Авторизація

HomeНовиниОфіційноВ Україні заборонили соцмережі "Однокласники" ,"ВКонтакте" та пошуковик "Яндекс"

В Україні заборонили соцмережі "Однокласники" ,"ВКонтакте" та пошуковик "Яндекс"

( 1 Vote )

Заборона російських соцмереж почне діяти в Україні до 1 червня  Указ президента про введення в дію санкцій проти Росії буде опублікований впродовж 15 днів.

Нові антиросійські санкції, ухвалені Радою національної безпеки та оборони, в тому числі заборона доступу до соціальних мереж "Одноклассники" і "ВКонтакте", а також до "Яндексу" в Україні почне працювати не пізніше 1 червня 2017 року.

Указ президента України №133/2017 від 15 травня про введення у дію рішення РНБО про блокування соцмереж "Вконтакте" та "Однокласники" та інших російських ресурсів на території України підлягає оприлюдненню не пізніше як у 15-денний строк після підписання.

Офіційними друкованими виданнями є інформаційний бюлетень "Офіційний вісник Президента України", газета "Урядовий кур'єр".

Указ №133 набирає чинності з дня його опублікування. Таким чином, указ президента набуде чинності не пізніше 1 червня 2017 року.

Як повідомлялося, 16 травня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій). Указ набуває чинності в день опублікування.

Серед компаній, які потрапили під дію санкцій, зазначені російські ресурси "Mail.ru", "Яндекс", "ВКонтакте" і "Однокласники", а також низка російських банків, авіакомпаній і ЗМІ: РЕН ТВ, НТВ ПЛЮС, РБК, ТНТ, "Первый канал".

Джерело: Тиждень.ua

 

 

Коментарі   

 
+5 # Гість 16.05.2017, 20:45
Давайте взагалі відключим інтернет, як в Кореї :-|
Відповісти
 
 
+16 # Гість 16.05.2017, 21:47
Если начинают говорить о патриотизме и санкциях, знай: где-то что-то украли.
– САЛТЫКОВ-ЩЕДРИН Михаил Евграфович.
Відповісти
 
 
+8 # Гість 18.05.2017, 13:56
Поки все населення активно обговорює заборону соціальних мереж, влада тихенько проштовхує новий пенсіний закон, внаслідок якого 70% українців не будуть мати пенсії. Тягайте холопи один одного за чуби за соціальні мережі, от тільки де хліб будете брати коли старість прийде.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 19.05.2017, 21:23
Чи то ви такий поінформований, чи то себе не поважаєте, що поширюєте таку bzduru (польське слово, але для нас якраз) про те, що "70% українців не будуть мати пенсії". Навіть російські канали такого не мелють. Але ж то вороги! Викиньте вату з мізків!
Відповісти
 
 
+17 # Гість 17.05.2017, 05:18
Демократичні закони Порошенка переплюнули драконівські закони Януковича. Дожились. Небесна сотня перевертається в гробу.
Відповісти
 
 
+15 # Свій 17.05.2017, 07:31
Таке враження що в народа хліб забрали, а не доступ ворога до інформації про нас, наших родичів, друзів. Як ми жили без Вконтакте та Однокласників раніше? Більше часу спілкувалися між собою і було більше толку. Жити треба реальним, а не віртуальним життям.
Відповісти
 
 
+12 # Гість 17.05.2017, 07:37
Бла-бла шоу про ворогів почалось. Та щось життя показує, що справжні вороги народу не ті з ким боруться - бандерівці, куркулі, татари, а ті хто видає закони про боротьбу з ворогами народу - злочинна влада.
Відповісти
 
 
+18 # Гість 17.05.2017, 10:25
Таке враження, що нас відгороджують від інформації з Росії, щоб люди не знали скільки нових фабрик Порошенко відкрив на території країни-агресора . А влада нехай бореться з реальними проблемами, а не віртуальними.
Відповісти
 
 
+10 # Name 17.05.2017, 08:38
А ще подавайте електроенергію по 1 год.на добу(колись і присвічках жили), воду гарячу в містах вмикайте на 15хв.(колись милися тільки літом), газ відключіть(бо він російський),шко да в нас немає Колими(бо куди ж будете висилати непокірних) ;-) . А в остальном прекрасная Маркиза все хорошо,все хорошо!
Відповісти
 
 
0 # Гість 17.05.2017, 11:12
Давно пора було відключити російські соцмережі, через які ФСБ контролювало кожного з нас хто чим дише. Може хто й не знає які там були можливості для ворога. Була інформація, не знаю чи достовірна, що з АТО викладали "В контактє" маршрути виведення наших військ з Іловайського котла. До чого це привело - всім відомо. А вороги та наші безголові громадяни, радісно вхопившись за їхню точку зору, рвуть на собі волосся та ллють сльози про те, що "всьо пропало!" Не пропало і не пропаде. Наші спеціалісти зроблять свої аналогічні сервіси і будемо там виливати свою душу. Якщо вороги кричать і плачуть - значить ми зробили добру справу. Незручності деякий час будуть, переживемо! Чи може гасло "Душу й тіло ми положим за нашу свободу!" - пустий звук?
Відповісти
 
 
+30 # Гість 17.05.2017, 13:23
Хто викладав маршрути виходу - Баба Галя, чи ті хто мав доступ до цих маршрутів? А що заважає викладати це в Фейсбуці чи Твітері? Я не є активним користувачем жодної соціальної мережі, мені по великому рахунку по-барабану на їх закриття. Але ж справа не соціальних мережах, а в головах. Чому за три роки так і не розкрутили українські соц.мережі?
Що матимемо після закриття - частина провайдерів будуть надавати доступ і перетягувати цим клієнтів.
А більшість просто буде користуватись аноніматизатором.
І буде як в байці "А віз і нині там".
Треба, щоб люди самі відмовились від російських соцмереж, а для цього потрібно змінювати власну країну.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 17.05.2017, 17:22
http://korysno.pro/p-yat-ukrayinskih-sotsmerezh-yaki-varti-vashoyi-uvagi/
Відповісти
 
 
-5 # Гість 17.05.2017, 17:26
Серед володимирецьких користувачів совками аж кишить! Ждуть"когда наші прідут".
Відповісти
 
 
+5 # Гість 18.05.2017, 08:33
"Харьковский юрист Дмитрий Лихачев подал иск против президента Петра Порошенко в связи с блокированием социальной сети «ВКонтакте» и других российских ресурсов.
Лихачев подал иск в Высший административны й суд с требованием признать незаконными часть пунктов указа президента Украины о блокировании ряда российских сайтов и соцсетей.

«Я не буду мириться с таким беззаконием и безнаказанным нарушением прав граждан, господин Президент. И дело не в ВК и не “Одноклассниках ” и т. д. Дело в способе ограничить свободу. Что завтра? Запретить думать? Запретить дышать? Я просто не могу понять: где и когда я делегировал государству право определять — что и где мне смотреть, писать и читать», — написал он на своей странице в Facebook, опубликовав фото иска."

http://rian.com.ua/society/20170517/1024142964.htm...
Відповісти
 
 
-5 # Гість 18.05.2017, 09:49
Ті люди які хотіли спілкуватися і хочуть спілкуватися в соціальних мережах зможуть це зробити через інші соціальні мережі, а принцип в тому, що не будемо користуватися соціальною мережею ворога. Наприклад, якби Вам якась людина зробила велику шкоду і вона є власником магазину, то випішлиб до неї в магазин щось купляти? Думаю не пішли б, а пішли би в інший магазин і сказали би дітям щоб туди не ходили. Так само про це можна сказати "Навіщо потрібно користуватися соціальними мережами ворога (та іншим товаром)" як є альтернатива користування іншим товаром (соціальними мережами).
Наскільки мені відомо, що в росії на законодавчому рівні записано, що соціальні мережі повинні надавати дані про користувачів ФСБшникам. Люди добрі у Вас повинен бути принцип "Не користуватися ворожим (російським)"
ПС Для мене росія з маленької літери
Відповісти