Авторизація

HomeНовиниОфіційноВолодимира Хоружого звільнено з посади голови Володимирецької РДА

Володимира Хоружого звільнено з посади голови Володимирецької РДА

( 6 Votes )

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №133/2018-рп

Про звільнення В.Хоружого з посади голови Володимирецької районної державної адміністрації Рівненської області

Звільнити ХОРУЖОГО Володимира Івановича з посади голови Володимирецької районної державної адміністрації Рівненської області згідно з поданою ним заявою.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

29 серпня 2018 року

 

Коментарі   

 
-3 # Гість 29.08.2018, 13:27
по стежці корупціонерки пішов...
Відповісти
 
 
-3 # Гість 29.08.2018, 13:32
недолго музыка играла недолго фраер танцевал
Відповісти
 
 
-4 # Гість 29.08.2018, 15:19
напевно за те що покривав корупціонерку попросили звільнити місце, бо в нас в державі йде боротьба з корупцією.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 30.08.2018, 08:13
Почався політичний дерибан перед виборами... Летять голови там де немає впливумайбутньо го президента... І це дуже прикро: до виборів ще довго, а доля країни уже вирішена - прийде Дулька і ляже під пуйло... Продасть Україну як це не вдалося янику...
Відповісти
 
 
+2 # Гість 30.08.2018, 09:37
Панове, нарешті Хоружого з*їли. Тепер готуйтесь з*їсти нового. Бо це у нас в крові. І хочете якогось ладу? З таким підходом, коли ніхто при владі не затримується, марно чекати "доброго добра". Просто ніхто з порядних людей не буде йти у владу. А непорядним та популістам - роби що хочеш! Натовп люмпенів хоче керувати державою.
Відповісти
 
 
-1 # Гість 30.08.2018, 16:19
Нарешті і до Києва дійшло. Що посаду обіймає зовсім неадекватна людина.......
Відповісти
 
 
+2 # Гість 30.08.2018, 18:32
Місцеві політичні еліти цього прагнули не один рік, а тепер думають навіщо...
Відповісти
 
 
-1 # Гість 30.08.2018, 19:24
звільнились і правильно (спокійніші будете). Прийде баба і "накерує", як у Вараші. Тфу. Баба при владі - це як мотоцикл без двигуна
Відповісти
 
 
-1 # Гість 30.08.2018, 21:36
Це рано чи пізно мало статися, всі це чудово розуміли, людина яка за певний період нічого не зробила, але лише фігурувала в кількох спірних моментах, не змігши ефективно розрулити ситуацію, допустивши кілька особистих помилок, через брак досвіду, стала більмом в оці у вищестоячого керівництва осередку партії,... і так далі, та й ще перед виборами, бо до них не так і далеко .. виборча кампанія вже стартувала, якщо, хтось не помітив... штаби членів майбутніх комісій формують, агітація йде наповно, меценати-благод ійники працюють.., єдине,що конкретно нічого корисного для людей не робиться, ні дороги, ні школи, медицину розвалють, новою українською школою діти ще більше отупляться, адже від того що стане більше яскравих кольорів в школі, і менші вимоги .. знань у дітей не побільшає, згадайте ще років 20 у нас був один підручник на 20 учнів в класі, але це не завадило моїм однокласникам стаи вчителями, лікарями, юристами, економістами,ві йськовими, поліцейськими, бухгалтерами, підприємцями і рівень знань не дуже високий, в нас був, а все прийде з досвідом, просто дайте гідну оплату, і це в одній з забитих сільських шкіл району....всі міністри, керівники навчались по цій системі яку Міністерша освіти називає недолугою, а корупціонери такі схеми придумують, що й закордонні слідчі не взмозі розслідувати чим та система гірша світових??
Відповісти
 
 
+2 # Гість 31.08.2018, 14:08
Не женіть пургу! Те,що було вчора, сьогодні не проходить. Нова школа давно скрізь працює і дає результати. А ви плачете за недолугою школою, яка не могла навчити школярів таблички множення та як заяву написати. Гідна зарплата сама по собі не панацея, хоч вчителів озолоти. Якраз нова школа повинна зробити здвиг в освіті. Які результати дала стара система бачимо з того, що більшість випускників не може правильно написати заяву або усно що-небудь порахувати. Я працював з легіоном таких випускників, тому знаю ситуацію.
Відповісти
 
 
-4 # Гість 31.08.2018, 08:01
Хоружий не пропаде) Побуде місяць-другий на обліку в центрі зайнятості, та й піде працювати начальником відділу культури і туризму, вакансія ж вільна... Та й недарма він нікого не призначив на ту посаду у свій час...
Відповісти
 
 
-4 # Siegfried 31.08.2018, 13:48
Буде добрим начальником, коли не заважатиме підлеглим працювати.
Відповісти
 
 
0 # Гість 01.09.2018, 09:49
Якщо не заважатиме працювати то всерівно буде поганий. От коли не заважатиме не працювати - тоді хороший.
Відповісти
 
 
-1 # Гість 31.08.2018, 13:27
Хіба що начальником відділу культури і ДУРИЗМУ!!!!!! може він піти.
Відповісти
 
 
-1 # Гість 31.08.2018, 13:27
Хай (ЦЕНЗУРА)скатєр тью дорожка, (ЦЕНЗУРА) :-x
Відповісти
 
 
+1 # Гість 31.08.2018, 16:38
Наступний голова адміністрації стане жінка. Ви деже здивуєтесь, коли дізнаєтесь, хто вона.
Відповісти
 
 
0 # Гість 01.09.2018, 14:04
Ото б ще і Ковенька...
Відповісти
 
 
0 # Гість 02.09.2018, 21:16
оце вже мабуть ковенько з волчецьким з радості не знають як і відзначити таку подію.разом із хоружим треба було і ковеньку скласти свої повноваження, бо він так собі керівник.
Відповісти