Авторизація

HomeНовиниОфіційноЯк жителям Володимиреччини можна придбати скраплений газ

Як жителям Володимиреччини можна придбати скраплений газ

( 0 Votes )

З грудня 2013 року забезпечення населення району скрапленим газом здійснює дочірнє підприємство «Пропан» ПАТ «Житомиргаз». Фахівці ДП «Пропан» здійснюють наповнення, переосвідчення, доставку та підключення балонів зі скрапленим газом зареєстрованим абонентам.

Для отримання балона газу абонентам необхідно подати заявку до сільської, селищної ради. Сільська, селищна рада формує потребу у скрапленому газі та щомісячно надає її у райдержадміністрацію. Райдержадміністрація, у свою чергу, формує районну потребу та надає її у ДП «Пропан» ПАТ «Житомиргаз».

Поставка балонів зі скрапленим газом відбуватиметься згідно поданих сільськими, селищними радам до райдержадміністрації клопотань. Споживачі скрапленого газу мають право тільки на 1 балон за пільговою ціною (157 грн. за балон).

ДП «Пропан» ПАТ «Житомиргаз» здійснює поставку скрапленого газу і по комерційній ціні (200 грн. за балон) в необмеженій кількості.

Враховуючи обмеження лімітів на відпуск скрапленого газу по пільговій ціні, рекомендуємо громадянам району замовляти скраплений газ також і по комерційній ціні, щоб не створювати зайвого підвищення соціальної напруги.

Олександр Марковець,

в.о. начальника управління будівництва,

надзвичайних ситуацій та житлово-комунального

господарства райдержадміністрації

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 155 гостей на сайті