Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіБудівельна компанія "Алатир-Інвест" запросила громаду Вараша обговорити розвиток міста (+фото)

Будівельна компанія "Алатир-Інвест" запросила громаду Вараша обговорити розвиток міста (+фото)

( 0 Votes )

Новий формат громадської взаємодії започаткували в місті Вараш Рівненської області.

Будівельна компанія «Алатир-Інвест» запросила мешканців міста, представників бізнес-сектору та влади на сімейні гостини для знайомства та обговорення перспектив локального розвитку. Містяни розпочали прямий діалог про потреби та сильні сторони Вараша, щоб зробити місто комфортним для мешканців та підвищити якість життя. Супервізором у цій бесіді став Байрон Хаус, керівник однієї з найбільших у світі атомних електростанцій – канадської «Bruce Power».

Ідею великих змін у малих містах розпочали втілювати на Рівненщині. Активні мешканці енергетичного Вараша об’єднались над створенням енергійного середовища в місті, яке стимулюватиме громадську активність та сталий розвиток. Перші неформальні збори громади ініціювала місцева будівельна компанія «Алатир-Інвест», яка запросила містян оглянути процес будівництва нових житлових будинків та закликала до розмови про майбутнє людей, які будуть в них мешкати.

Формувати бачення поступу Вараша розпочали активні містяни, місцеві депутати, представники громадських організацій. До події долучився також Павло Павлишин, генеральний директор Рівненської АЕС. Ініціатори заходу – команда «Алатир-Інвест» влаштували гостини безпосередньо біля будівельного майданчика нового житлового комплексу «Оберіг» і закликали підприємців міста проводити аналогічні заходи: запрошувати містян в гості та показувати, як їхня діяльність впливає на розвиток міста, шукати нові точки взаємодії та синергії.

Це дуже перспективне місто. Саме завдяки людям із прогресивними ідеями і новими підходами місто Вараш розвивається, – поділився Байрон Хаус, керівник АЕС «Bruce Power».

Підприємці переконані: об’єднання зусиль влади, бізнесу та активних громадян відкриє для Вараша всі перспективи стати комфортним європейським містом. Успішними прикладами таких змін в Україні вже стали Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський та Вінниця. За словами Геннадія Опанасюка, керівника групи компаній «Алатир-Інвест», перші кроки, щоб створити в місті справді затишне та безпечне середовище для розвитку – це співтворчість та єдині принципи ведення бізнесу, які базуються на співпраці, відкритості та прозорості.

Компактність Вараша дає очевидні переваги – бізнес-сектор може прямо взаємодіяти з громадою: люди висловлюють свої побажання, а ми – прислухаємось і враховуємо потреби людей, для яких працюємо. Щоденне спілкування з майбутніми власниками квартир надихає, стимулює нас впроваджувати інновації і бути відповідальними за кожну цеглину майбутніх домівок, – додав Геннадій Опанасюк.

Також керівники компаній та містяни обговорили напрям соціальної відповідальності бізнесу як вимогу часу, за якої підприємці можуть допомогти місту і громаді та стають рушіями позитивних змін.

Ігор Кравченко, виконавчий директор групи компаній «Алатир-Інвест» розповів про постійну соціальну програму для учасників АТО, багатодітних сімей та сімей з дітьми з особливими потребами:

Ми прагнемо допомогти родинам, які пройшли через складні випробування, тому започаткували програму, завдяки якій люди зможуть придбати житло за значно нижчими цінами та індивідуальними умовами. Це наша принципова позиція і вже сьогодні ми надали знижки на півмільйона гривень. Крім того, ми запрошуємо на роботу учасників АТО і гарантуємо гідні умови праці.

Підтримку соціальних програм будівництва у Вараші висловили всі присутні керівники компаній будівельного спрямування: «КТБ-Груп»,  ТОВ «Вертіка», «Дім-С», торгової марки «Inter-Beton», «Ромстал-Україна», «Сварицевицька цегла».

Представники громади міста висловили очікування, що до наступної зустрічі містян влада та бізнес-сектор розроблять початкову візію сталого розвитку Вараша та послідовність кроків до формування комфортного середовища в місті.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 76 гостей на сайті