Авторизація

HomeНовиниОфіційноРозрахунок фінансової спроможності перспективної Володимирецької ОТГ на 2018 рік

Розрахунок фінансової спроможності перспективної Володимирецької ОТГ на 2018 рік

( 0 Votes )

 

Розрахунок фінансової спроможності перспективної Володимирецької ОТГ на 2018 рік (детальна інформація у приєднаному файлі report.pdf )

 

Attachments:
Download this file (report.pdf)report.pdf1860 Kb
 

Коментарі   

 
+1 # Гість 01.09.2018, 07:23
коли орієнтовно буде створена ОТГ?
Відповісти
 
 
-1 # Гість 03.09.2018, 09:34
у 2018 році Володимирецька ОТГ створена не буде - навіть якщо всі ради і підтримають ініціативу, доки пройдуть всі обов'язкові процедури, зустрінемо новий рік.
Відповісти
 
 
-1 # Гіcть 03.09.2018, 15:44
Заслуженого юриста селради за такий розклад грамотою нагородили. Це той випадок, коли дають не за що, а за "під ким". :-)
Відповісти
 
 
0 # Гість 03.09.2018, 20:47
У раді аж 36 осіб, які приймають рішення, а не до вподоби чомусь юрист.
Критика - річ хороша. Та щоб оцінювати чужу роботу, потрібно бути фахівцем у тих питаннях, у яких критикуєте.
Пропоную тим, кого не влаштовує такий "розклад", уважно перечитати законодавство перш ніж лишати нові коментарі.
А для тих, хто поспішає, нагадую, що децентралізацій на реформа триває вже 3 роки - часу було удосталь, а зараз немає ніяких причин порушувати процедуру, приймаючи рішення, що вплинуть на життя 25 тис. жителів району.
Всього найкращого і глибокого розуміння реформи всім - мені для цього знадобилося 2 роки і десятки годин навчання.
З повагою
юрист.

P.S. А за що ж грамота?! Запитайте у того, хто її підписав.
Відповісти
 
 
-1 # Siegfried 04.09.2018, 07:46
Юристе, Ви зробили мій день. Я мало розуміюся в тій реформі, бо просто не цікавлюся, а як більшість - пливу за течією. Але сам Ваш коментар мені дуже подобається. Видно, що людина не лише грамотна, але й мудра, розумна, бо розум і знання - не одне і те ж.
Бажаю Вам успіхів у всьому!
Відповісти
 
 
-1 # Гіcть 04.09.2018, 13:09
Юристе, Ви разом з головою за три роки "зробили" 25 тис. жителів району не об"єднавшись в громаду. Інші за за три місяці об'єдналися, і вирішують проблеми громади, а вам три роки мало. :lol: Скажіть правду: ще трохи хочеться поцарювати! :-*
Відповісти
 
 
-1 # Гість 01.09.2018, 20:48
Трохи більше 5 млн.грн на благоустрій ледве чи не двох десятків населених пунктів - це Вам і на ремонт доріг, і вуличне освітлення, і новий водопровід, і нові тротуари, озеленення)
Навіть для одного Володимирця цієї суми замало на рік на такі видатки, а іще ж реконструкція басейну розпочата, на яку наступного року потрібно знайти не менше 4 млн.

Дивний калькулятор - немов крім, освіти, медицини, культури і спорту громаді більше нічого не потрібно.
Відповісти
 
 
0 # Гість 02.09.2018, 20:18
Прора[ЦЕНЗУРА]т е, будь-ласка спроможність Воронківської ОТГ, там копійки в порівнянні з Володимирцем а на благоустрій ще менше.... як такій громаді існувати????
Відповісти
 
 
+2 # Гість 03.09.2018, 08:06
Хай ці воронківські (ЦЕНЗУРА), що бидлячать по району вам прорахують, зрану небо в алмазах побачите :-*
Відповісти
 
 
-1 # Гість 03.09.2018, 09:32
Так, цікаво було б побачити такий розрахунок.
Таку громаду все ж назвали "спроможною" ті, хто формував перспекивний план.
Відповісти
 
 
+1 # Гіcть 03.09.2018, 15:48
Це [ЦЕНЗУРА] ворнківське не в громаду, а і стійло треба загнати. Їхня спроможність в можливості вкрасти те, що погано лежить/росте/ст оїть. Відгородитися треба від них стіною.
Відповісти
 
 
-1 # Гість 03.09.2018, 07:36
І чому цей розрахунок взагалі не передбачає видатків на "дороги, ЖКГ, ЗМІ, інфраструктура тощо"?
Хороші дороги - це щось несуттєве для громади?!
Відповісти
 
 
-1 # Гість 03.09.2018, 09:24
За посиланням (у додатках) - розрахунки доходів/видаткі в ОТГ на 2018 рік, зроблені на основі реальних цифр цьогорічних бюджетів громад - порівняйте їх з цими дещо абстрактними цифрами.

http://polissya.net/news/oficijno/4849-zvit-pro-rezyltatu-obgovorennia-shchodo-obiednannia-gromad.html

Освіта і медицина якось тримаються завдяки нашим з Вами "благодійним" внескам у школах, дитсадках і лікарні, а більшість районних культурних і спортивних заходів можливі завдяки спонсорам.
Невже ситуація якось зміниться, якщо ці галузі перейдуть в управління ОТГ з такими ж доходами, які нині має районний бюджет? Район дотаційний, і, як видно з розрахунків, і ОТГ буде така ж.
Відповісти