Авторизація

HomeНовиниОфіційноДецентралізація змінить систему

Децентралізація змінить систему

( 0 Votes )

Реформа з децентралізації – це ключ до успіху України, і конституційні зміни необхідні, аби цей процес став незворотнім.

Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

«Реформа з децентралізації потрібна тим людям, які нас обирають і яким ми служимо», – наголосив керівник Парламенту, додавши, що основна мета реформи – побудувати ефективну систему врядування, яка поверне владу на місця, дозволить органам місцевого самоврядування якісно і відповідально виконувати свої функції і повноваження, а громадянам – впливати на владу, якій вони довірятимуть.

Детальніше - на http://www.volodrda.gov.ua/

Відділ внутрішньої політики, зв'язків із засобами масової інформації та громадськістю

 

Коментарі   

 
+4 # Гість 10.12.2015, 10:58
Яка децентралізація ? Обман народу! Якщо замість адмінітрацій будуть префекти. то це децентралізація . Кому треба двовладдя? На що витрачатимуться кошти? В районі за роки незалежності ще не було влади, коли б голова ради і адміністрації не жили, як кіт з котом. А що голова ради не повинен виконувати указів Президента, чи не повинен контролювати їх виконання?
Відповісти
 
 
+2 # Поліщук 10.12.2015, 22:08
Обман народу! За рахунок чого планують існувати громади?
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 64 гостей на сайті