Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіПриємний грант від Віктора М’ялика (+фото)

Приємний грант від Віктора М’ялика (+фото)

( 1 Vote )

5 липня, у розпал літніх канікул, подвір’я ЗОШ №3 сповнилося багатолюддям і гамором.

Тут відбулася небуденна для сьогоднішнього дня подія – відкриття сучасного спортивного майданчика. А для підприємця Віктора Мялика, за чиєї ініціативи та підтримки споруджений майданчик, вже стало звичним робити добрі справи, особливо для дітей, молоді та соціально вразливих верств населення.

І грант від Віктора Мялика, який у міському конкурсі здобула ЗОШ №3, став чудовим подарунком для всіх спортсменів міста та ще одним проявом доброчинності і благодійництва людини, яка дбає про здорове майбутнє України.

На урочистому відкритті майданчика Віктору Ничипоровичу щиро подякували за турботу про спортивний розвиток молоді представники ЗОШ №3 – директор Наталія Валюшко та голова батьківського комітету Юрій Рабий, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Віктор Міцюк, голова громадської організації «Відродження і розвиток» Дмитро Стецюк і вручили йому подяки та нагороди, зокрема статуетку «Меценат року- 2016».

Після перерізання символічної стрічки два поважних Віктори скористалися можливістю першими протестувати майданчик і за декілька спроб під бурхливі оплески присутніх влучили м’ячами у баскетбольну корзину.

А потім на полі майданчика з великим задоволенням грали у баскетбол юнаки та дівчата, а також відбулися матчі між футбольними командами міста. Тож нехай сучасний спортивний майданчик у ЗОШ №3, подарований меценатом Віктором Мяликом, прослужить якнайдовше та стане справжнім місцем спортивного гарту і звитяг мешканців нашого міста.

 
 
 

 Джерело: esfil.com.ua
 

Коментарі   

 
+9 # Гість 06.07.2016, 15:16
супер, просто клас! якби ще кожен підприємець та депутати послідували такому прикладу то країна процвітала б )
Відповісти
 
 
+22 # Гість 06.07.2016, 18:17
А якби кожен з нас чесно заплатив податки і не обманював державу з соцвиплатами, то все це б будувалось за державний кошт. І країна б дійсно розцвіла б. СОЛОМІЯ,
Відповісти
 
 
-15 # Гість 07.07.2016, 10:48
то чого ж ти не платиш їх? ти ж знаєш як нада правильно поступати, будь умнічкой
Відповісти
 
 
0 # Гість 12.07.2016, 17:35
То я, а то - вони. Відчуйте різницю!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 105 гостей на сайті