Авторизація

HomeНовиниОфіційноВолодимирецький район залишився без прокурора

Володимирецький район залишився без прокурора

( 1 Vote )

34-річний Сергій Міськевич, який працював там, переїхав на роботу у Рівне.

Прокурор Рівненської області Сергій Кубрак 24 червня призначив радника юстиції Сергія Міськевича на посаду начальника управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Рівненської області. Раніше на цій посаді працював Тарас Ільящук, який нині керує прокуратурою міста Рівного.

Прокурором Володимирецького району Сергій Міськевич працював з 27 квітня 2012 року.

Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Подейкують, що новим прокурором Володимирецького району може стати хтось з працівників апарату обласної прокуратури. Зараз обов'язки прокурора цього району виконує Володимир Горський, начальник відділу інформатизації прокуратури Рівненської області. Не виключено, що саме він і стане новим володимирецьким прокурором. 

Джерело: Рівне Вечірнє

 

Коментарі   

 
+8 # Надія 25.06.2014, 10:54
О ще одного підвищили на посаді за відмінну та бездоганну роботу.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 25.06.2014, 11:40
Ой-ой-йо-ой! Ащо ж ми тепер без прокурора робитимемо! Де правду шукатимемо!? :lol:
Відповісти
 
 
+11 # Made in UA 25.06.2014, 12:25
В нас був прокурор?
Відповісти
 
 
-13 # Активіст 25.06.2014, 19:21
Напишу свою думку: даремно ви так про нього. Прокурор району має серйозні повноваження. Але я не чув, щоб він ними зловживав. Я не кажу, що він боровся на належному рівні із злочинністю, але в усякому разі і не "кришував". За це йому честь і хвала. Думаю, що прокурор був як "хороший суддя" на футбольному полі, судить, але не заважає грати і не впливає на гру. Це відповідь і на запитання : в нас був прокурор?
Відповісти
 
 
+12 # Надія 25.06.2014, 20:37
Активісте,таку херню і читати не хочеться.
Відповісти
 
 
-9 # Активіст 25.06.2014, 22:15
Не хочеш, не читай. Але все треба агрументувати. Бо я не звик оцінювати людей по посадах. Прокурор - значить к о з е л, адвокат - молодець. Це абсурд. Все залежить від людини. За роботою прокурора я не слідкував, але нічого провокативного не чув. Якщо щось було, то пишіть!
Відповісти
 
 
+10 # Гість 26.06.2014, 07:28
справедливо херня. Він займав таку позицію як наш голова РДА на сьгодні: нікому не завазаю, але нічого і не роблю(а зарплату, службовий транспорт і інше всі хочуть).
Відповісти
 
 
-4 # SoloUkraine 25.06.2014, 22:27
Так просто посаду не підвищують...мо жливо є за які заслуги???або має хороші професійні навики і "частково " виконував покладені на нього обов'язки....лю ди повинні давати час новим керівникам для роботи і час своє покаже...декому буде достатньо місяця ,а декому скільки не відведи терміну всеодно буде мало..
Відповісти
 
 
+6 # Надія 26.06.2014, 07:14
А дехто просидить на посаді і 10 років і не помітять чи був хтось там чи ні.Активісте,ти правільно написав-не заважав нікому.робіть що хочете.
Відповісти