Авторизація

HomeНовиниОфіційноВолодимирецький відділ прокуратури інформує

Володимирецький відділ прокуратури інформує

( 0 Votes )

 

Право на звернення до державних органів, їх посадових осіб, а у відповідних випадках – і в міждержавні організації являє собою одне з найважливіших, фундаментальних прав людини й громадянина.

Згідно ст. 1 Закону України «Про звернення громадян», громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Нормою статті 5 Закону України «Про звернення громадян», передбачено що усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні «гарячі лінії» та записується (реєструється) посадовою особою.

Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернент, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписане заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

З метою реалізації вищевказаних норм Закону у Сарненській місцевій прокуратурі для отримання електронних звернень громадян функціонує електронна поштова скринька Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , а також визначено контактний номер телефону «гарячої лінії» (03655) 3-21-40 для отримання усних звернень.

Матеріали Володимирецького відділу

Сарненської місцевої прокуратури

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 72 гостей на сайті