Авторизація

HomeНовиниОфіційноКращих держслужбовців Володимиреччини відзначили (+фото)

Кращих держслужбовців Володимиреччини відзначили (+фото)

( 1 Vote )

 

Сьогоднішній день для кожного державного службовця є визначним, адже нині їхнє професійне свято – День державної служби. І тому керівництво району в особі голови РДА Володимира Савоніка та голови Володимирецької районної ради Василя Ковенька з метою відзначення кращих державних службовців районної державної адміністрації та державних органів виконавчої влади району нагородили працівників Почесними грамотами, квітами та грошовими відзнаками.

 

 

Нагородження кращих держслужбовців Володимиреччини
 
Нагородження кращих держслужбовців Володимиреччини
 
Нагородження кращих держслужбовців Володимиреччини

Анна ЛОГВИНЕНКО

фото автора

 

Коментарі   

 
+4 # Гість 23.06.2014, 18:51
ну добре хоч цього року не прийшлося колегам зложуватися на грошові винагороди.
Відповісти
 
 
+6 # Гість 23.06.2014, 18:52
не погано було б знати і прізвища достойних.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 24.06.2014, 04:25
І коли вже це відлуння Радянського Союзу відійде разом зі своїми грамотами....
Відповісти
 
 
+3 # Гість 24.06.2014, 08:30
Ото молодці! Самі себе визнали кращими і самі себе нагородили.
Відповісти
 
 
+23 # Гість 25.06.2014, 08:50
Хоч не по темі, але скажу,довелося побувати в Дубині в ночі іншого слова як БЕЗПРЕДЕЛ просто не найдеш, миють всі через асвальт ідуть рукава які місцеві панкі (мойщікі)не дають переїжати,почув ать себе зовсім безкарними. А тепер пане голова адміністрації питання до Вас, чи не ви обіцяли в першу чергу з цим боротися? може настав час вдягати не костюми а чоботи брати під руки прокурора і начальника міліції і хоч щось робити.
Відповісти
 
 
+19 # Надія 25.06.2014, 09:34
Шановний гостю,не тільки вночі,а як я вже писала в 6,00 ранку,ще й возмущаються-чо го ти мовляв так рано їздиш по асфальті,мішаєш їм працювати.Я :o би назвала це іншими словами-БЕЗВЛАД ДЯ.Це не керівники,це пародія на владу.95 квартал відпочиває. :o
Відповісти
 
 
+7 # Активіст 25.06.2014, 19:40
До-речі. Чому б замість "Бурштнового шляху" не провести патріотичний захід для підтримки націоналного духу і патріотичного виховання молоді. А то п'янки-гулянки, шашлики-юшка, намети-презерва тиви. Он як Славік Вакарчук на стадіоні зібрав патріотично-нал аштовану молодь! А в нас що, штат у відділі культурі менший?
Відповісти
 
 
-7 # Гість 25.06.2014, 21:29
Вот и собери патриотически-н астроенную молодежь! Ты же спец 8) во многих областях культуры, науки, политики и т.п. Приходи в отдел культуры, изложи свои идеи. Валентина Николаевна будет рада вашей встрече.
Давай, дерзай, а то ведь я начну организовывать. Не боишься, что для молодежи промою мозги? Я ведь подосланный.
Ну, давай, изрыгай уже свою злость.
Відповісти
 
 
-5 # Активіст 26.06.2014, 19:09
Спочатку дай відповідь на 5 поставлених питань, а не гугли як начальника відділу культури звати, це можуть всі. А пока: ПТН ПНХ.
Відповісти
 
 
+2 # SoloUkraine 25.06.2014, 22:42
А ще на мене налітали чому я негативно відношусь до Савоніка..ну не його це ...здається молодий та енергійний чому б не піднапрягтись і не скористатись посадою,щоб виправдати свої обіцянки і надії жителів районну, заслужити якусь пошану і можливо підвищення як ось прокурор...не можна мати владу в руках і стояти осторонь проблем громади.жити потрібно в русі а не в "бежевому " костюмі з натертими до блиску черевиками...

Не запитуй себе, навіщо ти прийшов у цей світ. Живи так, щоб про це не запитували інші.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 26.06.2014, 07:56
А ці двоє сплять і себе начальниками бачать. Аж пищать.
Відповісти
 
 
+13 # Гість 26.06.2014, 00:55
та в Дубині екскаваторами легенько риють собі котловани на воду, канави розширяють, миють ще з 17-00 як мінімум, бо це крутеликі [ЦЕНЗУРА]ні, а ми всі остальні [ЦЕНЗУРА]!!! але ж земля громади? гроші які лежать в нас під ногами достаються тільки крутеликам [ЦЕНЗУРА]ним а нам бидлу [ЦЕНЗУРА]! БО МИ НЕРОЗУМНЕ СТАДО САМІ ДОПУСТИЛИ ЩОБ НАС ПОПУСКАЛИ ВСЯКІ МОЙЩИКИ [ЦЕНЗУРА]АСИ!!! ВОНИ КРАДУТЬ В НАС !!!НАШІ!!! ГРОШІ. А Савонік хай виїде хоч разок ввечері в Дубину, може хоч раз побачить, хоча я і сумніваюсь що він чічого не знає. САВОНІК ТОЖЕ [ЦЕНЗУРА]ЛО!!! Адмін пропусти будь ласка, хоч би із цензурою
Відповісти
 
 
-12 # Активіст 26.06.2014, 19:16
Щось я нічого не зрозумів, а тепер відповідаю:
[ЦЕНЗУРА] [ЦЕНЗУРА] у [ЦЕНЗУРА]
[ЦЕНЗУРА] [ЦЕНЗУРА] [ЦЕНЗУРА]а
[ЦЕНЗУРА]и [ЦЕНЗУРА] в [ЦЕНЗУРА]
[ЦЕНЗУРА] [ЦЕНЗУРА] [ЦЕНЗУРА]?

:lol: під цензурою заховене слово Л О Х
Відповісти
 
 
+8 # Гість 26.06.2014, 07:46
Для активіста - між "національним духом" та "націАНАЛНИМ духом" (як ви пишете в коментарях)дуже -дуже велика різниця! :-?
Відповісти
 
 
-9 # Активіст 26.06.2014, 19:12
Та зпаю, очепятка просколича!
Відповісти
 
 
+5 # hope 26.06.2014, 20:17
Щось часто в тебе оПеЧатки проскочують (проскоЧила)!
Відповісти
 
 
-6 # Активіст 26.06.2014, 20:38
Наприклад? Коли ще часто було?
Відповісти
 
 
0 # hope 27.06.2014, 16:04
Два рази в одному репості. Це часто.
Відповісти
 
 
0 # Гість 25.07.2014, 12:35
Активіст, 3 помилки 4 словах, це - вершина майстерства. Не ображайся, але ти реально тупий.
Відповісти
 
 
0 # Гість 25.07.2014, 13:30
Що активіст тупий,то це ми давно знаємо. :P
Відповісти
 
 
-1 # Активіст 25.07.2014, 17:41
Ех, темнота, ти Гість. Слабенький в тебе кругозір. Мабуть, в Остапенка вчився, тупий як валянок.
Не чув та такий прийом:
По рзелульаттам илссеовадний одонго анлигйсокго унвиертисета, не иеемт занчнеия, в кокам пряокде рсапожолены бкувы в солве. Галвоне, чотбы преавя и пслоендяя бквуы блыи на мсете. Осатьлыне бкувы мгоут селдовтаь в плоонм бсепордяке, все-рвано ткест чтаитсея без побрелм. Пичрионй эгото ялвятеся то, что мы не чиатем кдаужю бкуву по отдльенотси, а все солво цликеом.
От і я в слвоах "Та зпаю, очепятка просколича!" викоритсав цей приойм! :lol:
Відповісти
 
 
+12 # Гість 26.06.2014, 08:20
Що ви напали на Савоніка, а де громада, де Ковенько, де депутати??? Місцеве самоврядування блін. Всі білі і пушисті? Що робив Ткачук з Вакулічем 15 років?????
А, ви хочете, щоб цей хлопчина за три місяці зробив з району конфетку?
Розікрали район повністю, ні одне підприємтсво не працює (хто винуватий Савонік).
Немає ні ситалу, ні комбікормового, ні молокозаводу, ні кромалепатоково го...... Знову Савонік винуватий. А може вже пора почати з себе, що я зробив щоб було краще в районі жить?? Хто винен, що до Антонівки немає дороги, що знову Савонік (а це він напевно її за двадцять років зруйнував??? і жодного разу нормально не ремонтував).
Відповісти
 
 
+7 # Гість 26.06.2014, 08:28
А ще забули що Савонік винен, що немає в районі міліції, даї, нормального паспортного столу (де можна без черг спокійно оформити закордонний чи внутрішній паспорт і т.д.).... Давайте валіть все на нього, бо це ж він гад був двадцять років при владі і нічогісінько не робив.
Відповісти
 
 
+13 # Гість 26.06.2014, 12:21
але будьте чесні він зовсім нічого не намагався зробити за три місяці, він хоч раз був в тій дубині бачив ту пустелю піля помп, організовував виїзди силових органів (чи хоч би віддавав наказ про такі виїзди) чи наша пісня гарна й нова це все ПОПЄРЄДНІКІ так.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 26.06.2014, 12:25
мама шура і компанія, досить.
Відповісти
 
 
+8 # Надія 26.06.2014, 08:32
Активісте,людям подобаються твої ідеї,але хоч одну ти втілив в життя? Бо в нас вже сидів такий Вакуліч,з якого ідеї сотнями сипалися,але нічого не доводилися до пуття, крім своїх інтересів.Може від ля-ля-ля треба переходити до справи?Толку ніякого від цієї критики,товстош кірих цим не візьмеш.
Відповісти
 
 
+5 # hope 26.06.2014, 15:15
Я не за "націАНАЛНИй дух"... Краще на ці гроші купити солдатам їсти, форму і т.д. А то вони воюють, а ви тільки святкувати хочете. Заборонити бурштиновий шлях, а гроші передати військовим.
Відповісти
 
 
+9 # Надія 26.06.2014, 18:45
ПЕРЕКАЗ НА ТЕМУ:"ЯК ВОЛОДИМИРЕЦЬКІ МІЛІЦІОНЕРИ СЬОГОДНІ ГАНЯЛИ ЯНТАРЩИКІВ В ДУБИНІ" Приїхало 3 міл. до них вилізли 300 янт.,Міл. попросили написати 2 протоколи,янтар щики не захотіли."То скинтеся нам по рУблю і ми поїдемо".Скинул ися. Поїхали. Кінець.PS.Цікав о,як вони нестимуть в магазин гроші по 1грн.
Відповісти
 
 
0 # hope 26.06.2014, 20:20
А, що бідних 3 міліціонера тут зроблять. Тут потрібно нац.гвардію вводити. Разом з бурштином розберуться і з мотоциклістами.
Відповісти
 
 
-8 # Активіст 26.06.2014, 20:42
Записуйся в нацгвардію та й іди лад наводити, ГОПніку, а то толку з тебе на форумі, як з козла молока :lol: Три "бідних міліціонерая' - не бідних а "трусливих", якщо боятися - чого ходити?
Відповісти
 
 
+5 # hope 27.06.2014, 16:05
Я б побачив, як би ти на 2 тисячи чоловік пішов би? Видно, що ти сам боягуз... на таких, як ти говорять "диванний троль". В інтернеті супермен, а в житті слизняк...
Відповісти
 
 
-3 # Активіст 28.06.2014, 00:26
Я ж написав для ГОПніка, але він вже й читати перевчився, чого туди ходити втрьох, щоб облажатися? Мубуть ти туди і ходив, бо і від цих слів вже смердить, як ти обгадився.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 25.07.2014, 12:46
100% правий. Достатньо там буде взводу із 30-ти чоловік з автоматами, яким віддати наказ, у випадку нападу на них чи невиконання їх наказів: відкривати вогонь на ураження. Тоді ті 300 чоловік, повірте люди, будуть так втікати, що забудуть, що таке янтар, до кінця своїх нікчемних і безглуздо-прожи тих днів. Копають янтар, потім купляють мотоцикли, на яких п'яні розбиаваються? Хіба це не недоумки? Це стадо, шизоїди одним словом. Вийшли, блін герої, 300 чоловік проти 3. Подивився б я на вас герої, коли на вас автомати наставлені були б, ні один не рипнувся б і 300 протоколів було б складено. ПОВІРТЕ, МІЛІЦІЯ НЕ ВИННА, у них просто нема прав, таких як у поліції США.
Відповісти
 
 
-7 # Гість 27.06.2014, 08:13
От відразу видно, що Савонік почав діяти
Відповісти
 
 
+5 # xosяin 27.06.2014, 15:56
Сьогодні в Дубину заїхало до тисячі чужих копачів. Увечері володимирчани поїдуть з ними розбиратися. Де буде міліція в цей час? Ніде, бо в них знов начальника мають міняти. От ніхто нічого й не робить...
Відповісти
 
 
+4 # Гість 29.06.2014, 10:31
ага вже біля молокозаводу розібрались :sad:
Відповісти
 
 
+1 # Надія 27.06.2014, 17:18
Шановні, справа не в тому ,що 3 чол. нічого не могли зробити,а в тому,що здирали гроші.На бронежилети? Таких якщо відправити на схід-вони й там мародерством будуть займатися.
Відповісти