Авторизація

HomeНовиниКриміналРевнивець ледь не вбив дівчину з Полиць

Ревнивець ледь не вбив дівчину з Полиць

( 1 Vote )

Тривожне повідомлення надійшло до чергової ча­стини Дубровицького РВ. Невідомий розповів, що поблизу мосту біля села Бережниця Дубровицького району стоїть дівчина, на ній мокрий одяг та сліди крові. Працівники міліції, які прибули на місце події, надали потерпілій першу медичну допомогу та з’я­сували, що мешкає вона в селі Полиці Володимирецького району.

Працівники міліції райві­дділу крок за кроком вста­новили жахливі подробиці трагедії.

- Нині потерпіла перебу­ває в травматологічному відділенні Сарненської ЦРЛ з діагнозом: вогнепальне поранення правої щоки, контактний термічний опік 1-го ступеня лівої полови­ни шиї, - повідомив началь­ник Дубровицького РВ підполковник міліції Сергій Родзін.

Під час огляду місця по­дії в озері «Бухта» поблизу с.Бережниця правоохо­ронці на другий день зна­йшли тіло Олега - колиш­нього коханого потерпілої.

Як з’ясували слідчі в ході досудового розслідування, до трагедії молоді люди Олег та Дня зустрічалися вже близько року. Олег часто розпочинав суперечки на ґрунті ревнощів. І ось знову черговий скандал, під час якого дівчина заявила, що з неї досить, відносини між ними підтримуватися більше не будуть.

Наступного дня Олег си­ломіць забрав Дню до маши­ни та завіз у невідоме для неї місце. Вийшовши з ав­томобіля, повів дівчину в сторону озера, що неподалік села Бережниця. З собою Олег мав пістолет та електрошокер, які Аня помітила ще в автомобілі. Біля озера хлопець промовив до коха­ної: «Я до цього підготував­ся заздалегідь». Після цих слів він дістав резинову ка­меру та ранець, в якому були якісь тяжкі речі.

- Олег хотів близькості зі мною, але коли я йому від­мовила, то він розізлився та вдарив мене розрядом еле­ктричного струму з електро шокера, - розповіла Аня.

Після цього хлопець одяг­нув важкий ранець та почав прив’язувати клейкою стріч­кою до себе Аню. Вона ви­ривалася, тому Олег ще двічі вдарив її в область шиї електрострумом. Коли від­пливли від берега на на­дувній камері, Олег дістав пістолет, вистрілив в об­личчя Ані та собі в голову.

Поранена Аня виявила­ся дуже сильною, вона на­магалася витягнути з озе­ра не тільки себе, а й Оле­га, однак її намагання були марними. Вирвавшись зі «смертельних обіймів», вона добралася до берега та пішла в напрямку шосе.

— Слідчим слідчого від­ділення Дубровицького РВ УМВС України в Рівненській області вказана інформація внесена до Єдиного реєст­ру досудових розслідувань. Розпочате кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ча­стиною 2 статті 15 (замах на вчинення злочину) час­тиною 1 етапі 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України, - зазна­чив начальник міліції Дуб­ровицького РВ Сергій Родзін.

Катерина СЕМЕНЮК.

Дубровицький РВ УМВС України в Рівненській області

(за матеріалами  газети "Вільне Слово" №64 від 9 вересня 2014року)

 

Коментарі   

 
+2 # Гість 11.09.2014, 10:21
хворий, дівчини шкода :-|
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 115 гостей на сайті