрасно розумієте, що було б з тими, якби майдан не переміг. Я прекрасно памятаю, як наші активісти заборонили виїзд з Володимирця автобусам, що їхали на антимайдан. Тапер ви так виправдовуєтесь , що не їздили? Просто вас не пустили.

Але я не суддя, тим більше не прокурор. Думаю історія і люстраційний комітет, що надіюсь буде створений Президентом і вияснить: їздили-не їздили, і хто їздив. Це дуууууже легко перевірити. А я, в свою чергу, та й багато інших активістів прикладемо свої зусилля, щоб нікого не забули.

Надіюсь в Остапенка буде здоров'я ще довгі роки нянчитися з внуками, і надіюсь, що ваша дитина закінчить успішно школу з іншим нормальним директором, повірте такі є.

А щодо "авторитету за гроші не купиш", то скажу, що в Гітлера і Сталіна авторитети були потужніші ніж в авторитетного директора, але досягли вони їх не одним втраченим життям, не однією поламаною долею і "авторитет за гроші не купували".

Так, що шановний гість, якщо для вас важливіші "зачовгані коври" першої школи за "застояне повітря" колегіуму, якщо для вас важливіший "авторитет боса" за десятки молодих спеціалістів, що не витримали "тиск цього авторитету", якщо для вас не хвилюють десятки мільйонів грн витрачених на безглузді Остапенкові забаганки (типу актовий зал, спостереження, електронну бібліотеку і т.д.)В той час, коли інші діти району, області і приблизно не мають, то що це як не "показуха"???

Чим гірша дитина, що народилася в Довговолі, Озері чи Антонівці? Чому на одну дитину колегіуму витрачають в десятки разів більше, ніж таку ж із Степангорода? Вона гірша тим, що не ваша.

Звичайно, ви будете захищати за це боса, бо Остапенко тратить більше на вашу дитину, без сумніву. Але СКАЖІТЬ САМІ СОБІ - ЦЕ ЧЕСНО? Поставте себе на місце інших батьків. Хіба в конституції не всі рівні перед законом? Хіба не всім платять однакові податки? Думаю вам цього не зрозуміти. Остапенковий "авторитет "засліпив вам очі", так ваше підлабузництво "зализало" його дупу.
Відповісти
 
 
-2 # Гість 16.07.2014, 09:18
Щановний Активіст, те що ви ображаєте зовсім Вам невідому людину, це не робить Вам честі. Може ви і маєте, час сидіти в форумах, то я не маю, щоб реєструватись в них. Ви хочете публічності? То я і без псевдонімів Вам скажу. Я Кривко Олена, м.Володимирець, приватний підприємець. А чи ви маєте в собі сили назватись.Поки всі кричать про високе і чисте, то я як можу пропагую українського виробника і цим вважаю, роблю дуже багато для України. Так, я на Майдан не їздила, бо ніколи не приймаю участь ні в яких політичних акціях, це моя позиція. І повірте мені, я не буду перераховувати що я робила і роблю для перемоги демократії.
Я ще раз повторюю, я багато в чому з вами згідна, та Остапенко не заставляв нікого їхати на антимайдан і не треба вішати на нього всіх собак.
Відповісти
 
 
-2 # Гість 16.07.2014, 09:18
Та ви багато в чому займаєтесь популізмом. Не має визначних вчених? Відомих політиків? Ви задумувались про що говорите? Першим випускникам які з першого класу вчаться в колегіумі, всього 31 рік. Скільки видатних людей в такому віці ви знаєте в Україні?
І справа не в коврах, а в тому що є керівники, яким дай хоч в два рази більший бюджет, то вони нічого не зроблять.
Як би там не було, за роки незалежності в районі нічого не зробили ні в одній галузі, ніякого прогресу. Тільки 2 школа зі звичайної виросла в потужну. Це єдине що відбулось в районі і я за це поважаю Анатолія Федоровича.
Відповісти
 
 
-1 # Гість 26.06.2014, 08:10
Не потрібно іздити і домовлятися по університетах щоб наші діти поступали туди,а потрібно іх вчити, за домовленістю остапенка поступають ті діти батьки яких мають гроші, і ще одне в колегіумі потрібно відкачати воду в подвалі,бо після кожного доброго лощу там таке робиться, що той колегіум скоро завалиться.
Відповісти
 
 
+2 # Активіст 25.06.2014, 13:51
На відміну від голови РДА я дам вам відповідь. Прошу вас, звичайно, назватися, а то в загальному Гість не звучить. А тепер до справи:

Чи може пастух без освіти бути директором школи? Ні. Чи може директор школи пасти корів? Так. Ото ж Остапенко не пастух, а директор, а значить відповідальний за те, що йому ввірено. А якщо відповідальний, то і критику сприймай, як належне. Пан Остапенко до критики не звик, звик критикувати сам!!! Але мова не про це. Уявіть, що пастух, що відпас корів прийшов в село і став вихвалятися: "я так напас корів, так накормив, так ублажав цілий день тому заплатіть мені 1000 грн, а не 100 за день!"

Отак з дня на день, з року в рік! Але молока від того не збільшилось, але пастух нахвалитися не може як він кормить! Щось подібне і в нас: на колегіум тратяться десятки бюджетів шкіл району (один бюджет колегіуму як пів бюджету шкіл району!) А результат такий же, як і інших шкіл, а подекуди й кращий по селах! Крім "хвалених" олімпіад ви чули, щоб випускник став відомим вченим, посадовцем, міжнародним діячем, висококваліфіко ваним лікарем чи вчителем - ні, вони такі як і випускники інших шкіл, це при тому що колегіум звозить з району і тільки всіх кращих!

Ото ж бо молока стільки ж, а словесного поносу більше, але за наші гроші!

Бо всі наші високопосадовці звикли так робити, що "показуха йде попереду", то зроби щось, а нехай люди оцінять, а не дурити людям голову. Нажаль в нього це виходить, і ви, шановний гість тому підтверддження.

Ото ж бо , шановний гість до вас запитання: що може зробити пастух, що можу зробити я??? Робити, ще що я вмію найкраще! Робити свою роботу! В тому й здобутки! А, не сидіти тут вам звітуватися. Думаю, що здля району я зробив більше, ніж ви. Та ні - впевнений! Але не звик цим хизуватися! Бо робив я це за власні кошти, а не за державні!

А Остапенка - на пенсію, хай корів пасе!
Відповісти
 
 
+4 # Надія 25.06.2014, 14:27
Активісте,тобі мабуть треба розширити рамки повноважень :P
Відповісти
 
 
+2 # Гість 25.06.2014, 14:52
Пропоную йог прокурором (Активіста), якраз і місце вакантне,і нам, на сайті, та всім іншим заважати не буде.Бо на голову в РАЙ............ . ще не доріс (коментарі малі).І ще, він що зовсім з катушки зіскочив що за своі кошти для району старається.Впер ше таке чую.бувало правда деколи то портфелика дітям подарують,чи кульок цукерок,але про це в газеті на сторінку напишуть, про це всім доведуть. А тут ще й Остапенко чимось не вгодив ,як червона шматка для бичка.Он як розійшовся! :P
Відповісти
 
 
-3 # Активіст 25.06.2014, 19:09
Та не в Остапенкові, зрештою, справа. Справа в "системі". Згадайте як Янукович пудрив нам мезки, дехто і зараз за ним плаче (мабуть в т.ч.Остапенко, бо для нього він масовку збирав). Тому люди системи мають піти, щоб більше не повертартатися. Бо так і Вакуліча можна виправдати, теж людина працювала на район, і Ткачука і всіх тих "старателів". Дорогу молодим, бо не я сказав, що молодий за рік не зробить стільки помилок, як досвідчений вкраде!
Відповісти
 
 
-6 # Гість 25.06.2014, 17:53
Молодець Активісте! Давай цим підлабузникам!! ! Хай знають
Відповісти
 
 
+1 # hope 25.06.2014, 20:33
Мені дуже подобаються полішуки... як красти ліс та бурштин, то одні з перших... А якщо хтось робить свою справу, то треба його гидити. Молодець Активіст, ти справжній полішук!
Відповісти
 
 
-7 # Активіст 25.06.2014, 22:21
Ніколи не крав ліс, тим більне не копав бурштин,але дійсно вважаю себе справжнім поліЩуком. А злодієм ніколи не був і не бажаю. Але кожен коментар, як дзеркало душі. Тому ГОПніку - не судіть по собі, що всі такі як ви - справжній поліШук! Що це: безграмотність? Не думаю, що кнопки на клаві нема.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 26.06.2014, 08:14
Та який ти поліщук.Хоч тат не сміши ти нас.
Відповісти
 
 
+6 # hope 26.06.2014, 15:04
Я думаю, що ти в своємі житті нічого не зробив, а тільки вмієш розказувати які всі погані, а ти такий молодець! Але аби так було, то ти писав би справжнє своє ім'я, а не ховався під "активістом". Людина яка нічого не досягла в своєму житті, завжди буде із заздрістю дивитися на того, хто щось досягнув. Ти справжній гопнік і поліШук! До поліщука тобі рости і рости...
Відповісти
 
 
-10 # Активіст 26.06.2014, 19:28
Ну не я тобі вибирав ім'я ГОПенік, ти сам вибрав, так що не треба спихати. А щодо поліщука, погоджуся, не тягну я на нього, ліс не краду, бурштиин не копаю, як ти. Так і бути, залишаюсь нормальною людиною. Тай поліШук не я придумав, раджу запатентувати, а то хтось вкраде, як ліс :lol: у
Відповісти
 
 
-6 # hope 26.06.2014, 20:12
Для тих, хто в школі не вчив англійську і для обділених, що незнають гугл перекладач. hope означає надія... Ми всі зрозуміли рівень твого інтелекту. На рахунок нормальної людини, до неї активіст ти не дотягуєш, розуму замало...
Відповісти
 
 
-11 # Активіст 26.06.2014, 20:35
Дісно я в школі не вчив англійську, бо вчив німецьку і в цьому нічого дивного нема. А те, що ти живеш на Україні, а не в Англії, то це - факт! То це дивно, що не придумав Ім'я на рідній мові, ГОПнік! А який ГОПнік скаже що ві ГОПнік? Звичайно на його думку - МАЖОР! Чому б не назватися: Патріот, Оптиміст, Мрійник, як гарно звучить! Раджу пройти IQ тест, щоб потім про щось говорити. Що таке "IQ" - мусиш знати, ти ж англійську прослухав в школі.
Відповісти
 
 
0 # hope 26.06.2014, 20:14
Тож все, що ти тут пишеш пусті букви на екрані...
Відповісти
 
 
-8 # Активіст 26.06.2014, 20:36
На твоєму "порожньому екрані" всі літери "порожні" :lol:
Відповісти
 
 
+2 # hope 27.06.2014, 16:07
Коли я спілкуюсь з тобою, в мене в середині, щось помирає...
Відповісти
 
 
-3 # SoloUkraine 27.06.2014, 22:20
А спробуй писати, щось потолку тоді може і середина жива залишиться...Пр инаймні від Активіста часто з'являються розумні ідеї і правильні плани для вирішення тих чи інших проблем...Раджу зайнятись пошуком тогож
Відповісти
 
 
-6 # Активіст 28.06.2014, 00:33
Дякую за підтримку, але не варто тратити свій час на людину, що сама із собою розмовляє. Це божевільна людина. Нехай говорить - аби не плакала, чи ще чого в Орловку не завезли.
Відповісти
 
 
+11 # Siegfried 28.06.2014, 07:15
Ого! Сміливо! Поставити людині такий діагноз. Та є такий вислів: ЛІКАЮ, ВИЛІКУЙ СЕБЕ САМ.
Відповісти
 
 
-3 # hope 29.06.2014, 18:00
Тебе підтримують тільки твої сусіди по палаті в Орлівці. А не в Орловці. За мовою слідкую.
Відповісти
 
 
-4 # Активіст 29.06.2014, 19:25
Та ні , ГОПніку, я правильно написав. Бо Орлівка - це село Сарненського району і в Березнівському таке село є, туди тобі не треба, а Орловка=психлік арня, вона одна, але те, що ти знаєш де вона знаходиться, це вже багато про що говорить :lol:
Відповісти
 
 
-2 # hope 05.07.2014, 23:09
Обласна психіатрична лікарня
Адреса: 34504, с.Орлівка Сарненського р-ну
Тел.: 0 (3655) 2-22-58, 2-22-62
http://ogo.ua/rivnenschina/dovidka/medicina

Для людини з "особливими" розумовими здібностями...

P.S. Подзвони, я "турбуюсь" про твоє здоров'я :lol:
Відповісти
 
 
+1 # hope 29.06.2014, 17:58
Які розумні ідеї? Є ідеї здісненні. Наприклад вийти і прибрати в дубині. А є не здійсненні, які закидає активіст... це популізм... з яником ми вже це проходили...
Відповісти
 
 
-6 # Активіст 29.06.2014, 19:28
Ти і подібні до тебе смітили, то йди і прибирай, я жодного мусора після себе не залишаю , для чого смітити, щоб потім "ідею давати, щоб прибрали"? 8)
Відповісти
 
 
0 # hope 29.06.2014, 22:15
Відповідь для тебе проста. В Києві такі акції ми проводили, не дивлячись чи смітив ти чи ні. Че твоя країна і кожна частинка цієї Богом даній землі є рідна. А ти живеш по принципу моя хата скраю, я нічого не знаю (в твому випадку не спічу)...
І на останок...
А насправді так просто змінити життя!
Просто вийти на вулицю, просто прибрати сміття,
Полюбити свою землю, свою рідну природу,
Відчути себе часткою єдиного народу.
Ти активіст тільки за назвою, а в житті ти ніхто... Надіюсь, що ти переоцінеш свої цінності...
Відповісти
 
 
-3 # Активіст 29.06.2014, 22:33
Та ні, дурницю говориш. "ми проводили","вий ти на вулицю" це така ж показуха, як в Остапенка, а от коли пішов відпочити в ліс, побичив засмічене місце і прибрав ( коли того ніхто не бачить), коли хтось кинув мусор біля урни , а ти підняв і вкинув в урну, коли ти бачиш, що по-дорозі через вікно збираються викидати мусор, а ти забрав собі і викинув в урну, оце - справжній подвиг. Так що свої цінності я на твої тщеславну показуху змінюватися не збираюсь. Бо скільки не копай яму, якщо хтось буде закопувати- то ця справа марна.
Відповісти
 
 
0 # hope 30.06.2014, 14:55
Та ти прям супермен якійсь! Всі лягають спати, а ти вночі прибираєш вулиці, щоб ніхто не бачив... я тебе прошу, не пиши дурниці. А до пана Остапенко тобі ще рости і рости... скільки він зробив для цього району, ти за своє нікчемне життя ніколи не зробиш!!!
Відповісти
 
 
0 # Гість 01.07.2014, 07:58
Він ще й собак ганяє,бо сам казав. :P . Але Й спонсорські та бюджетні кошти району розтрачувати,це теж багато розуму і таланту не треба.Талант в іншому, як ці кошти зібрати в одне місце,щоб в будь який час до них можна було дотягнутися. Ось тут талант справді потрібен.
Відповісти